5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

Witamy w 472. wydaniu Android Apps Weekly. Oto najważniejsze nagłówki z ostatniego tygodnia: Asystent aparatu firmy Samsung otrzymał w tym tygodniu aktualizację. Jest również dostępny dla większej liczby urządzeń Samsung. Camera Assist to funkcja Good Lock, która zapewnia więcej opcji przetwarzania zdjęć niż jej poprzednik. Jedną z takich funkcji jest możliwość zmiany sposobu działania zmiękczania. Aktualizacja jest już dostępna dla wybranych telefonów Samsung. Microsoft ogłosił oficjalne wsparcie Xbox w Google Home. Wsparcie pozwala sterować konsolą z aplikacji Google Home, a nawet zapewnia dotykowe sterowanie nawigacją i sterowanie multimediami. Osoby z lutową aktualizacją na swoich konsolach Xbox mogą teraz korzystać z tej funkcji. Zdjęcia Google miały w tym tygodniu mały problem. Całkowicie zepsuł się na urządzeniach z systemem iOS. Problem powodował awarie w wersji 16.3.1. Google przyspieszyło kolejną aktualizację, która rozwiązała problem, więc na razie wszystko jest w porządku. Nie była to największa transakcja i trwała tylko dzień lub dwa, ale była to ważna wiadomość w tym tygodniu. Zapytaliśmy naszych czytelników, czy rozważyliby przejście na Bing. Jak się okazuje, wielu naszych czytelników powiedziało, że przestawiłoby się na Bing pod pewnymi warunkami. Mniej więcej jedna trzecia naszych odbiorców twierdzi, że przestawiłaby się, aby wypróbować integrację ChatGPT, a kolejne 23% stwierdziło, że i tak to zrobi. To ponad 50% naszych czytelników, czyli więcej niż się spodziewaliśmy. Kliknij link, aby zobaczyć pełne dane. Krążą plotki, że pracownicy Google są niezadowoleni z Barda i Sundara Pichai. Powodem jest to, że Bard został wprowadzony na rynek w pośpiechu i dlatego nie działał zbyt dobrze. Obwiniają również Pichai za pośpiech, który wywołał wszelkiego rodzaju negatywną prasę. To najnowsza zmiana w kontrowersjach związanych z Google Bard i podejrzewamy, że będzie ich więcej.

Przetrwanie na biało

Cena: Darmowa graZrzut ekranu White Out Survival 2023White Out Survival to gra strategiczna o przetrwaniu, w której musisz odbudować świat po apokalipsie. W przeciwieństwie do większości, ten ma motyw lodowcowej apokalipsy. Gracze budują swoje miasto wokół pieca, który zapewnia całemu miastu wystarczającą ilość ciepła, aby przetrwać. Przydzielasz zadania różnym pracownikom, aby utrzymać piec i miasto w ruchu. Strategiczna część gry polega na szkoleniu żołnierzy i przejmowaniu zasobów. Nie jest to zły marnujący czas i nieco inne podejście do gatunku budowania królestwa.

Analogia kryptograficzna

Cena: Bezpłatnie / 0,99 USD miesięcznie / 6,79 USD rocznieZrzut ekranu Crytpo Analogy 2023Crypto Analogy to aplikacja do badania kryptowalut. Pozwala porównać dowolne dwie kryptowaluty, aby zobaczyć, jaki byłby kurs wymiany. Aplikacja zawiera również narzędzie do śledzenia cen kryptowalut, słowniczek, aby dowiedzieć się więcej i więcej statystyk monet. Zdecydowanie wydaje się przyjazny dla początkujących, ale w Sklepie Play są inne aplikacje, które dostarczają podobnych informacji. Podoba nam się, że ten jest czysty i że informacje są dla nas dokładne. Istnieje subskrypcja, która odblokowuje wszystkie funkcje. Jednak darmowa wersja jest nadal bardzo użyteczna i daje szansę naprawdę wypróbować różne rzeczy, zanim zdecydujesz się na jakąkolwiek płatność.

Final Fantasy XV: Wojna o Eos

Cena: Free to play Final Fantasy XV: War for Eos to jedna z dwóch premier Square Enix w tym tygodniu. Ten jest budowniczym królestwa, w którym budujesz królestwo. Jeśli chodzi o mechanikę, to nic, czego byś wcześniej nie widział. Wszystko ma ładną skórkę Final Fantasy XV nałożoną na wierzch. To powiedziawszy, w gatunku, który jest pełen dość dobrych opcji, ten mógłby zrobić lepiej. Uważamy również, że mikrotransakcje są nieco agresywne jak na nasz gust. Ma potencjał, by być całkiem niezły, ale Square Enix zdecydowanie potrzebuje jeszcze kilku warstw polerowania.
Uwaga zrzut ekranu 2023Noterly to minimalistyczna aplikacja do robienia notatek. Interfejs użytkownika jest bardzo prosty, ale skutecznie pokazuje różne notatki. Możesz robić zwykłe rzeczy, takie jak notatki z listy do celów listy rzeczy do zrobienia lub listy sklepów spożywczych. W razie potrzeby możesz także dodawać takie rzeczy, jak przypomnienia z funkcją powtarzania. Ten zachęca użytkownika do interakcji głównie za pomocą powiadomień, dzięki czemu spędzasz w aplikacji tak mało czasu, jak to konieczne. To fajne połączenie robienia notatek i list rzeczy do zrobienia i uważamy, że może pasować do obu gatunków.

Tomb Raider ponownie załadowany

Cena: Free to play Tomb Raider Reloaded to druga gra Square Enix, której premiera odbyła się w tym tygodniu. Ten został opracowany przez CDE Entertainment. To gra akcji z widokiem z góry, w której przemierzasz ruiny z Larą Croft. Gra ma mechanikę roguelite, a podczas gry będziesz zdobywać nowe umiejętności i złoto. Ruch odbywa się jedną ręką, a Lara strzela sama, więc jest to dość lekka gra. Nie jest źle, ale na pewno mogłoby być trochę lepiej. Ponadto postęp w późnej fazie gry jest nieco powolny, więc należy o tym również pamiętać.


Jeśli przegapiliśmy jakieś duże aplikacje na Androida lub wydania gier, powiedz nam o tym w komentarzach.
Dziękuję za przeczytanie. Wypróbuj też te:

Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android