5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

Witamy w 432. edycji tygodnika Android Apps Weekly. Oto wielkie nagłówki z zeszłego tygodnia: Netflix przyspiesza swój plan z reklamami i blokuje udostępnianie haseł. Może ujawnić zmiany pod koniec 2022 roku. Raport powstał na podstawie notatki dla pracowników, że Netflix robi dokładnie to. Wydaje się, że Netflix reaguje na ogromną utratę subskrybentów i próbuje znaleźć sposoby na odzyskanie ludzi. Oczywiście zmęczenie strumieniowaniem jest rzeczą, a Netflix nadal nie może tego rozgryźć. Jedną z ważnych ogłoszeń na Google I/O 2022 było nowe Moje Centrum reklam. Jest to miejsce, w którym ludzie mogą zmieniać, usuwać lub w inny sposób przeglądać zebrane przez Google informacje na ich temat. Nie różni się zbytnio od strony internetowej, którą Google już posiada, ale będzie łatwiej ją znaleźć i używać. Wear OS był kolejnym ważnym tematem na Google I/O. Dostajemy oficjalny zegarek Pixel. Google obiecał również większy nacisk na nowe aplikacje, w tym niektóre większe nazwy, takie jak SoundCloud i Deezer. Mamy nadzieję, że tym razem potraktują poważnie, ponieważ Wear OS naprawdę potrzebuje lepszej obsługi aplikacji. Portfel Google jest ponownie uruchamiany przez Google. Nowa wersja niewiele różni się od starej. Wprowadzasz karty płatnicze, dotknij, aby zapłacić i możesz przechowywać takie rzeczy, jak karty członkowskie. Ta nowa wersja obejmuje również obsługę praw jazdy wraz z cyfrowymi kluczykami samochodowymi. To są nowe dodatki do systemu operacyjnego Android i było kwestią czasu, zanim zobaczymy wsparcie dla niego. Nothing Launcher rozszerzył w tym tygodniu swój zasięg na nowe urządzenia. Nie jest dostępna dla wszystkich urządzeń z systemem Android 11 lub nowszym. Widzieliśmy kilka bardzo mieszanych reakcji na Launcher Nic, ale ma potencjał, by być lepszym. Kliknij link, aby dowiedzieć się więcej.


Kreator dzwonków autorstwa Yogesha Dama

Cena £: 1,49 USDZrzut ekranu Kreatora dzwonkówRingtone Maker jest tym, co mówi jego nazwa. Pozwala wyciąć istniejące pliki dźwiękowe w telefonie, a następnie użyć tych plików dźwiękowych jako dzwonków. Ta kategoria nie jest nowa, więc prawdopodobnie widziałeś już takie rzeczy. Ten nie różni się aż tak bardzo, z wyjątkiem tego, że jest nowy i rzekomo powinien zostać zaktualizowany. To nie jest coś, co można powiedzieć o wielu jego konkurentach. Aplikacja pozwala załadować ścieżkę, wyciąć ją, a następnie wyrenderować w normalny sposób. Może również przypisać dzwonek po utworzeniu, oszczędzając podróż do menu ustawień.


Dyslit

Cena £: Darmowa gra Dislyte to mobilna gra RPG z elementami gacha. Przyzywasz różnych bohaterów i używasz ich do walki ze złymi ludźmi. Wzrost gracza jest dość typowy ze zwykłymi strukturami ulepszeń powszechnie spotykanymi w gachach. Walka jest podobnie dość typowa, ale wygląda ładnie i to ma przynajmniej trochę znaczenia. Oddziela się od innych gachów minigrą w stylu rytmicznym, w której otrzymujesz dodatkowe zasoby. Ma motyw superbohatera i mitycznych stworzeń, więc powinieneś znać wielu bohaterów. Przydałoby się trochę optymalizacji i wydaje się, że jest całkiem przyzwoity.
Zrzut ekranu QR MasterQR Master to czytnik i generator kodów QR. Ponieważ Android 13 ma wbudowany własny czytnik kodów QR, czytniki kodów QR w Sklepie Play są dość zbędne. Na szczęście ten generuje również kody QR i dlatego jest przydatny. Możesz utworzyć kod QR na 24 różne sposoby i dołączyć takie dane, jak dane kontaktowe, hasło Wi-Fi, a nawet linki do pobierania aplikacji. Funkcja czytnika jest nadal całkiem niezła i obsługuje takie rzeczy, jak latarki i nawet czterokrotny zoom. Szczerze mówiąc, nie jest źle, ale żałujemy, że nie ma wersji premium, abyśmy mogli wykupić się z reklam.


Chińscy rodzice

Cena £: Darmowy / 4,99 $ Chinese Parents to symulator życia, w którym dorastasz w chińskiej rodzinie. Gra pozwala ci żyć przez 18 lat jako dziecko, gdzie będziesz wchodzić w interakcje z różnymi postaciami w różnych sytuacjach. Możesz także wybierać między byciem chłopcem a dziewczyną. Każda płeć ma swoją własną ścieżkę historii. Gra zawiera ponad 100 zakończeń, mini-gry, które sprawią, że wszystko będzie interesujące i nie tylko. Niektórzy ludzie nie są fanami interfejsu użytkownika, a gra ma pewne błędy w porównaniu z wersją Steam. Mamy nadzieję, że programista naprawi te błędy.
NicK zrzut ekranuNothinK to kolekcja widżetów, tapet i żywych tapet. Wykorzystuje modne hasło „na zamówienie”, które prawdopodobnie widziałeś wcześniej w marketingu. Na szczęście widżety i tapety wyglądają i działają dobrze. Aby to zadziałało, potrzebujesz KWGT i KLWP, ale poza tym jest to całkiem proste. Dostępne są widżety kalendarza, kalkulatora, muzyki, baterii, pogody, głośności, wyszukiwarki Google i kilku innych. Sztuczki marketingowe na bok, w rzeczywistości jest to całkiem niezła paczka widżetów i tapet za uczciwą cenę.


Jeśli przegapiliśmy jakieś duże nowości lub wydania dotyczące aplikacji lub gier na Androida, powiedz nam o tym w komentarzach.
Dziękuję za przeczytanie. Wypróbuj też te:

Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android