5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

Witamy w 464. wydaniu Android Apps Weekly. Wesołych świąt, a oto najważniejsze nagłówki z zeszłego tygodnia: nasz własny Andrew Grush dokładnie przyjrzał się graniu na Chromebooku. Odkrył, że jest całkiem przyzwoity i jest nadzieja dla systemu operacyjnego Chrome jako platformy do gier. Jednak nadal istnieje kilka problemów do rozwiązania, jak zauważono w jego artykule, do którego link znajduje się powyżej. Przeczytaj to. YouTube ogłosił, że współpracuje z NFL w celu dystrybucji niedzielnego biletu na NFL w YouTube TV. Google podobno płaci 2 miliardy dolarów za sezon, więc mamy nadzieję, że wiele osób uzna to za interesujące. To wielka sprawa dla YouTube TV, ponieważ radykalnie poprawia wybory sportowe platformy. Apple uznano za faworyta do zdobycia kontraktu. Domyślamy się, że NFL zdecydowało się stanąć po stronie Google w tym przypadku. Zaskakująca liczba naszych czytelników korzysta z systemu operacyjnego Chrome. Ankietę opublikowaliśmy w zeszłym tygodniu i ponad 50% respondentów stwierdziło, że codziennie korzysta z Chromebooków. Uważamy jednak, że artykuł bardziej zainteresował właścicieli Chromebooków niż użytkowników innych platform. Mimo to miło jest widzieć, że system operacyjny Chrome żyje i ma się dobrze wśród naszych czytelników. Nasza własna Kaitlyn Cimino napisała w tym tygodniu artykuł o danych śledzenia snu. To dobra lektura, zwłaszcza że ludzie tak bardzo stresują się takimi danymi. Jej rada to zasadniczo przestać się tym martwić i pozwolić żetonom spadać tam, gdzie mogą. Dobry sen jest ważny, ale nie możesz się dobrze wyspać, jeśli zawsze martwisz się o dobry sen. Elon Musk opublikował w tym tygodniu ankietę na Twitterze. Zapytał, czy powinien ustąpić ze stanowiska szefa Twittera, a następnie powiedział, że podporządkuje się wynikom ankiety. Ankieta zakończyła się, gdy 57,5% respondentów stwierdziło, że chciałoby, aby ustąpił. Kliknij link, aby uzyskać więcej informacji, ale jeśli nie może znaleźć kogoś, kto przejmie tę pracę, prawdopodobnie nie ustąpi.

Era Miko

Cena: Free to play Miko Era to gra MMORPG, która ma pewien potencjał. Rozpoczynasz grę jako najsilniejszy wysłannik Miko, a twoim zadaniem jest wychowanie pozostałych Miko. Rozgrywka jest w porządku. Spacerujesz po otwartym świecie, wchodzisz w interakcje z postaciami niezależnymi, pokonujesz złoczyńców i robisz swoje. Grafika też jest dość przeciętna. Nie wygląda rewelacyjnie, ale nie jest też tragicznie. Plusem jest to, że ma opcję ręczną dla ludzi, którzy mają dość wszystkich gier MMORPG z automatycznym odtwarzaniem, które pojawiły się ostatnio. Gra jest darmowa, jak większość gier tego gatunku, i szczerze mówiąc, jest za wcześnie, aby zobaczyć, w którą stronę ten idzie. Może być dobrze, a może paść. Wiemy, że deweloper powinien prawdopodobnie naprawić wszystkie problemy z lagami, których doświadcza wielu graczy.

reWASD Junior

Cena: Bezpłatnie / 7–40 USDzrzut ekranu reWASDC. Scott Brown napisał w tym tygodniu o swoich doświadczeniach z reWASD. Dla niewtajemniczonych reWASD to oprogramowanie do mapowania wejść, które umożliwia zmianę mapowania przycisków na praktycznie wszystko, aby robić praktycznie wszystko inne. Jest dostarczany z aplikacją na Androida, która, o ile jesteś podłączony do tej samej sieci, co komputer, umożliwia ponowne mapowanie rzeczy za pomocą telefonu. Funkcje są ogromne i zbyt obfite, aby je tutaj wymienić, więc sprawdź artykuł, do którego link znajduje się powyżej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat. Aplikacja nie jest nowa, ale wciąż jest fajna.

Królestwo Północne

Cena: Free North Kingdom to gra typu tower defense. Gracze budują mur, aby powstrzymać wrogów, aby łucznicy mogli wyeliminować złoczyńców. Nie jest to najbardziej skomplikowana gra, a każdą rundę można wygrać na wiele sposobów. Możesz także ulepszać swoje wieże, co dodaje trochę głębi. Gra nie oferuje również zakupów w aplikacji, reklam i gry offline. To nie jest najbardziej dogłębna gra typu tower defense na urządzenia mobilne. Jednak jest to zdecydowanie najlepsza darmowa gra typu tower defense bez reklam i zakupów w aplikacji, jaką kiedykolwiek widzieliśmy.

Przypomnienie o dacie ważności

Cena: BezpłatnyZrzut ekranu przypomnienia o dacie ważności 2022Przypomnienie o dacie wygaśnięcia to prosta aplikacja z prostym założeniem. Wkładasz do spiżarni, lodówki itp. rzeczy z datą ważności. Następnie aplikacja przypomni Ci, kiedy upłynie data ważności. Aplikacja pozwala dodawać nieskończoną liczbę elementów za darmo, a interfejs użytkownika jest dość łatwy w użyciu. Możesz go również używać z lekarstwami, subskrypcjami, jedzeniem i wszystkim innym, co przyjdzie ci do głowy. Jest to zupełnie nowa aplikacja stworzona przez niezależnego programistę, więc nie wiemy, jak stabilna jest na każdym telefonie, ale działała dobrze z naszymi urządzeniami testowymi.

1-bitowy ocalały

Cena: Bezpłatna / 2,99 $ 1 Bit Survivor to roguelike z elementami survival horroru. Wykorzystuje grafikę o niskiej rozdzielczości i szaloną akcję, aby utrzymać zaangażowanie gracza. Twoim celem jest przetrwać 28 dni i uratować swojego kota. Niektóre funkcje gry obejmują grę offline, trzy klasy postaci do odblokowania i brak mikrotransakcji. Pod względem rozgrywki jest podobny do wielu innych roguelike’ów, z wyjątkiem tego, że niektóre działania gracza wykorzystują animacje pierwszoosobowe. To niewiele, ale dodaje trochę wizualnego szyku. Gra jest tania i uważamy, że jest całkiem dobra.


Jeśli przegapiliśmy jakieś duże aplikacje na Androida lub nowości lub wydania gier, powiedz nam o tym w komentarzach.
Dziękuję za przeczytanie. Wypróbuj też te:

Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android