5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

Witamy w 462. wydaniu Android Apps Weekly. Oto najważniejsze nagłówki z zeszłego tygodnia: Google połączył w tym tygodniu swoje zespoły Waze i Maps. Firma zrobiła to jako środek oszczędnościowy, ponieważ obie aplikacje robią to samo. Z drugiej strony konsolidacja może pomóc obu aplikacjom. Z drugiej strony Waze może stracić znaczną część swojej niezależności. Kliknij link, aby dowiedzieć się więcej. Amazon chce dać użytkownikom 2 dolary miesięcznie za szpiegowanie korzystania z telefonu. Firma chce dowiedzieć się więcej o tym, jak ludzie korzystają z telefonów i o skuteczności ich reklam. Nie jest teraz dostępny dla wszystkich iz pewnością nie jest to dużo pieniędzy. Jednak może to zachęcić niektórych ludzi do zrobienia tego. Google Chrome zużywa mniej energii i pamięci. Dwie nowe funkcje oszczędzania są wdrażane w tej chwili i powinniśmy je zobaczyć w całości w ciągu najbliższych kilku tygodni. Oszczędzanie pamięci uśpi karty, gdy nie są używane, a funkcja oszczędzania baterii włącza się, gdy poziom naładowania baterii urządzenia spadnie poniżej 20%. Google wprowadził w tym tygodniu nową funkcję dźwięku przestrzennego. Powinien wylądować na telefonach Pixel 6 i Pixel 7. Aplikacje obsługujące tę funkcję to Google TV, HBO Max, Netflix i YouTube. Lista nie jest tak długa, jak oferta dźwięku przestrzennego Apple, ale to początek. Kliknij link, aby dowiedzieć się więcej. Zdjęcia Google testują nową funkcję wyszukiwania. Funkcja pomaga znaleźć ludzi po ich twarzach. Niektórzy użytkownicy zauważyli, że przycisk Google Lens został również zastąpiony funkcją wyszukiwania. Sposób, w jaki to działa, polega na dotknięciu czyjejś twarzy, a Zdjęcia Google pokazują więcej zdjęć z tą twarzą. Właściwie to całkiem schludnie.

Automatyczne przewijanie wideo dla TikTok

Cena £: BezpłatnyZrzut ekranu z automatycznym przewijaniem wideo dla TikTok 2022Auto Scroll Video dla TikTok jest dokładnie tym, co mówi nazwa. Automatycznie przewija TikTok, więc nie musisz. Działa dobrze. Pobierasz go, nadajesz mu uprawnienia dostępu, a następnie konfigurujesz w ustawieniach. Stamtąd otwiera się automatycznie po otwarciu TikTok i zaczyna przewijać. Można go regulować w przypadku krótszych lub dłuższych filmów, gdy na nie natkniesz. Zdecydowanie jest to aplikacja z wczesnych lat i przydałaby się kilka poprawek. To powiedziawszy, to fajny pomysł, a poza tym jest całkiem czysty.

Rycerze sterowców

Cena £: Free to play Airship Knights to bezczynna gra RPG. Mechanicznie jest podobny do wielu innych. Dostajesz nowe postacie, awansujesz je i używasz ich do robienia postępów w grze. Walka jest w większości automatyczna. Gra ma urocze założenie, nawet jeśli aktorstwo głosowe jest trochę amatorskie. Istnieje również tryb PvP wraz z dużą ilością miejsc do odblokowania. Jest przyzwoity, jeśli chodzi o bezczynne gry RPG, ale ludzie, którzy nie lubią bezczynnych gier, również nie polubią tego.
ZomokMe zrzut ekranu 2022ZomokMe to narzędzie do śledzenia wydatków przeznaczone specjalnie do codziennych wydatków. Umożliwia wprowadzanie zakupów i wydatków. Ponadto możesz podzielić czeki między znajomych, jeśli dzielisz jeden. W codziennym użytkowaniu jest dość łatwy w użyciu i na pewno możesz zobaczyć swoje wydatki w trakcie. Aby z niego korzystać, musisz utworzyć konto, co nie jest idealne, ale poza tym działa dobrze. Jedynym prawdziwym minusem jest to, że ma element społecznościowy, który tak naprawdę nie działa, jeśli Twoi znajomi również się nie zarejestrują.

Zombie Hunter D-Day 2

Cena £: Darmowa gra Zombie Hunter D-Day 2 to oficjalna kontynuacja popularnej gry Zombie Hunter D-Day. Pierwsza gra miała miejsce 80 dni po apokalipsie, a druga 160 dni po apokalipsie. Oznacza to, że gry są zdecydowanie powiązane. To gra FPS, w której walczysz z zombie i potworami, starając się uniknąć śmierci. W grze jest jakość strzelanki zręcznościowej, w której tak naprawdę nie poruszasz się zbytnio. Podstawową rozgrywką jest strzelanie do zombie z niemal ustalonej pozycji. Niektóre inne funkcje obejmują wsparcie offline, mechanikę łączenia broni i mnóstwo zombie do strzelania. Gra jest darmowa, ale nie jest strasznie chciwa dzięki zakupom w aplikacji. Dla większości będzie to gra typu „trafić lub chybić”, ale nie jest to zła strzelanka zręcznościowa.

Maluj wersję MS

Cena £: BezpłatnyZrzut ekranu Paint MS Version 2022Wersja MS Paint to mobilny port aplikacji Microsoft Paint. Obejmuje narzędzia, które klikasz i których używasz. Nie czuje się dobrze palcem, ale jest całkiem przyjemny w użyciu rysikiem lub rysikiem S Pen, jeśli go masz. Aplikacja wydaje się być wczesną wersją. Istnieje kilka błędów, zwłaszcza w przypadku nieprawidłowego działania systemu menu. Uważamy, że może deweloper powinien był przetestować trochę więcej przed premierą. Mimo to, gdy już działają poprawnie, jest to zabawna aplikacja do rysowania, która przypomina stary system Windows.


Jeśli przegapiliśmy jakieś duże aplikacje na Androida lub nowości lub wydania gier, powiedz nam o tym w komentarzach.
Dziękuję za przeczytanie. Wypróbuj też te:

Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android