5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

Joe Hindy / Android AuthorityWitamy w 448. edycji tygodnika Android Apps Weekly. Oto wielkie nagłówki z ostatniego tygodnia: Zebraliśmy najlepsze nowe aplikacje i gry z ostatniego miesiąca. Możesz sprawdzić najlepsze nowe aplikacje na Androida z sierpnia tutaj i najlepsze nowe gry z sierpnia tutaj. Cieszyć się! Pierwsza wersja beta Androida 14 może pojawić się już w kwietniu 2023 r. Google mówił o swoich kwartalnych wydaniach platformy (QPR) i wspomniał, że ostatnia wersja Androida 13 jest w marcu 2023 r. Wydaje się to wskazywać, że wersje beta Androida 14 mogą zacząć pojawiać się już Kwiecień. Kliknij link, aby dowiedzieć się więcej. Nowy plan z reklamami od Netflix może kosztować mniej niż połowę obecnego planu. Bloomberg opublikował raport, który mówi, że Netflix może pobierać za plan od 7 do 9 USD. Obecny plan kosztuje 15,49 USD w momencie pisania tego tekstu. Netflix pracuje również nad wykorzystaniem mniejszej liczby reklam kierowanych i mniejszych umów reklamowych, aby odbiorcy się zbytnio nie denerwowali. BeReal nabiera rozpędu. Platforma społecznościowa daje ludziom szansę tylko w losowym, dwuminutowym oknie każdego dnia. To sprawia, że ​​ludziom bardzo trudno jest udawać swoje życie, tak jak zwykle robią to na Instagramie. Kliknij link, aby dowiedzieć się więcej na ten temat. Snapchat kopiuje również jedną z funkcji BeReal, o której możesz przeczytać więcej tutaj. Wkrótce udostępnimy też kręgi na Twitterze. Kręgi na Twitterze działają trochę tak, jak kiedyś kręgi Google+. Zasadniczo możesz opublikować tweeta w kręgu, a tylko osoby z tego kręgu mogą zobaczyć twój tweet. Kliknij link, aby dowiedzieć się o nich więcej.

Masza i Niedźwiedź: Gry Farmerskie

Cena £: Bezpłatnie / 2,99 USD miesięcznie / 19,99 USD rocznie Masza i Niedźwiedź: Gry Farmerskie to gra dla dzieci oparta na popularnym rosyjskim programie kreskówek dla dzieci. Jest skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym z mnóstwem małych minigier, w które możesz zagrać. Obejmuje to ogrodnictwo, zabawę ze zwierzętami, łowienie ryb i nie tylko. Jest też aktorstwo głosowe i przyzwoita muzyka. Grafika jest całkiem przyzwoita, a mechanika jest łatwa w użyciu dla dzieci. Jest subskrypcja, ale nie jest zbyt nachalna. Dostępny jest bezpłatny okres próbny, jeśli chcesz zobaczyć, jak to jest.
Zrzut ekranu resetowania uśpienia 2022Resetowanie snu ma na celu pomóc osobom mającym problemy ze snem. Zadaje użytkownikowi szereg pytań, aby spróbować dotrzeć do źródła problemu ze snem. Stamtąd oferuje szereg technik terapeutycznych, aby spróbować go poprawić. Obiecują przyzwoite wyniki, w tym ponad godzinę dodatkowego snu na noc i mniej pobudek w środku nocy. Śledzi wynik snu, dzięki czemu możesz zobaczyć swoje postępy w czasie. Oczywiście jest to coś, co wymaga dłuższego testowania, aby sprawdzić, czy metody są dobre. Jednak aplikacja działa dobrze, więc możesz przynajmniej uzyskać dostęp do wszystkich funkcji.

Ys Online: Arka Napisztima

Cena £: Darmowa gra Ys Online: The Ark of Naphishtim to mobilna gra MMORPG z elementami gacha, oparta na uniwersum Ys. Zawiera wiele nostalgicznych elementów, takich jak kamee postaci z poprzednich gier, utwory muzyczne i inne elementy z poprzednich gier Ys. Gracze mogą wybierać pomiędzy czterema klasami, z których każda ma swoje mocne i słabe strony. Po tym, to całkiem typowe rzeczy MMORPG. Wykonujesz zadania, rozwiązujesz zagadki, zagłębiasz się w lochy i pokonujesz bossów. Jest historia i jest przyzwoita.
Zrzut ekranu Skilldock 2022Skilldock pomaga ludziom tworzyć mini-kursy offline. Zasadniczo otwierasz aplikację, tworzysz kurs i udostępniasz go innym osobom. Mogą wziąć udział w twoim małym kursie i nauczyć się wszystkiego, czego chcesz, aby się nauczyli. Jest skonfigurowany jak wiele opcji online, w których masz rozdziały. Każdy rozdział możesz dostosować do własnych upodobań. Jest to dość zgrabna przesłanka, ponieważ sprawdza się jako pomoc naukowa, narzędzie szkoleniowe lub jakakolwiek inna liczba rzeczy. W chwili pisania tego tekstu jest bezpłatny.

The Walking Dead: All-Stars

Cena £: Darmowa gra The Walking Dead: All-Stars to bezczynna gra RPG z elementami gacha. Jest luźno oparty na serii komiksów The Walking Dead. Rozgrywka jest dość standardowa jak na gatunek. Zbierasz różnorodne klasyczne i kultowe postacie Walking Dead i używasz ich do obrony przed wrogami. Oddziela się posiadaniem głębokiej wiedzy, jaką zapewnia prawdziwa seria Walking Dead, więc twórcy nie musieli wymyślać wielu rzeczy, aby gra była głęboka pod względem fabularnym. Jeśli chodzi o bezczynne gry, wszystko jest w porządku, ale ma zwykłe pułapki, takie jak długie grindy, mikrotransakcje i inne.


Jeśli przegapiliśmy jakieś duże nowości lub wydania dotyczące aplikacji lub gier na Androida, powiedz nam o tym w komentarzach.
Dziękuję za przeczytanie. Wypróbuj też te:

Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android