33% zniżki na laptop Asus Zenbook 14 OLED i więcej najnowszych ofert laptopów

33% zniżki na laptop Asus Zenbook 14 OLED i więcej najnowszych ofert laptopów

Szukanie nowego laptopa może być czasochłonne, nie wspominając już o zadziwiających. Musisz podjąć tak wiele decyzji dotyczących sprzętu i oprogramowania, że ​​możesz poczuć się, jakbyś porównywał jabłka i pomarańcze. To nie było pomyślane jako gra słów na Maca, ale pokazuje fakt, że musisz wybrać wszystko, w tym system operacyjny. Nawet po zawężeniu wyboru, zawężenie najlepszych ofert na laptopy może być jeszcze trudniejsze.
Zobacz też: Najlepsze oferty na MacBooka Staraliśmy się, aby wyszukiwanie nowych ofert na laptopy było łatwiejsze. Poniżej podsumowaliśmy niektóre z najlepszych dostępnych obecnie opcji, a także zorganizowaliśmy nasze oferty według producentów.

Najlepsze oferty na laptopy

Wszystkie te umowy obowiązywały w momencie pisania tego tekstu, ale zaktualizujemy je o nowe oszczędności, gdy je znajdziemy.
Zobacz też: Najlepsze laptopy, jakie możesz kupić w tym roku


Oferty Lenovo

Lewy profil Lenovo IdeaPad Gaming 3iEric Zeman / Android AuthorityLenovo prowadzi scenę laptopów tak długo, jak istnieje, utrzymując tytuł jednego z najlepszych producentów na świecie. Stworzył wiele dobrze znanych linii produktów, ale nie bardziej niż legendarne Yoga 2-w-1. Nazwa Yoga zaczęła nawet przenikać do innych linii, takich jak potężne ThinkPady stworzone z myślą o produktywności. Wiele wysokiej klasy maszyn Lenovo jest wyposażonych w unikalne konstrukcje zawiasów, które łączą piękno i wytrzymałość. Jeśli połączysz tę wysoką wydajność i jakość ze znacznymi oszczędnościami, na pewno otrzymasz dobre laptopy w jeszcze lepszej cenie.
Zobacz też: Najlepsze Chromebooki Lenovo, które możesz kupić Wiele z naszych najlepszych ofert laptopów Lenovo jest wyposażonych w co najmniej układ Intel Core i5, 8 GB pamięci i 256 GB pamięci. Jeśli jesteś gotowy na zakup nowego, elastycznego laptopa, zapoznaj się z tymi najlepszymi propozycjami:

Oferty na laptopy firmy Dell

oferta laptopa firmy DellPodczas gdy Lenovo może dostarczać więcej jednostek, Dell może być najbardziej rozpoznawalną marką wśród amerykańskich laptopów. Od niemal idealnej linii XPS po przystępną serię Inspiron — firma Dell ma opcję dla każdego konsumenta. Obejmuje nawet wytrzymałe Chromebooki dla uczniów z Chromebookiem 3100.
Zobacz też: Najlepsze laptopy Dell do kupieniaZrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby osiągnąć kilka różnych poziomów cenowych, więc sprawdź nasze najlepsze opcje tutaj: Warto również zapoznać się z niektórymi z najnowszych odnowionych ofert, które możesz uzyskać od firmy Dell. Często możesz zaoszczędzić 40% lub więcej na różnych modelach, zwłaszcza jeśli zajrzysz do sekcji kuponów i ofert.

Oferty dotyczące Microsoft Surface

Klawiatura przeglądowa Microsoft Surface Go 2Robert Triggs / Android Authority Elastyczne urządzenia 2 w 1 firmy Microsoft to chleb powszedni. Surface Pro 7 i Surface Pro X to najnowsze z wielu zaawansowanych opcji, ale każda z nich ma inny cel. Na przykład, jeśli zdecydujesz się na Surface Pro 7, otrzymujesz maszynę zbudowaną z myślą o pełnowymiarowych aplikacjach i może obsługiwać program Photoshop Bryza. Z drugiej strony, Surface Pro X jest przeznaczony do aplikacji opartych na chmurze i oferuje połączenie LTE, które możesz zabrać wszędzie, gdzie chcesz.
Zobacz też: Najlepsze oferty dotyczące Surface ProOto najlepsze oferty dotyczące Surface w tej chwili:

Oferty na laptopy HP

Obraz promocyjny laptopa HP Chromebook 11 caliMatt Horne / Android AuthorityHP jest producentem potężnej linii Spectre, ale daleko mu do jednego kucyka. Przyjazna dla budżetu linia Pavilion jest łatwa do wskoczenia, podczas gdy marka Omen zapewnia najwyższą moc w grach w przeprojektowanym korpusie. Wiele z naszych najlepszych ofert oferuje najnowszy sprzęt Intel 10. generacji, a my uwzględniliśmy kilka różnych cen, aby dopasować się do Twojego budżetu.

Zobacz też: Najlepsze oferty laptopów HP

Inne oferty dotyczące laptopów

Apple MacBook Air M1 otwarty pokazujący kolorowe zdjęciaGary Sims / Android Authority Gdybyśmy próbowali dać każdemu producentowi osobną sekcję, bylibyśmy tu cały dzień. Jest tak wiele opcji, że nie moglibyśmy wymienić ich wszystkich, zanim umowy zaczęły się kończyć. Mając to na uwadze, w tej sekcji umieszczamy niektóre z naszych „najlepszych z pozostałych”.
Związane z: Najlepsze laptopy do gier, które możesz teraz kupić. Dodaliśmy opcje Samsung i LG, oferty Apple, a także wybór Razer. Będziesz musiał sprawdzić każdą ofertę pod kątem pełnego zestawienia specyfikacji, ale z pewnością znajdzie się taka, która spełni Twoje potrzeby. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android