23% zniżki na zakrzywiony 27-calowy monitor do gier Sceptre i więcej ofert na monitory

23% zniżki na zakrzywiony 27-calowy monitor do gier Sceptre i więcej ofert na monitory

Laptopy oferują dużą przenośność, ale praca na zaledwie 13,3 cala ekranie może być trudna przez wiele godzin. Właśnie tam duży, jasny monitor staje się niezbędnym elementem domowego biura. Niedawno dodałem dodatkowy monitor do konfiguracji mojego laptopa i jest to zmiana gry. Poszliśmy do przodu i przygotowaliśmy jedne z najlepszych ofert na monitory, jakie mogliśmy znaleźć, aby Ci pomóc.
Zobacz też: Najlepsze monitory do pracy i zabawy Najlepsze oferty monitorów podzieliliśmy na cztery sekcje: Monitory standardowe, monitory do gier, monitory ultrawide i monitory przenośne. Wszystkie te różne typy monitorów mają swoje charakterystyczne cechy, więc dzielimy je, abyś mógł szybciej znaleźć to, czego szukasz.

Polecana oferta: 23% zniżki na zakrzywiony 27-calowy monitor do gier Sceptre

Scepter Curved 27-calowy monitor do gier 240 Hz Amazon DealTwoja platforma do gier zasługuje na wciągający wyświetlacz. Zakrzywiony 27-calowy monitor do gier Scepter jest wysoko ocenianą opcją i właśnie spadł do najlepszej jak dotąd ceny. Jeśli złapiesz umowę, możesz kupić monitor za jedyne 199,98 USD (60 USD zniżki). Zakrzywiona konstrukcja monitora o kącie 1500R sprawia, że ​​czujesz się nieco bardziej zanurzony w akcji gry i zapewnia, że ​​nie przegapisz zagrożeń czai się w twoim widzeniu peryferyjnym. Częstotliwość odświeżania 240 Hz zapewnia płynny obraz podczas przemierzania cyfrowego krajobrazu lub okrążania zakrętów wyścigowych.
Zobacz też: Najlepsze 27-calowe monitory, jakie możesz kupić Inne funkcje również są na miejscu, z czasem reakcji 1 ms i AMD Freesync Premium w standardzie. Bezkrawędziowy projekt wyświetlacza zawiera również wbudowane głośniki, dzięki czemu nie marnuje się ani cal powierzchni biurka. Kliknij poniższy widżet, aby przyciągnąć ofertę, lub przewijaj dalej, aby uzyskać więcej ofert na monitory, które zaspokoją wszystkie budżety.Scepter Curved 27-calowy monitor do gier 240 Hz Częstotliwość odświeżania 240 Hz • Czas reakcji 1 ms • Ocena 4,6-gwiazdkowa Zakrzywiona konstrukcja 1500R pozwala całkowicie zanurzyć się w świecie gier, pozwalając dostrzec wszystkie zagrożenia i możliwości przed wszystkimi konkurentami.

Najlepsze oferty monitorów

Wszystkie te oferty były aktualne w momencie pisania tego tekstu, ale dołożymy wszelkich starań, aby lista była aktualizowana, gdy znajdziemy nowe oszczędności.


Monitory standardowe

32-calowy monitor Samsung S60A QHD o wysokiej rozdzielczościJeśli szukasz standardowego monitora, przystępna cena i rozmiar wyświetlacza najprawdopodobniej będą Twoim priorytetem. Możesz rozważyć model 24-calowy jako minimum, chociaż jeśli przesuwasz się do 27 cali lub więcej, powinieneś wykonać kilka podstawowych pomiarów, aby upewnić się, że masz miejsce na biurku.
Zobacz też: Przewodnik kupującego po 1080p kontra 4Ksize to nie wszystko, a lepsze monitory będą oferować wysoką rozdzielczość, taką jak Full HD lub 4K, szerokie kąty widzenia i bogatą gamę kolorów. Pod względem estetycznym możesz również zainteresować się ekranem z bardzo cienkimi ramkami i nie zapomnij upewnić się, że Twój wybór ma porty wymagane do pracy lub rozrywki. Chociaż nie ma jednego uniwersalnego rozmiaru dla monitorów, zdecydowanie możesz wybrać kilka świetnych opcji. Oto niektóre z najlepszych dostępnych obecnie standardowych ofert monitorów, głównie od firm Dell i Samsung.


Monitory do gier

Obraz promocyjny monitora Alienware OLEDMonitory do gier są bardziej wyspecjalizowane niż modele standardowe i zwykle mają wyższą cenę. Jeśli jesteś okazjonalnym graczem, dobry standardowy monitor wystarczy do wszystkiego, ale bardziej zaangażowani gracze z wystarczającymi budżetami mogą chcieć wypuścić nieco więcej na te oferty monitorów do gier.
Zobacz też: Wyjaśnienie częstotliwości odświeżania Kryteria dobrego monitora do gier powinny obejmować wysoką rozdzielczość, wysokie częstotliwości odświeżania i krótki czas reakcji. Czynniki te zapewniają najpłynniejsze i najbardziej wciągające sesje, jednocześnie dając Ci przewagę nad rywalami. Zazwyczaj podczas grania powinieneś szukać częstotliwości odświeżania co najmniej 120 Hz, a czas reakcji 5 ms lub niższy jest w przybliżeniu odpowiedni, ale czas reakcji 1 ms jest idealny.


Monitory ultraszerokie

Obraz prasowy LG 34-calowy monitor UltraWide FreeSync IPSCzasami potrzebujesz dodatkowego miejsca na ekranie, zwłaszcza gdy oglądasz film lub próbujesz zmieścić wiele okien na jednym ekranie w celu wielozadaniowości. Właśnie tam błyszczą ultrawide monitory i pokazują, dlaczego tak wiele osób je kocha. Często mają proporcje 21:9 i pomimo większego wyświetlacza i unikalnego współczynnika proporcji, zwykle zachowują wysoką jakość oglądania w rozdzielczości.
Wymeldować się: Stan zakrzywionych telewizorów w 2021 r. Jeśli lubisz korzystać z opcji podzielonego ekranu lub chcesz mieć szerokie wrażenia podczas oglądania, to wciągający ultraszeroki wyświetlacz jest dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem. Dodatkowa przestrzeń na ekranie będzie cię kosztować więcej, ale nadal możesz znaleźć tańsze opcje tu i tam.


Monitory przenośne

Monitor przenośnyChociaż laptopy pokrywają większość Twoich potrzeb związanych z przenośnymi wyświetlaczami, posiadanie przenośnego monitora może się przydać. Jeśli chcesz zwiększyć rozmiar ekranu laptopa, gdy jesteś w podróży lub chcesz podłączyć smartfon do wyświetlacza, przenośny monitor może zmienić zasady gry.
Zobacz więcej: Najlepsze przenośne monitoryPrzenośne monitory zapewniają dużą wszechstronność i mogą być tym dodatkiem, który przenosi Twoją przestrzeń roboczą na wyższy poziom elastyczności. Sprawdź niektóre z najlepszych ofert przenośnych monitorów poniżej.


Oto nasze typy najlepszych ofert na monitory, jakie możesz teraz uzyskać. Niezależnie od tego, czy pracujesz, czy grasz, te opcje powinny przyspieszyć Twój komputer! Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android