15 najlepszych aplikacji zakupowych

15 najlepszych aplikacji zakupowych

Teraz możesz robić zakupy wszędzie – nawet w autobusie i pociągu, wygodnie za pomocą smartfona. Przetestowaliśmy dla Ciebie 15 najlepszych aplikacji na zakupy.

Aplikacja portalu zakupów online Zalando. Użytkownikom aplikacji oferowana jest szeroka gama najnowszej mody, od butów po bieliznę, koszule i spodnie po akcesoria. Oczywiście strój wieczorowy jest koniecznością. Aplikacja zachwyca prostą strukturą, prostą obsługą i dużym wyborem.

Oto szczegółowy test.

[pb-app-box pname=’de.zalando.mobile‘ name=“ theme=’light‘ lang=’de‘]

Amazonka

Wszyscy już znają firmę wysyłkową Amazon. Teraz jest też aplikacja, która przenosi całą gamę internetowego giganta na smartfona. Aby wyszukiwanie było jeszcze łatwiejsze niż na komputerze, aplikacja ma funkcję, która ma to wszystko. Możesz oczywiście rozpocząć wyszukiwanie w klasyczny sposób, czyli wpisując nazwę produktu, ale możesz też wyszukiwać za pomocą skanera QR. Wystarczy wybrać skaner, przytrzymać kod EAN produktu przed obiektywem aparatu i zeskanować go. Aplikacja Amazon automatycznie wyświetla zeskanowany produkt ze wszystkimi informacjami i cenami. Szczególnie nadaje się do porównania cen bezpośrednio w handlu!

Wskazówka: ciekawe nowe aplikacje można znaleźć w artykule Aplikacje NFT na depotstudent.de.

Oto szczegółowy test.

[pb-app-box pname=’de.amazon.mShop.android‘ name=“ theme=’light‘ lang=’de‘]

deal_doc

Zakupy coraz częściej odbywają się w Internecie, nie tylko od czasu boomu na eBay i Amazon. Nie jest już tajemnicą, że w przeciwieństwie do zakupów w sklepach, również tutaj można znaleźć naprawdę świetne okazje – ale ich znalezienie nie zawsze jest łatwe. Z pomocą może tu przyjść okazyjny blog DealDoktor.de, którego redaktorzy codziennie wymieniają wiele sposobów na oszczędzanie w Internecie. Dogodnie ten portal jest teraz dostępny również jako bezpłatna aplikacja.

Oto szczegółowy test.

[pb-app-box pname=’de.dealdoktor.app‘ name=“ theme=’light‘ lang=’de‘]

anonimowy

Portale społecznościowe wzbogacają nasze życie, a dzięki Fancy wirtualne zakupy staną się w przyszłości jeszcze wygodniejsze. „Teraz to naprawdę nic nowego”, pomyślisz. Zgadza się, ale Fancy oferuje zupełnie nowe podejście.

Oto szczegółowy test.

[pb-app-box pname=’com.thefancy.app‘ name=“ theme=’light‘ lang=’de‘]

katalogi_aplikacja

Praktycznie każdy w pewnym momencie robił zakupy online i mało kto wciąż zmaga się z ciężkimi, drukowanymi katalogami. Zdają sobie z tego również sprawę firmy wysyłkowe, które oprócz odpowiednich sklepów internetowych coraz częściej oferują cyfrowe wersje swoich drukowanych katalogów.

Oto szczegółowy test.

[pb-app-box pname=’com.sasmobile.mobile.kaufnavigator‘ name=“ theme=’light‘ lang=’de‘]

Okładka Image_ShoppingClubs

Jeśli nie chcesz tracić z oczu dużej liczby klubów zakupowych, możesz skorzystać z tej aplikacji, która dostarcza aktualnych informacji o najnowszych ofertach.

Oto szczegółowy test.

[pb-app-box pname=’shopping.club‘ name=“ theme=’light‘ lang=’de‘]

rząd sklepów

Aplikacja LadenZeile.de to wirtualna ulica handlowa, która ułatwia zakupy online. Program umożliwia przeszukiwanie setek sklepów internetowych, w których można znaleźć łącznie ponad 17 milionów produktów – głównie z dziedziny mody, obuwia, torebek i mebli.

Oto szczegółowy test.

[pb-app-box pname=’ladenzeile.android‘ name=“ theme=’light‘ lang=’de‘]

dostawca

Oglądasz „Lafer! Lichter! Yummy!” i przekonaj się, że nie można już powstrzymać tworzenia się śliny w ustach! Ale w lodówce nie masz nic przydatnego! Co robić? Najlepszą rzeczą do zrobienia jest wypróbowanie aplikacji lieferando.

Oto szczegółowy test.

[pb-app-box pname=’com.yopeso.lieferando‘ name=“ theme=’light‘ lang=’de‘]

Etsy

Etsy to firma e-commerce założona w 2005 roku, specjalizująca się w kupnie i sprzedaży ręcznie robionych produktów, głównie z dziedziny sztuki, fotografii, mody, biżuterii, kosmetyków i zabawek.

Oto szczegółowy test.

[pb-app-box pname=’com.etsy.android‘ name=“ theme=’light‘ lang=’de‘]

Konrad

Znana firma zajmująca się sprzedażą wysyłkową produktów elektronicznych Conrad udostępnia teraz również aplikację mobilną, która umożliwia dokonywanie zakupów bezpośrednio za pomocą smartfona. Do wyboru masz ponad 350 000 artykułów – od akcesoriów do samochodów, komputerów i gospodarstw domowych po narzędzia i komponenty.

Wszyscy entuzjaści technologii i elektroniki oraz majsterkowicze szybko znajdą tanie oferty dzięki aplikacji Conrad i mogą wybierać z ogromnej oferty.

Oto szczegółowy test.

[pb-app-box pname=’com.excelsisnet.android.conradshopping‘ name=“ theme=’light‘ lang=’de‘]

Lista zakupów

Wiesz, że: piszesz listę zakupów, ale kiedy idziesz na zakupy, masz przy sobie wszystko, tylko nie listę. Dawno minęły czasy, kiedy listy zakupów nie są już uwzględniane. Chyba że zostawisz smartfon w domu. I to prawie ostatnia rzecz, o której byś zapomniała. Teraz myślisz, że mówimy o prostej aplikacji z listą zakupów. Zgadza się, ale ten przedstawiciel potrafi jeszcze więcej…

Oto szczegółowy test.

[pb-app-box pname=’ShoppingListPro.DE‘ name=“ theme=’light‘ lang=’de‘]

idealny

Czy zawsze szukasz najlepszej ceny? W takim razie wysoce zalecana jest aplikacja do porównywania cen idealo. Wyszukuje i znajduje świetne oferty, przypomina o okazjach za pomocą alertu cenowego i zapewnia, że ​​nigdy nie stracisz z oczu dżungli cenowej.

Oto szczegółowy test.

[pb-app-box pname=’de.idealo.android‘ name=“ theme=’light‘ lang=’de‘]

Pizza

Nie ma znaczenia, czy jesteś w podróży, czy po prostu chcesz, aby w kuchni było zimno: dzięki tej aplikacji możesz szybko znaleźć najbliższego producenta pizzy w okolicy i od razu zamówić takie ciasto mafijne. Zdrowe odżywianie może wyglądać inaczej, ale pogoń za cholesterolem nigdy nie była tak intuicyjna i łatwa.

Oto szczegółowy test.

[pb-app-box pname=’de.pizza‘ name=“ theme=’light‘ lang=’de‘]

geizhals

Jeśli chcesz mieć pewność, że świetna oferta zakupów to naprawdę najlepsza cena, ta aplikacja będzie Ci dobrze służyć.

Oto szczegółowy test.

[pb-app-box pname=’at.geizhals.pv‘ name=“ theme=’light‘ lang=’de‘]

barku

Przedstawiliśmy już tę wyjątkową aplikację jako wskazówkę tygodnia. Jednak nie powinno jej zabraknąć na liście najlepszych aplikacji zakupowych, więc oto krótkie podsumowanie: Za pomocą aplikacji Barcoo skanujesz markowe produkty, a następnie uzyskujesz przegląd cen, po których zeskanowany produkt jest sprzedawany na Internet, a także w punktach sprzedaży w pobliżu jest oferowany. W aplikacji można również znaleźć raporty z testów, opinie użytkowników lub sygnalizację świetlną żywności.

Oto szczegółowy test.

[pb-app-box pname=’de.barcoo.android‘ name=“ theme=’light‘ lang=’de‘]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android