11 typów WhatsApp, które wszyscy znają – niestety

11 typów WhatsApp, które wszyscy znają – niestety

WhatsApp jest i pozostaje jednym z najpopularniejszych komunikatorów. Nie pominięto typowych użytkowników, których zna prawie każdy w WhatsApp i którzy niestety często obrażają się swoją osobliwością. Zebraliśmy jedenaście typów. Czy rozpoznajesz kogoś?

Wersja:2.23.12.75

Języki Niemiecki

Licencja: bezpłatna

Platformy: Android

Wszyscy prawdopodobnie znamy kogoś, kto ma pewne szczególne cechy, jeśli chodzi o WhatsApp. Zebraliśmy tutaj kilka najpopularniejszych i najbardziej znanych typów WhatsApp. Może rozpoznajecie jednego lub drugiego, a może nawet siebie?

Nie piszę niczego, co pasowałoby do wiadomości głosowej

Wiadomości głosowe to nowy WhatsApp. Jeśli w tej chwili nie masz ochoty pisać, po prostu przytrzymaj na nim palec i rozmawiaj swobodnie. Jest to także znacznie łatwiejsze i szybsze, a także ma ten osobisty charakter, gdy słyszysz głos drugiej osoby – prawie tak, jakbyś… tak, dokładnie prawie jak rozmowa telefoniczna. Możesz spróbować jeszcze raz, zawsze jest to lepsze niż słuchanie minutowych wiadomości głosowych ze skrzynki pocztowej, jak za dawnych czasów.

Łańcuszek kolegi

Ile razy straciłeś pieniądze, zostałeś zwolniony lub zginąłeś, ponieważ nie przekazałeś łańcuszka od przyjaciela? Chyba wszyscy jesteśmy cudami medycyny. W najgorszym przypadku za takimi działaniami stoi złośliwe oprogramowanie; w najlepszym wypadku jest to po prostu irytujące. Apel do wszystkich zaangażowanych: Proszę przestań. Dotyczy to również większości kampanii podpisowych.

Znasz już Teda?

Luźno bazując na Jak poznałem waszą matkę, nazywamy „Spedytor” jako „Czy znasz już Teda?” Na większości list kontaktów znajdzie się osoba, od której rzadko otrzymujesz coś innego niż „Czy wiedziałeś…?”, po którym następuje najnowszy mem (tak, oczywiście, że sam to widziałeś), zabawny film (tak, używasz YouTube, Instagram i sam TikTok) lub podobne znaleziska. W pewnym sensie miło jest, gdy ktoś o Tobie myśli, ale trzeba to trzymać w granicach, prawda?

Pan Wideorozmowa

Czy wielu z nas nie uczestniczy w wystarczającej liczbie spotkań online, pracując w domu? Czy naprawdę zawsze musi to być rozmowa wideo? Czasami chcesz po prostu wygodnie położyć się w łóżku w piżamie i nie być obserwowanym.

Wszystko pełne emoji

Co mówi dziesięć śmiechu, płaczu, facepalmu lub innych emoji, czego nie może powiedzieć jedna osoba? Dokładnie tak, że ćpun emoji znowu trafił. Czasami zastanawiam się, ile czasu zajęło dokonanie wyboru: czy ten czy inny emoji mówi więcej o moim świecie emocjonalnym? Miejmy nadzieję, że nie trwało to długo. Z drugiej strony, zwykle przychodzi po prostu mieszany worek i mało kto się temu bliżej przygląda, bądźmy szczerzy.

Przepraszam! To nawet nie powinno być twoje!

Jasne, możesz popełnić błąd w pisaniu i trafić na niewłaściwy czat. Miejmy nadzieję, że była to tylko wiadomość, z którą niewłaściwa osoba nie mogła się utożsamić i nie kolejne prywatne zdjęcie. Ale sytuacja staje się interesująca, gdy dzieje się to cały czas. Czy to nadal przeoczenie, czy ktoś sprawdza, w jaki sposób wiadomości są odbierane?

Czy jesteś zmęczony WhatsApp? W filmie znajdziesz przegląd niektórych alternatyw:

Monsieur Incognito lub inny czytelnik

Tak czy inaczej czaty grupowe to odrębny świat. Ale wydaje się, że każda grupa WhatsApp ma jednego członka, który do niej należy, ale nigdy niczego nie komentuje. Niezależnie od tego, czy planujesz uroczystość, czy po prostu pogawędkę ze znajomymi – jeśli w ogóle nie weźmiesz udziału, będziesz miał wpływ jak zły tajny agent stojący za jego gazetą z wyciętymi otworami.

Brak połączenia pod tym numerem

Tak, WhatsApp to tzw Komunikator błyskawiczny. Teoretycznie każdy mógłby natychmiast odpowiedzieć na wiadomość, jednak nie zawsze musi tak być. Jeśli potrzebujesz odpowiedzi natychmiast, lepiej zadzwoń. Równie niepotrzebne: Po prostu w ogóle nie odbieraj, a po kilku tygodniach napisz: Hej, przepraszam, nawet tego nie widziałem. Praktycznie każdy z nas spędza wystarczająco dużo czasu na swoim smartfonie, aby zauważyć, kiedy ktoś pisze.

Spamer alfabetem Morse'a

Kto… pisze… bo… proszę… tak…? Dużo kropek, aby dać miejsce na własne myśli lub jeszcze lepiej: wysyłaj tylko jedno słowo w wiadomości, aby smartfon po drugiej stronie wibrował, aż zeskoczy ze stołu. Nie… musi… być… prawda?

Symbol statusu Status WhatsApp

Status może być naprawdę fajną funkcją, ale: Czy naprawdę musisz to aktualizować co godzinę? Legendy głoszą, że są też ludzie, którzy idą przez życie bez statusu WhatsApp.

Pokaż mi swoją autokorektę, a powiem ci, kim jesteś

Proszę proszę proszę wystarczy przeczytać krótko wiadomości na ten temat, które wysyłasz w ten sposób – mianowicie zanim klikniesz Wyślij. W dzisiejszych czasach wszyscy są przyzwyczajeni do dziwnych wiadomości, w których żadne słowo nie ma sensu. Ale osoby, z którymi nie jesteś zbyt blisko, naprawdę nie muszą wiedzieć, jak „wytrenowałeś” swoją autokorektę. W końcu niektóre zawarte tam sugestie odpowiadają Twojemu sposobowi pisania i wyszukiwania, a niektóre rzeczy mogą pozostać prywatne.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android