11 typów WhatsApp, które po prostu działają wszystkim na nerwy

11 typów WhatsApp, które po prostu działają wszystkim na nerwy

WhatsApp jest i pozostaje jednym z najpopularniejszych komunikatorów. Jest też kilku typowych użytkowników, którzy naprawdę znają wszystkich w WhatsApp – i którzy niestety często denerwują ich osobliwościami. Czy rozpoznajesz kogoś z naszej listy?

Wersja: 2.22.18.70

Języki niemiecki

Licencja: Freeware

Platformy: Android

Wszyscy znamy kogoś, kto ma bardzo szczególne dziwactwa, jeśli chodzi o WhatsApp. Zebraliśmy dla Ciebie kilka najpopularniejszych i najbardziej znanych typów WhatsApp. Może rozpoznajesz jedno lub drugie, a nawet siebie?

Nie wpisuję niczego, co pasuje do wiadomości głosowej

Wiadomości głosowe to nowa aplikacja Whatsapp. Jeśli w tej chwili nie masz ochoty pisać, po prostu przytrzymaj go palcem i swobodnie rozmawiaj z wątroby. Jest to również o wiele łatwiejsze i szybsze, a ponadto ma osobisty charakter słyszenia głosu drugiej osoby – prawie tak, jakbyś… tak, racja prawie jak telefon. Jeśli możesz spróbować ponownie, zawsze jest to lepsze niż słuchanie minutowych wiadomości głosowych ze skrzynki pocztowej, jak za dawnych czasów.

Rozpocznij serię zdjęć (6 zdjęć)

Znaki i symbole WhatsApp – wyjaśnienie znaczenia

łańcuszek do kolegi

Ile razy zdarzyło Ci się stracić pieniądze, zwolnić lub zginąć, ponieważ nie przesłałeś łańcuszku od przyjaciela? Wszyscy musimy być medycznymi cudami. W najgorszym przypadku za takimi działaniami nadal kryje się złośliwe oprogramowanie, w najlepszym przypadku jest to po prostu denerwujące. Apel do wszystkich zaangażowanych: Proszę, przestań. Nawiasem mówiąc, dotyczy to również dużej części kampanii podpisowych.

Znasz już Teda?

Luźno oparty na tym, jak poznałem twoją matkę, nazywamy „Spedytor‘ niż ‘Czy spotkałeś już Teda?’. Na większości list kontaktów znajdziesz kogoś, kto rzadko wysyła Ci coś innego niż „Czy słyszałeś o…?”, po którym następuje najnowszy mem (tak, oczywiście sam go widziałeś), zabawne wideo (tak, ty korzystać z YouTube) , Instagrama i samego TikTok) lub podobnych znalezisk. Miło jest, gdy ktoś o tobie myśli, ale można trzymać się pewnych granic, prawda?

Pan Wideorozmowa

Czy wielu z nas nie uczestniczy w wystarczającej liczbie spotkań online podczas pracy zdalnej? Czy naprawdę zawsze musi to być rozmowa wideo? Czasami chcesz po prostu leżeć wygodnie w łóżku w piżamie, nie będąc obserwowanym.

Miłośnik Emoji

Co mówi 10 śmiechu, płaczu, facepalmowania lub innych emotikonów, czego jeden nie może? Dokładnie, że ćpuna emoji po raz kolejny znokautowała jednego. Czasami zastanawiam się, ile czasu poświęcono na selekcję: czy ten lub inny emoji mówi więcej o moim emocjonalnym świecie? Mam nadzieję, że nie trwało to długo. Z drugiej strony jest to zwykle po prostu kolorowa wiązka, której mało kto się dokładnie przygląda, bądźmy szczerzy.

Ups, przepraszam, to nie było dla ciebie

Jasne, możesz zrobić literówkę i skończyć na złym czacie. Mam nadzieję, że była to tylko wiadomość, z którą niewłaściwa osoba nie mogła się odnieść i nie kolejne prywatne zdjęcie. Ale robi się ciekawie, kiedy to się dzieje cały czas. Czy to nadal pomyłka, czy ktoś testuje, jak trafiają wiadomości?

Masz dość WhatsApp? w Wideo znajdziesz przegląd niektórych alternatyw:

Kolega czytelnik

Czaty grupowe to i tak osobny świat. Ale wydaje się, że każda grupa WhatsApp ma jednego członka, który należy do niej, ale nigdy niczego nie komentuje. Niezależnie od tego, czy planujesz świętowanie, czy tylko pogawędkę ze znajomymi – jeśli w ogóle nie weźmiesz udziału, masz efekt jak zły tajny agent stojący za jego gazetą z dziurkowanymi wizjerami.

Brak połączenia pod tym numerem

Tak, WhatsApp to tak zwany Komunikator internetowy. Teoretycznie każdy może odpowiedzieć na wiadomość natychmiast, ale nie zawsze musi tak być. Jeśli potrzebujesz natychmiastowej odpowiedzi, lepiej zadzwoń. Równie niepotrzebne: Po prostu nie odpowiadaj w ogóle, a potem napisz tygodnie później: Hej, przepraszam, w ogóle tego nie widziałem. Praktycznie każdy z nas spędza wystarczająco dużo czasu na swoich smartfonach, aby móc stwierdzić, kiedy ktoś pisze.

Spamer Morse’a

Kto … pisze … bo … proszę … tak … ? Mnóstwo kropek, aby dać przestrzeń własnym myślom, a nawet lepiej: wysyłaj tylko jedno słowo na wiadomość, aby smartfon wibrował po drugiej stronie, dopóki nie zeskoczy ze stołu. Czy nie… musi… być… prawda?

Symbol statusu Status

Status może być fajną funkcją, ale: Czy naprawdę musisz go aktualizować co godzinę? Legendy twierdzą, że są też ludzie, którzy przechodzą przez życie bez statusu WhatsApp.

Pokaż mi swoją autokorektę, a powiem Ci, kim jesteś

Proszę proszę proszę po prostu przeczytaj wiadomości o tym, które wysłałeś w ten sposób. W dzisiejszych czasach wszyscy są przyzwyczajeni do dziwnych wiadomości, w których czasami słowo nie ma sensu. Ale ludzie, z którymi nie jesteś zbyt blisko, naprawdę nie muszą wiedzieć, w jaki sposób „wytrenowałeś” swoją autokorektę. Niektóre z sugestii odpowiadają Twoim zachowaniom związanym z pisaniem i wyszukiwaniem, a niektóre są mile widziane, aby zachować prywatność.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android