10 moich ulubionych tarcz zegarków Pixel Watch i Galaxy Watch

10 moich ulubionych tarcz zegarków Pixel Watch i Galaxy Watch

Przez ostatnie kilka lat unikałem używania tarcz zegarków innych firm na moich Galaxy Watch i Pixel Watch, ponieważ były one po prostu frustrujące. Większość tarcz zegarków innych firm jest powolna, ciężka i źle zaprojektowana, dlatego trudno jest znaleźć taką, która działa dobrze. Co gorsza, często bardzo szybko rozładowują baterię, nie wyświetlają odpowiednich statystyk i danych dotyczących zdrowia, a czasami z jakiegoś powodu chcą też, żebym zainstalował na telefonie aplikację towarzyszącą. Ale wszystko się zmienia dzięki Google i Samsungowi, i tarcze zegarków Wear OS innych firm zaczęły być coraz lepsze. Znalazłem 10 ulubionych, którymi chcę się z Tobą podzielić.

W jaki sposób tarcze zegarków innych firm uległy poprawie?

Rita El Khoury / Android AuthorityZanim udostępnię moje ulubione twarze, pozwól, że wyjaśnię, w jaki sposób tarcze zegarków innych firm zaczęły być coraz lepsze. W maju ubiegłego roku Google ogłosiło format tarczy zegarka, gotowy szablon dla projektantów tarcz zegarków. Jest już zintegrowany z programem Watch Face Studio firmy Samsung, więc programowanie za jego pomocą powinno być całkiem łatwe. Zasadniczo, jeśli jesteś programistą, powinieneś przyjąć ten format, aby mieć pewność, że tarcza zegarka będzie zachowywać się jak natywna w każdym nowoczesnym systemie operacyjnym Wear OS oglądać. Nie rozładuje baterii bardziej niż to konieczne; prawidłowo pokaże ludziom dane i statystyki dotyczące ich zdrowia; będzie można go dostosować bezpośrednio na zegarku oraz w aplikacji Pixel Watch dla posiadaczy tego zegarka. I generalnie będzie miał mniejszy rozmiar instalacji, ponieważ zasadniczo jest to plik XML. Co więcej, nie będzie wymagać aplikacji towarzyszącej na telefonie i nie będzie potrzeby jej ciągłego aktualizowania, aby przez cały czas optymalizować baterię i wydajność – wszystkim tym zajmie się platforma Wear OS. Tarcze opracowane w formacie tarczy zegarka zachowują się jak. Gdzie więc jest haczyk? Cóż, ponieważ tarcze zegarków opracowane w tym formacie są zgodne z zestawem parametrów opracowanych przez Google, zazwyczaj wyglądają dość prosto i są do siebie podobne — chyba że projektant dołożył wszelkich starań, aby wyglądały wyjątkowo. Są też bardzo wytrzymałe. znaleźć. W Sklepie Play nie ma dedykowanej sekcji, w której można by odkrywać twarze utworzone w formacie Watch Face Format, i nie jest łatwo stwierdzić, czy twarz używa tego formatu, chyba że programista gdzieś wyraźnie o tym wspomniał. Ale poszperałem za Ciebie i znalazłem 10 różnych, fajnych i ciekawe tarcze zegarków zbudowane przez różnych programistów w oparciu o format tarczy zegarka. Powinny one działać z Twoimi zegarkami Pixel Watch 2 i 1, Galaxy Watch 6, 5 i 4, OnePlus Watch 2 oraz każdym innym zegarkiem z systemem Wear OS 4.

Awf Sport xR firmy AmoledWatchFaces

Zegarek Google Pixel Wear OS Watch Face Sport Xr 2Rita El Khoury / Android Authority Zacznijmy od mojej ulubionej obecnie tarczy zegarka cyfrowego: Sport XR firmy Amoled Watch Faces. Jasne, gradientowe kolory i kropkowany wzór w tle przykuły moją uwagę, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem tę twarz, i nadal uważam je za absolutnie fajne. Ciągle przełączam różne odcienie niebieskiego, które pasują do paska mojego Pixel Watch 2, ale będę szczery: odcienie zieleni, czerwieni i pomarańczy też są spektakularne.
Zegarek Google Pixel Wear OS Watch Face Sport xr 1Zegarek Google Pixel Wear OS Watch Face Sport Xr AOD 1
Powikłanie związane z tętnem po lewej stronie zostało tutaj naprawione, ale ponieważ zawsze wybieram tę opcję na dowolnej tarczy zegarka, w ogóle mi to nie przeszkadza. Można jednak dostosowywać prawe i górne statystyki, podobnie jak wszystkie cztery skróty do aplikacji. Jedynym minusem jest to, że nie mogę zmienić tekstu w rogach, więc muszę pamiętać, że ustawiłem Aplikację 1 na Spotify, Aplikację 2 na Google Home i Timer na Google Pay. Przynajmniej ustawiłem alarm na mój budzik! A w przypadku zawsze włączonego wyświetlacza możesz pokazać wszystko, ale zdecydowałem się na prostą konstrukcję zawierającą tylko zegar.

Nothing Fancy autorstwa Time Flies Watch Faces

Zegarek Google Pixel Wear OS Watch Face nic nadzwyczajnego 2Rita El Khoury / Android AuthorityPrzechodzę do mojej ulubionej tarczy zegarka analogowego: Nothing Fancy autorstwa Time Flies Watch Faces. Jednak szczerze mówiąc, jest dość fantazyjny. Podoba mi się projekt i niesamowita liczba dostępnych tutaj opcji dostosowywania. Dostępnych jest 30 schematów kolorów, osiem różnych indeksów, pięć wskazówek, osiem opcji ciągłego wyświetlania i ustawienie umożliwiające pokazywanie lub ukrywanie paska sekundowego. Co więcej, możesz uzyskaj osiem dostosowywanych miejsc informacyjnych — cztery duże pośrodku i cztery małe pola tekstowe w pierścieniu wokół niego. Używam tej twarzy od jakiegoś czasu i za każdym razem, gdy próbuję ją dostosować, odkrywam z nią nowy wygląd.Zegarek Google Pixel nosi tarczę zegarka OS, nic nadzwyczajnego 1Rita El Khoury / Android Authority Moim jedynym problemem jest to, że zawiera błędy i nie zawsze otwiera się w aplikacji Pixel Watch. Kiedy tak się dzieje, muszę dokonać wszystkich zmian na nadgarstku, co staje się nudne i nieporadne, gdy do przewijania jest 30 schematów kolorów. Jednak niewielka cena za tak fantastyczną tarczę zegarka analogowego.

Pixel Watch 2 Face I firmy SOC Creations

zegarek Google Pixel Watch Wear OS Watch Face Pixel Watch 2 Face i 2Rita El Khoury / Android AuthorityNastępna tarcza zegarka SOC Creations jest bardzo – no, jak to powiedzieć – inspirowana Google. Jednak Pixel Watch 2 Face I jest dla mnie idealny, ponieważ bardzo podoba mi się oficjalna tarcza Digital Bold na moim Pixel Watch, ale żałuję, że nie zawiera ona więcej informacji. Ta tarcza zegarka dodaje cztery konfigurowalne komplikacje wokół oryginalnego projektu. Wybrałem pokazywanie daty, baterii, kroków i tętna; to wszystko, czego potrzebuję.zegarek Google Pixel Watch Wear OS Watch Face Pixel Watch 2 Face i 1Rita El Khoury / Android Authority Dostępnych jest tutaj 18 opcji kolorystycznych, a zawsze włączony wyświetlacz pokazuje wszystko, ale w sposób oszczędzający baterię. Wszędzie 10 na 10.

Minimalny zegarek cyfrowy RE02 firmy Recreative Watch Faces

Zegarek Google Pixel Wear OS Watch Face Minimal Digital Watch re02 1Rita El Khoury / Android AuthorityAle niektóre miejsca na dane są zablokowane: nie można zmienić daty, powiadomień, kroków, tętna ani baterii. Powtórzę jednak raz jeszcze: są to komplikacje, które osobiście wybieram do pokazywania na dowolnej tarczy zegarka, której używam, więc ustalony wybór jest dla mnie odpowiedni. Zwykle wybieram komplikacje związane z pogodą i następnym wydarzeniem w dwóch pustych polach. Po lewej stronie znajdują się także dwa skróty do aplikacji, które możesz pokazać lub ukryć. Licznik sekund można wyłączyć, a zawsze włączony wyświetlacz jest prosty i zawiera godzinę, datę i baterię.

Analogowa tarcza zegarka CRC082 firmy Creation Cue

google pixel watch nosić system operacyjny tarcza zegarka analogowa tarcza zegarka crc082Rita El Khoury / Android AuthorityPodoba mi się otaczający go wewnętrzny cień, który idealnie wtapia jasne cyfry indeksów w czarne ramki mojego zegarka. Wskazówki zegara nie są najlepsze, ale możliwość przypisania im innego koloru to niezła zaleta.google pixel watch nosić system operacyjny tarcza zegarka analogowa tarcza zegarka crc082 aodRita El Khoury / Android Authority Pośrednie komplikacje są niestety powiązane z baterią, tętnem, dystansem i następnym wydarzeniem, ale możesz dodać cztery różne komplikacje po każdej stronie. Uważam jednak, że jest to zbyt zajęte, więc zwykle idę tylko po lewej i prawej stronie, pozostawiając górę i dół puste. Jeśli mnie pytasz, to duże cyfry sprawiają, że ten zegarek wygląda dobrze, więc usunięcie ich większej liczby psuje wygląd.

Stos materiałów firmy JH Watchfaces

Zegarek Google Pixel Wear OS Watch stos materiałów 1Rita El Khoury / Android Authority Wracając do inspiracji Google, Material Stack od JH Watchfaces wygląda jak jedna z oficjalnych tarcz Pixel Watch, ale z dwoma dodatkowymi komplikacjami i dwoma skrótami po lewej stronie. Wszystko jest tutaj konfigurowalne i może być trochę zajęty, jeśli zapełnisz każde miejsce, więc zwykle zostawiam skróty puste. Podoba mi się jednak to, że mogę przesadzić, jeśli potrzebuję więcej. Moją jedyną prośbą byłoby prostsze, zawsze na wyświetlaczu, bez komplikacji i skrótów po lewej stronie. W tej chwili wszystko jest widoczne, gdy zegarek jest wyłączony i uważam, że jest tam zbyt tłoczno.

SG-128 firmy SG WatchDesign

Zegarek Google Pixel Wear OS Watch Face sg128 1Rita El Khoury / Android Authority Kolory gradientu i wzorzyste tło na SG-128 autorstwa SG WatchDesign wyglądają bardzo podobnie do pierwszego projektu, który wam pokazałem. Po raz kolejny sprawiają one, że tarcza zegarka wyskakuje, gdy jest włączona. Jest po prostu przepięknie. Jest tu mnóstwo informacji, ale cienkie czcionki i linie bardzo pomagają w utrzymaniu eleganckiego projektu. Niestety, w tym zegarku prawie wszystko jest naprawione, więc bateria, data, dystans, kroki i tętno muszą być zawsze w porządku.Zegarek Google Pixel Wear OS Watch Face SG128 2Rita El Khoury / Android Authority Dostajesz jednak dwie konfigurowalne komplikacje na dole i trzy skróty do aplikacji. A zawsze włączony wyświetlacz jest bardzo dobrze wykonany: prostota bieli na czerni jest nie do pobicia.

Typografia autorstwa WatchFace-Designs

Zegarek Google Pixel nosi typograf tarczy zegarka OS 1Rita El Khoury / Android AuthorityTypograph firmy WatchFace-Designs to prosta, ale dająca duże możliwości dostosowania tarcza zegarka analogowego, którą każdy powinien mieć w swojej kolekcji. Otrzymujesz osiem czcionek zegarowych, sześć stylów indeksów, dwa kształty wskazówek, 20 motywów kolorystycznych i trzy konfigurowalne komplikacje.Zegarek Google Pixel Wear OS Watch Typograf twarzy 2Rita El Khoury / Android AuthorityPodoba mi się to, że mogę bardzo łatwo przejść od czcionki klasycznej przez odlotową do prostej, a na zawsze włączonym wyświetlaczu są przechowywane wybrane czcionki i indeksy. Wolałbym jednak kilka dodatkowych opcji w zakresie wskazówek zegara.

Tarcze zegarka Prime Home OS 2 firmy Prado Design

Google Pixel Watch Wear OS Watch Face Prime OS 2Rita El Khoury / Android Authority Tarcza zegarka Prime Home OS 2 firmy Prado Design® została stworzona dla każdego, kto potrzebuje wielu skrótów na swoim zegarku. Jest ich tutaj dziewięć, choć sześć jest związanych z wiadomościami, połączeniami, ustawieniami, tętnem, muzyką i kalendarzem. Tylko trzy skróty można dostosować, a także trzy komplikacje z boku i ten na dole. Podoba mi się tutaj to, że tło nie jest w jednym jednolitym kolorze i że jest 10 różnych pakietów ikon do wyboru, więc wygląd może się radykalnie zmienić pomiędzy jednym projektem a drugim.Google Pixel Watch Wear OS Watch Face Prime OS AODRita El Khoury / Android Authority Zawsze włączony wyświetlacz mógłby być jednak nieco bardziej rozbudowany. W tej chwili jest to po prostu czas z czarną nakładką na wszystko inne.

Pixel Fanboy autorstwa Dobleuxyz

Zegarek Google Pixel Wear OS Watch Face Pixel Fanboy 1Rita El Khoury / Android Authority Ostatnia tarcza zegarka, Pixel Fanboy od Dobleuxyz, nie przecenia swojej nazwy. Czcionki, kształt pigułki na dole i wszystkie różne kolory sprawiają, że zawsze mam wrażenie, że patrzę na ekran główny mojego Pixela 8 Pro. Jeśli wolisz, dostępny jest nawet tryb całkowicie ciemny! Uwielbiam tę gęstą twarz, która nie wygląda na zbyt zajętą, i to, jak wszystko można dostosować. Bateria i data są stałe, ale wszystko inne należy do Ciebie. To osiem różnych miejsc do dostosowania, pomiędzy ikonami, statystykami i tekstem.Google Pixel Watch Wear OS Watch Face Pixel Fanboy 2Rita El Khoury / Android Authority I gotowe: 10 różnych tarcz zegarka, każda wyjątkowa na swój sposób. Na razie te twarze trafiają do mojej osobistej rotacji, ale polecam sprawdzić strony programistów każdej z nich, ponieważ wykonują świetną robotę. Istnieje jednak wiele, wiele innych opcji do wyboru. Format tarczy zegarka jest jednak wciąż stosunkowo nowy, więc mam nadzieję, że w przyszłości zobaczymy jeszcze więcej zegarków i więcej programistów korzystających z tego formatu. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android