The Weekly Authority: ✋ Praktyczny Pixel 7a, niespodzianki CES

The Weekly Authority: ✋ Praktyczny Pixel 7a, niespodzianki CES

⚡ Zapraszamy do Tygodniowy autorytet, biuletyn Android Authority, który zawiera najważniejsze wiadomości tygodnia dotyczące Androida i technologii. 226. edycja tutaj, ze wszystkim, od CES 2023, praktycznym spojrzeniem na Pixel 7a, premierę OnePlus 11, niektóre z największych premier gier wideo w tym miesiącu i nie tylko.🤯 To pierwszy Weekly Authority w 2023 r. rozpoczął rok od obejrzenia najnowszego filmu Noaha Baumbacha, White Noise. Jeśli ktoś może mi wyjaśnić, o co w tym chodzi, byłbym bardzo wdzięczny… Nowy rok to świetny czas, aby pomyśleć o zmianie operatora komórkowego, ale przy tak wielu dostawcach i planach do wyboru, to czuje się trochę jak pole minowe! To ładnie przybliża nas do naszego sponsora w tym tygodniu. Biuletyn w tym tygodniu jest sponsorowany przez firmę Boost Mobile. Obraz biuletynu 3Jeśli myślałeś o ucieczce od swojej komórki na kartę i szukasz świetnej oferty, Boost jest odpowiedzią. Boost jest nie tylko najnowszym operatorem postpaid na rynku, ale także pierwszym, który może pochwalić się własną siecią 5G o superszybkich prędkościach. Już teraz możesz otrzymać 5 GB danych 5G/4G LTE przez pierwszy miesiąc za 0,99 USD z dwudniową dostawą za jedyne 5 USD*. Ta oferta obejmuje bezpłatny mobilny hotspot SIM plus i działa na większości odblokowanych telefonów GSM, z nieograniczonymi rozmowami i SMS-ami. Po pierwszym miesiącu będziesz płacić 25 USD miesięcznie na zawsze, co oznacza koniec zmartwień o przyszłe podwyżki cen. Nie ma żadnych opłat aktywacyjnych ani ukrytych opłat, więc Boost to ostatni plan telefoniczny, jakiego kiedykolwiek będziesz potrzebować.* Dotyczy nowych klientów — ta oferta jest dostępna tylko online. Dla nas brzmi całkiem nieźle! Tobie też? Zarejestruj się już dziś klikając w poniższy link:

Popularne wiadomości w tym tygodniu

Google Pixel 6 w kolorze Sorta Seafoam z logo GJimmy Westenberg / Autorytet Androida

Filmy/telewizja:

Nastolatki spacerują po szkolnym korytarzu w Freaky

Hazard:

Edycja emulatora AetherSX2Hadlee Simons / Autorytet Androida

Recenzje

Sony Playstation VR2 6 osób testuje VRRyan McLeod / Autorytet Androida

Cechy

Google IO 2022 titan m2 w pikselu 6a

Cotygodniowy cud

HTC Vive XR Elite 1

Hazard:

HTC ogłosił zestaw słuchawkowy Vive XR Elite, oferujący obsługę zarówno treści VR, jak i XR w znacznie niższej cenie niż Meta Quest Pro. Sony Project Leonardo to zupełnie inny kontroler PS5 dla niepełnosprawnych graczy. Firma MSI ogłosiła nową wersję swojego notebooka do gier Titan GT77, z pierwszym na świecie mini wyświetlaczem LED 4K 144 Hz dla notebooków, ale nie podano jeszcze ceny ani daty premiery. Najnowsze laptopy do gier firmy Dell, od budżetowych po zaawansowane, spełniają wszystkie potrzeby, a wszystkie oferują procesory graficzne z serii Geforce RTX 40. Mówiąc o firmie Dell, zaprezentował drugą generację Concept Nyx, kontroler do gier przyszłości. Razer zaprezentował nową generację laptopów Razer Blade, Razer Blade 16 i 18, oba wykorzystujące najnowsze procesory Intel Core i9 HX 13. generacji. Gracze pokochają także nowy telewizor Samsung OLED S95C 4K z 77-calowym wyświetlaczem i częstotliwością odświeżania 144 Hz, a także 75-calowy telewizor QN95C 4K. Samsung ujawnił także ogromny 57-calowy monitor do gier Odyssey Neo G9. W międzyczasie Asus ogłosił Chromebooka Vibe CX34 Flip, stworzonego specjalnie do grania w chmurze na PC, z obsługą GeForce Now i nie tylko, choć nie ma jeszcze informacji o dacie premiery ani cenie.

telewizory:

Samsung ogłosił nową linię telewizorów Neo QLED, MicroLED i OLED na rok 2023. Nowa firma technologiczna typu start-up Displace zaprezentowała swój 55-calowy, 20-funtowy telewizor, który jest całkowicie bezprzewodowy, wprowadzając na rynek pod koniec 2023 roku za 2999 USD. TCL ogłosiło swoje pierwsze inteligentne telewizory 2023, które będą sprzedawane w dwóch kategoriach modeli: seria S będzie nowymi telewizorami budżetowymi TCL, a seria Q będzie zawierała bardziej zaawansowane funkcje, takie jak ekrany QLED, z cenami i wydaniem daty jeszcze TBA. Ponadto: prawdopodobnie nie stać Cię na najnowsze telewizory LG — 136-calowy telewizor mikro-LED firmy LG kosztuje 250 000 USD, podczas gdy nowy telewizor OLED kosztuje 25 000 USD. Plus: Roku będzie sprzedawać własne inteligentne telewizory tej wiosny, w cenach od 119 do 999 USD, telewizory OLED pojawią się później.

Kalendarz techniczny

5-8 stycznia 2023: Targi CES 2023 (Las Vegas)
24 stycznia: Premiery Forspoken na PS5, PC
26 stycznia: Premiera Razera Edge’a
Luty (data do potwierdzenia): Samsung rozpakowany (Galaxy S23?)
7 lutego: Globalna premiera OnePlusa 11
22 lutego: Data premiery PSVR 2

Po prostu chciałbym, żeby wszyscy to wiedzieli @zjednoczony zgubił ślad mojej torby i kłamie w tej sprawie. Mój apple AirTag pokazuje, że od ponad dnia stoi w kompleksie mieszkalnym. Za śmietnikami znalazłem inne puste torby United Airlines. pic.twitter.com/fcoq4nj3zb

Coś ekstra: Mamy nadzieję, że masz jakieś nerdowskie książki na Boże Narodzenie, ale nie martw się, jeśli nie, ponieważ Shift Happens, historia klawiatur, zostanie uruchomiona na Kickstarterze w przyszłym miesiącu i jest piękna! Paula Beaton, redaktor ds. kopiowania. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android