Daily Authority: ❌ Nowy iPhone SE się myli

Daily Authority: ❌ Nowy iPhone SE się myli

Adam Birney / Android Authority☕ Dzień dobry! Z powrotem w Berlinie i znowu ciesząc się domową kawą.

iPhone SE 2022: Nie

iPhone SE 2022Byłem wielkim fanem iPhone’a SE 2020 jako świetnej opcji na zakup iPhone’a z ograniczonym budżetem. Dzięki temu, co Apple ogłosił wczoraj, po prostu nie jestem fanem nowego iPhone’a SE 2022 i mogę go polecić tylko dla bardzo małego nisza.Co zostało ogłoszone:

Apple ogłosił, że najnowszy iPhone SE będzie kosztował 429 USD, z nowym procesorem A15 Bionic, tymi samymi opcjami kolorów (nie daj się zwieść wymyślnym nazwom), tym samym ekranem, tym samym loginem Touch ID, tym samym rozmiarem, tym samym aparatem*. Różnice to: łączność 5G, ale tylko poniżej 6 GHz, a nie mmWave, i żywotność baterii: teraz aż do niemożliwych do oszacowania przez Apple 15 godzin odtwarzania, w porównaniu z 13 godzinami. Jedną z najgorszych rzeczy, które pozostają takie same, jest również domyślna pamięć 64 GB. *Sprzęt aparatu jest taki sam, ale zmiany oprogramowania ulepszyły platformę, w tym dodanie trybu portretowego i Smart HDR 4. Tak więc wnętrzności tego iPhone’a pochodzą z iPhone’a 8 w 2017 roku. Jednak Apple pobiera 30 USD więcej.

Dlaczego nie mogę:

Problem polega na tym, że Apple pobiera więcej za coś, co jest w zasadzie wybiciem specyfikacji, które powinno było uwzględnić. Ignorując chip A15, te specyfikacje są tak przeciętne, że oczywiste jest, że margines Apple jest ogromny. Powinien był obniżyć cenę lub ją utrzymać. Podnoszenie ceny za to, co jest obecnie ograniczonym doświadczeniem 5G, po prostu nie robi tego za mnie. Korzyści z 5G będą widoczne dopiero później. Amerykańscy przewoźnicy wydali 100 miliardów dolarów na 5G, a jednak nie wpłynęło to w znaczący sposób na konsumentów. Co więcej, modemy 5G pobierają więcej energii, więc to, jak wpłynie to na ogólną żywotność baterii, będzie interesujące. Jeśli chodzi o chip, A15 Bionic jest świetny i dodaje platformie długowieczności, ale A13 Bionic w poprzednim iPhonie SE był już wystarczający dla sprzętu. Jest w iPhonie 11. iPhone 11 nadal jest doskonały. W każdym razie jestem rozczarowany, po raz pierwszy od lat, tym Apple iPhone’em. Jestem zachwycony za każdym razem, gdy Apple ogłasza nowy iPhone w tej samej cenie, a nawet obniża jego ceny, ponieważ są one domyślne dla tak wielu osób i służą do utrzymania ludzi w ekosystemie Apple z bardzo bardzo wysokimi marżami. Niestety, Apple zachowując domyślną opcję 64 GB pamięci nie robi nic, aby złagodzić ból głowy, jaki daje mi ten telefon. Prawie każdy, kto robi zdjęcia, filmy, ma aplikacje i pobiera multimedia do oglądania offline, potrzebuje 128 GB pamięci lub więcej. Pobranie wersji 128 GB, która jest jedyną, którą powinieneś każdemu polecić, oznacza, że ​​jest to telefon o wartości 480 USD. Najlepsi konkurenci Androida to Pixel 5a (450 USD, ale był w sprzedaży) i Samsung Galaxy A52 (450 USD). Oba są znacznie większymi i jaśniejszymi urządzeniami, z lepszymi aparatami i większą wszechstronnością fotograficzną, szybszym ładowaniem, długoterminową obsługą Androida, oceną IP i solidną żywotnością baterii.

Inaczej:W skrócie:

Zgodnie z oczekiwaniami, Apple nie nacisnął jeszcze spustu na chipie M2, ale M1 Ultra wykazujący modułowość poprzez połączenie dwóch chipów, wygląda na niezwykle konkurencyjny dla Apple w dłuższej perspektywie. iPad Air 5 z chipem M1 pokazuje przyszłość iPada, a Apple zachowało cenę iPada Air (w przeciwieństwie do iPhone’a SE!). Mac Studio będzie domyślnym wyborem dla wielu osób szukających wysokiej klasy rozwiązań do projektowania/ fotografia/praca wideo (Gizmodo). To samo dotyczy wyświetlacza Studio, który kosztuje 1600 USD, ale odhaczy wiele pól. Tylko element do regulacji wysokości 400 USD wygląda oburzająco w cenie, ale to Apple, które wszyscy znamy!

Podsumowanie

🏆 Ahem: Najlepiej sprzedającymi się smartfonami 2021 roku są głównie telefony Apple, z topowym telefonem z Androidem Samsung A12. iPhone SE 2020 znalazł się na 8. miejscu. (Android Authority).👏 Fairphone 2 z 2015 roku ma teraz nową stabilną aktualizację Androida — znowu czapki z głów dla FairPhone (Android Authority).🧠 Obszerne badania wykazały niewielki spadek objętości mózgu po COVID-19, zwłaszcza w układzie węchowym. Przeczytaj bardziej kojące słowa na końcu, aby uzyskać szerszą perspektywę (MedScape).😢 „Jestem operatorem”: Następstwa tragedii Ubera, podczas której człowiek za kierownicą przemawia w wywiadzie (Wired). Ciężka lektura.👉 Twitter Bot ujawnia Gender Pay Gap firm tweetujących o Międzynarodowym Dniu Kobiet (CNET).gumowa kaczka 2014 JO25Zastanawiasz się, dlaczego asteroidy wędrujące po naszym Układzie Słonecznym lub poza nim są tak dziwne? Nie jesteś jedyny. Zobacz gumową kaczuszkę znaną jako 2014 JO25.LiveScience ma więcej: gumową kaczuszkę. Bączek. Para naleśników. To tylko kilka z kształtów, które astronomowie zaobserwowali w całym Układzie Słonecznym. Podczas gdy planety i księżyce są okrągłe, z powodu grawitacji asteroidy nie mają wystarczającej ilości materiału, aby naprawdę wywołać przyciąganie grawitacyjne, które przyciągnęłoby wszystko do środka i ukształtowało kulę. Tymczasem asteroidy Bennu i Ryugu mają kształt mniej więcej diamentu niż okrągłe, a Bennu i Ryugu „są stertami gruzu”, powiedziała Alessondra Springmann, badaczka badająca asteroidy w Laboratorium Księżycowym i Planetarnym na Uniwersytecie Arizony. „To tylko kupy żwiru”. Pozdrawiam, Tristan Rayner, starszy redaktor Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android