Daily Authority: ♨️ Podsumowanie najlepszych technologii z MWC 2023

Daily Authority: ♨️ Podsumowanie najlepszych technologii z MWC 2023

Bogdan Petrovan / Android Authority🌅 Dzień dobry. Witamy z powrotem w Daily Authority. W Barcelonie trwają targi MWC 2023, podczas których mieliśmy okazję poznać kilka świetnych technologii od dużych i małych firm. Zebraliśmy dla Ciebie wszystkie najlepsze produkty z pokazu. Mamy też ekscytujące wieści od Nothing, globalnej premiery ultraszybko ładującego się telefonu i wiele więcej! Więc zacznijmy.

Najlepsza technologia z MWC 2023

najlepsze z mwcBogdan Petrovan / Android Authority Co roku Mobile World Congress przedstawia jedne z najlepszych produktów firm technologicznych. Od smartfonów, przez tablety, po laptopy i nie tylko — te gadżety wprowadzają innowacje, jakich nigdy wcześniej nie widziałeś. W Android Authority lubimy przyznawać kredyt tam, gdzie jest on należny. W tym duchu przedstawiamy najlepsze urządzenia, które zwróciły uwagę naszego zespołu i przykuły naszą uwagę podczas wydarzenia.

Widzieliśmy, jak toczą się…

Jeśli chodzi o elastyczne wyświetlacze na kółkach, Lenovo było liderem na targach MWC 2023. Na targach pojawił się koncepcyjny laptop z rolką — jedna z najciekawszych rzeczy, jakie widzieliśmy na tym wydarzeniu. Motorola należąca do Lenovo również skradła show swoim zwijanym telefonem koncepcyjnym Rizr. Słuchawka ma 5-calowy kompaktowy telefon ze składanym wyświetlaczem, który zwija się i rozkłada, odsłaniając pełny 6,5-calowy panel. Całkiem schludnie!

Imponujące telefony, które naprawdę możesz kupić

Nokia może nie jest obecnie ulubioną marką smartfonów wszystkich, ale na targach MWC 2023 przyciągnęła wzrok nową Nokia G22. Co ciekawe w tym budżetowym telefonie z Androidem jest to, że jest wyposażony w zestaw naprawczy iFixit. Korzystając z „zestawu naprawczego”, użytkownicy mogą wymienić baterię telefonu, wyświetlacz, tylną obudowę lub port ładowania w ciągu około pięciu minut. Brawo, HMD Global. Kolejnym magicznym telefonem, który zrobił na nas wrażenie, był HONOR Magic 5 Pro. Telefon może pochwalić się niesamowitą specyfikacją. Xiaomi 13 Pro pokazał nam, że firma dojrzewa w dobrym kierunku. Jego główną atrakcją jest potrójna konfiguracja aparatu 50 MP, na czele z 1-calowym czujnikiem Sony IMX989. Realme GT3 również zdobył naszą przychylność ze względu na szybkie ładowanie 240 W i mocne specyfikacje. Wreszcie, składany HONOR’s Magic Vs przyniósł godny pochwały projekt, ekran z minimalnymi zagnieceniami i elastyczną konfigurację aparatu, która naprawdę nam się podobała.

Spojrzenie poza telefony i w przyszłość

Jest technologia, którą widzisz, a potem jest technologia, która prowadzi program za kulisami. Jedną z takich technologii, którą widzieliśmy na tegorocznych targach MWC, był system oceny stanu zdrowia firmy NuraLogix. Technicy NuraLogix mogą analizować ponad 30 parametrów życiowych za pomocą jednego wideo selfie. Działa na każdym smartfonie, analizując przepływ krwi w twarzy użytkownika i wykorzystując sztuczną inteligencję do porównania go z bazą danych tysięcy pacjentów. Oprogramowanie może zapewnić ocenę stanu układu sercowo-naczyniowego, ryzyka cukrzycy i innych, z deklarowaną dokładnością 95%. Kto musi iść do lekarza, gdy masz coś takiego — Czy mam rację? Qualcomm zaprezentował także całkiem fajną technologię sztucznej inteligencji, która może działać na jego flagowym chipie. Umożliwia generowanie tekstu na obraz przy użyciu sztucznej inteligencji, uruchamiając cały proces na urządzeniu. Oznacza to, że nie potrzebujesz internetu, aby tworzyć zdjęcia z powietrza. Wykorzystaliśmy tę technologię do stworzenia obrazu Mony Lisy w stylu Pabla Picassa. Inne fajne produkty Motoroli, OnePlus i innych również znalazły się na naszej liście zwycięzców. Sprawdź nasze nagrody Best of MWC 2023 tutaj.

Środowe cudo

Przednia kamera do monitoringu z zasilaniem bezprzewodowym ARCHOS CotaRobert Triggs / Android Authority Bezprzewodowa kamera do monitoringu ARCHOS Cota jest zasilana przez technologię bezprzewodową firmy Ossia. Te bezprzewodowe wewnętrzne kamery bezpieczeństwa można umieścić w dowolnym miejscu w promieniu 30 stóp (9 m) od nadajnika bazowego, który dostarcza zasilanie drogą powietrzną. Technologia nie jest super mocna pod względem mocy; dostarcza tylko około 2 W mocy w zasięgu dwóch metrów i zaledwie miliwatów w odległości do 10 metrów. Elastyczność zastosowań, takich jak umieszczanie kamer bezpieczeństwa w miejscach, w których inaczej nie dałoby się okablować, sprawia, że ​​technologia ta jest tak użyteczna. Kamery bezpieczeństwa nie muszą mieć siebie nawzajem w polu widzenia. Podstawa może również przenosić energię przez szkło, blachę, kamień i drewno, ale nie przez cegły ani cement. Technologia Ossia działa w popularnych pasmach bezprzewodowych 2,4 GHz i 5 GHz używanych przez domowe Wi-Fi, co pomogło jej uzyskać certyfikat do użytku w 66 krajach. Chcieć wiedzieć więcej? Przeczytaj nasze praktyczne doświadczenia z tą fajną technologią. W tej notatce, oto ja się podpisuję. Do zobaczenia w przyszłym tygodniu.Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android