Znowu: PS5 w pakiecie taryfowym na o2 dostępne od zaraz

Znowu: PS5 w pakiecie taryfowym na o2 dostępne od zaraz

o2 przygotował ciekawy pakiet taryfowy z PS5. Dostajesz upragnioną konsolę NextGen w Digital Edition wraz z topowym smartfonem Xperia 1 IV i rocznicową taryfą „o2 Grow”. Bardzo dokładnie przyjrzeliśmy się ofercie, obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, czy było warto.

Pakiet taryfowy PS5 w o2: To wszystko

W serwisie eBay PS5 nadal sprzedawany po cenach około 700 euro. Jeśli nie chcesz lub nie możesz wydać tej kwoty od razu, masz możliwość skorzystania z konsoli w o2 Edycja cyfrowa Spłać w ratach z taryfą telefonii komórkowej (zobacz ofertę na o2). Jest to szczególnie opłacalne, jeśli możesz korzystać nie tylko z PS5, ale także z nowego telefonu komórkowego z bogatą umową 5G. W o2 otrzymujesz obecnie konsolę Sony jako bonus Umowa na telefon komórkowy “o2 Grow” wraz z grą Horyzont Zakazany Zachód oraz Zaawansowany smartfon Xperia 1 IV. Płacisz za cały pakiet 83,99 euro miesięcznie plus jednorazowa opłata w wysokości 5,99 euro za dodatkową opłatę i wysyłkę, cena połączenia nie obowiązuje. Co szczególne: Taryfa rocznicowa obejmuje początkowo 40 GB LTE/5G a także ryczałtową stawkę Allnet i SMS i rośnie o 10 GB z roku na rok, nie ponosząc przy tym większych kosztów.

Więcej o nowym flagowym smartfonie Sony dowiecie się tutaj:

PS5 w pakiecie taryfowym na telefony komórkowe w o2: czy umowa jest tego warta?

Podpisanie umowy na telefon komórkowy, aby w końcu zdobyć PS5, początkowo wydaje się oszustwem. Dlatego obliczyliśmy ofertę. Dla porównania korzystamy ze zwykłej taryfy „o2 Grow”, która jest dostępna tylko do 6 września 2022 r. w ramach 20-lecia i kosztuje 29,99 euro miesięcznie (widok na o2).

Szczegóły taryfy „o2 Grow” w skrócie

Sieć: o2
Taryfa: Rozwijaj się
40 GB LTE/5G-Objętość danych (maks. 300 MBit/s) Płatny roaming Allnet i SMS w UE, w tym funkcja Connect: Taryfa może być używana na maksymalnie 10 urządzeniach jednocześnie Minimalny okres 24-miesięczny, 1-miesięczny okres wypowiedzenia Objętość danych wzrasta automatycznie co roku 10 GB (maks. 240 GB)

Koszty w skrócie: PS5 Digital Edition + Sony Xperia 1 IV + „o2 Grow”

Opłata podstawowa
(miesięczny)
83,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 0 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i dodane jednorazowe koszty)
2.021,75 Euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 630 euro (konsola + gra) + 1050 euro (telefon komórkowy)

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) 341,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
14,24 Euro

Do oferty w o2

Wyciągnijmy kalkulator: według porównania cen idealnego PS5 (Digital Edition) z Horizon Forbidden West kosztuje obecnie co najmniej 630 euro, a Sony Xperia 1 IV jest dostępna od około 1050 euro.

Jeśli te wartości zostaną odjęte od całkowitych kosztów w ciągu 24-miesięcznego okresu obowiązywania umowy, pozostaną 341,75 euro pozostawiony dla taryfy. Odpowiedni 14,24 euro miesięcznie za ryczałtową stawkę Allnet i SMS z objętością danych 40 GB LTE/5G. Normalna cena taryfy „o2 Grow” wynosi 29,99 euro miesięcznie – więc to dobra okazja. Ze względu na wysoką cenę miesięczną zakup jest opłacalny tylko wtedy, gdy można również korzystać ze smartfona.

Oczywiście powyższe wyliczenie działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. To od Ciebie zależy, czy powinieneś to zrobić, chociaż taryfa zwiększa ilość danych z roku na rok, a tym samym zyskuje na wartości, chociaż koszty pozostają takie same. Po minimalnym okresie 24 miesięcy spłaciłeś sprzęt, a taryfa kosztuje wówczas 29,99 euro i może być anulowana co miesiąc.

PS5 jest nadal całkowicie niedostępny u innych sprzedawców. Więcej ofert na temat umów na telefony komórkowe z konsolami podsumowaliśmy tutaj:

Możesz dowiedzieć się, jak PS5 porównuje się do Xbox Series X w Wideo:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech