Zapomnij o Apple Watch 9: zupełnie nowy smartwatch zmienia wszystko

Zapomnij o Apple Watch 9: zupełnie nowy smartwatch zmienia wszystko

Jeszcze w tym roku producent iPhone’ów pokaże Apple Watch 9. Ale o tym nie warto wspominać. Prawdziwa nowość przyjdzie później – Apple planuje prawdziwą rewolucję w smartwatchach.

Nie należy oczekiwać niespodzianek od Apple Watch 9. Design i funkcjonalność odpowiadają poprzednikowi. Nowością jest tylko szybszy chip S9 i dodatkowy wariant kolorystyczny w kolorze różowym. Ostatnią zgłoszoną rzeczą była nowa bransoletka magnetyczna wykonana z tkaniny. Nie powinieneś i nie powinieneś oczekiwać dużo więcej. Apple’owi kończą się pomysły?

Jeśli wierzyć bieżącemu raportowi znanego informatora Apple i reportera Bloomberga, Marka Gurmana, tak nie jest. Raczej producent iPhone’a pracuje nad jednym prywatnie prawdziwy nowy zegarek Apple (Co: Bloomberg).

Apple Watch X stanie się iPhonem X wśród smartwatchy

Z okazji zbliżającej się dziesiątej rocznicy Smartwatcha, a „Apple Watch X” pojawić się. Odpowiednik iPhone’a X, powinien też mieć zupełnie nowy projekt i mają nowe funkcje. Apple Watch X reprezentuje rodzaj nowego początku i pozostawia za sobą projekt Apple Watch, który do tej pory pozostał zasadniczo niezmieniony.

Gurman ujawnił już kilka szczegółów na temat nowego Apple Watch X. W związku z tym ten cieńsza obudowa i nowy mechanizm łączenia z paskami odbierać. Nie zmieniło się to do dziś, więc taśmy są nadal kompatybilne przez wiele pokoleń.

Na długo przed „Apple Watch X”, system watchOS 10 będzie dostępny dla Apple Watch jesienią:

Zmieni się to wraz z Apple Watch X. Apple prawdopodobnie rozważa system mocowania paska magnetycznego. W przeciwieństwie do obecnego systemu oszczędza to miejsce w środku. Można to następnie wykorzystać do większych baterii lub innych elementów wewnętrznych. Jednak nie jest jeszcze jasne, czy Apple wprowadzi system do produkcji seryjnej dla Apple Watch X.

Ponadto wprowadzenie ekrany mikroLED zbiegło się z Apple Watch X, chociaż ostatnio pojawiły się doniesienia o niepowodzeniu. Więc może nie Apple Watch Ultra, ale Apple Watch X jako pierwszy otrzyma nową technologię. Przynajmniej z marketingowego punktu widzenia byłby to szczęśliwy zbieg okoliczności dla Apple. Podobnie Apple Watch X może być pierwszym smartwatchem Apple, tym jedynym monitorowanie ciśnienia krwi pozwala.

Kiedy możemy spodziewać się Apple Watch X?

Gurman wciąż nie jest pewien, kiedy pojawi się Apple Watch X. Pamiętamy. Pierwszy Apple Watch został wprowadzony na rynek w 2014 roku, ale tak naprawdę został sprzedany dopiero w 2025 roku. Dziesiąta rocznica mogłaby więc być obchodzona za rok lub dwa.

Warto wspomnieć: ze względu na jedyne marginalne zmiany, Apple prawdopodobnie ponownie się zastanawia dłuższy czas działania produktu Apple Watch Po. Podobnie jak w przypadku iPada, to, co pierwotnie było coroczną aktualizacją, mogło ustąpić wolniejszemu rytmowi.

Jest zatem całkiem możliwe, że będziemy mieli Apple Watch X, który następuje po Apple Watch 9, nie w 2024 r., Ale Najwcześniej w 2025 r iść zobaczyć. Wtedy też byłaby to odpowiedź na nierozstrzygnięte pytanie o dziesiątą rocznicę. To ostatnie jest oczywiście tylko spekulacjami z naszej strony w tej chwili.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech