Zaopatrz się w zapasy: Amazon sprzedaje kuchenki gazowe z wkładami gazowymi po najniższych cenach

Zaopatrz się w zapasy: Amazon sprzedaje kuchenki gazowe z wkładami gazowymi po najniższych cenach

Jeśli w Niemczech zabraknie prądu z powodu awarii prądu lub burzy, w wielu gospodarstwach domowych nie będzie już działać kuchenka. W takim przypadku jesteś w kropce, jeśli chcesz przygotować jedzenie. W nagłych wypadkach są małe kuchenki gazowe, które Amazon sprzedaje obecnie znacznie taniej w zestawach z nabojami gazowymi.

Amazon sprzedaje kuchenki gazowe taniej

Mobilna kuchenka gazowa do tej pory służyła częściej do przygotowania ciepłego posiłku na biwaku lub pod namiotem. W kryzysie energetycznym kuchenka gazowa jako rezerwa może być również bardzo praktyczna. Dokładnie wtedy, gdy zabraknie prądu. Na wszelki wypadek trzeba mieć nie tylko przygotowane jedzenie, wodę i odpowiedni sprzęt, ale także sposób na przygotowanie czegoś ciepłego do jedzenia. Dokładnie takie zestawy w rozsądnych cenach można znaleźć na Amazonie. Masz mobilna kuchenka gazowa z walizką i dwoma nabojami gazowymi za około 20 euro (zobacz na Amazonie).

SENA kempingowa kuchenka gazowa z 2 wkładami gazowymi kuchenka kempingowa 1 płomień maks. moc 2,5 KW

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 23.02.2023 16:27

Aktualnym bestsellerem jest następujący zestaw:

Kuchenka gazowa JUNG z walizką + 4 wkłady Magnum, 1-palnikowa kuchenka kempingowa, 1-płomieniowa kuchenka kempingowa

Kuchenka gazowa JUNG z walizką + 4 wkłady Magnum, 1-palnikowa kuchenka kempingowa, 1-płomieniowa kuchenka kempingowa

Teraz cena może być wyższa. Cena od 23.02.2023 16:24

Ceny te mogą się różnić w zależności od producenta i dostawcy. Model ze stali nierdzewnej z większą liczbą wkładów gazowych jest nieco trwalszy:

Kuchenka gazowa Greenpoint (stal nierdzewna) + 16 nabojów gazowych - kuchenka kempingowa wraz z walizką z 16 nabojami gazowymi

Kuchenka gazowa Greenpoint (stal nierdzewna) + 16 nabojów gazowych – kuchenka kempingowa wraz z walizką z 16 nabojami gazowymi

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 23.02.2023 22:58

Kartusz gazowy po prostu umieszcza się w schowku z boku, podłącza i bez problemu można na nim używać garnka. Oczywiście można również uzyskać więcej wkładów gazowych od Amazon (patrz Amazon). Więc jesteś zabezpieczony na kilka dni i możesz gotować. Ważne jest, aby zapewnić dobrą wentylację.

Jeśli chcesz, aby był jeszcze bardziej mobilny, to Mogę Ci polecić jeszcze mniejszą kuchenkę gazową, która jest nawet trochę tańsza, ale nie tak stabilna (zobacz na Amazonie). Mój znajomy zabrał go ze sobą na motocyklową wyprawę po Europie, żeby po drodze przygotować sobie coś ciepłego do picia. Do gotowania np. makaronu, ryżu czy ziemniaków w garnku preferowałbym powyższe rozwiązanie.

Smycz Magnum z zestawem kempingowym i kuchenką gazową E190 z nabojami gazowymi kuchenka/płyta gazowa 1-płomieniowa gee

Smycz Magnum z zestawem kempingowym i kuchenką gazową E190 z nabojami gazowymi kuchenka/płyta gazowa 1-płomieniowa gee

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 23.02.2023 11:04

Dzięki generatorowi słonecznemu możesz generować, przechowywać i uzyskiwać dostęp do energii elektrycznej:

Kuchenka gazowa nie tylko w sytuacjach awaryjnych

Takie kuchenki gazowe są w tej chwili nadal poszukiwane, ponieważ wiele osób boi się przerwy w dostawie prądu i tego, co będzie następnej zimy. Tak naprawdę zainwestowane pieniądze nie są wyrzucane w błoto, ponieważ z takimi mobilnymi kuchenkami gazowymi można również przygotować coś w biegu lub w ogródku. W przeciwnym razie oczywiście stwarzają nieco większe bezpieczeństwo na wypadek sytuacji awaryjnej, która prawdopodobnie nie nastąpi.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech