Xiaomi 11 Lite NE z Vodafone LTE: Saturn i MediaMarkt składają bezkonkurencyjną ofertę

Xiaomi 11 Lite NE z Vodafone LTE: Saturn i MediaMarkt składają bezkonkurencyjną ofertę

Saturn i MediaMarkt oferują obecnie najlepiej sprzedający się telefon komórkowy Xiaomi 11 Lite 5G NE, w tym taryfę Vodafone, w absolutnie najniższej cenie. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dlaczego transakcja jest tego warta.

Xiaomi 11 Lite NE: Niedrogi pakiet taryfowy w Saturn i MediaMarkt

ten Xiaomi 11 Lite 5G NE to jeden z najpiękniejszych smartfonów chińskiego producenta i Rynek mediów Jak Saturn w tym niewielki kontrakt w sieci Vodafone jest obecnie wyjątkowo tania. Za jedyne 1 EUR dodatkowej opłaty plus 12,99 EUR opłaty podstawowej miesięcznie otrzymujesz elegancki telefon komórkowy klasy średniej ze 128 GB pamięci, w tym zryczałtowaną stawką dla wszystkich sieci i 5 GB danych LTE. ten Cena połączenia nie obowiązuje a więc istnieje taryfa „zielone LTE” od Mobilcom-Debitel za jedyne 1,53 euro miesięcznie, jak pokazuje nasza kalkulacja kosztów poniżej.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie:

Dostawca: Sieć Mobilcom-Debitel: Vodafone
Taryfa: zielona LTE
5 GB Wolumen danych (maks. 21,6 Mbit/s) Zryczałtowana opłata za SMS we wszystkich sieciach 19 centów Roaming w UE, w tym 24-miesięczny okres umowy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Xiaomi 11 Lite 5G NE z umową Vodafone: dlatego oferta jest tego warta

Xiaomi 11 Lite 5G NE + Vodafone zielony LTE: przegląd kosztów

Opłata podstawowa
(miesięczny)
12,99 euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 0 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 3,95 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
316,71 euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 280 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) 36,71 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
1,53 euro Do oferty w MediaMarkt

Według idealo.de, Xiaomi 11 Lite 5G NE (128 GB/8 GB RAM) kosztuje obecnie co najmniej 280 euro w sprzedaży detalicznej, łącznie z wysyłką. Jeśli odejmiesz tę wartość od całkowitego kosztu oferty, otrzymasz efektywne koszty taryfowe w wysokości 36,71 euro. Podzielony przez minimalny okres 24 miesięcy, odpowiada to: 1,53 euro miesięcznie – bardzo rozsądna cena za taryfę 5 GB w sieci Vodafone.

Tylko moduł 5G nie wchodzi w grę z taryfą „zielone LTE” z maksymalnie 21,6 Mbit/s. Jeśli jednak nie jest to dla Ciebie tak ważne, możesz śmiało skorzystać z oferty.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli zapomnisz o tym, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc.

W ten sposób możesz samodzielnie obliczyć, czy Twoja umowa na telefon komórkowy jest tania:

Do oferty w MediaMarkt

Xiaomi 11 Lite 5G NE: oto, co potrafi smartfon ze średniej półki

Jak na telefon komórkowy średniej klasy, Xiaomi 11 Lite 5G NE oferuje bardzo dobre funkcje: ma 6,55 calaAMOLED-Wyświetlacz o rozdzielczości Full HD i 90 Hz, 8 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej (z możliwością rozbudowy). Procesor Snapdragon 778G z 8 rdzeniami i częstotliwością do 2,4 GHz zapewnia więcej niż wystarczającą moc dla wszystkich aplikacji. Z Akumulator 4250 mAh powinieneś łatwo przejść przez dzień. Dzięki funkcji szybkiego ładowania przez USB Type-C, 11 Lite 5G może być tylko Pełne ładowanie przez 68 minut.

ten Potrójna kamera tylna robi zdjęcia w maksymalnie 64 MP wstaje i też może Wideo 4K rekord, przedni aparat ma rozdzielczość 20 MP. Zbudowany 5Gmoduł i możliwość jednoczesnego korzystania z 2 kart SIM dopełniają solidny pakiet smartfonów.

GIGA poleca

Aktualne najgorętsze oferty

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech