Windows: 3 najlepsze odtwarzacze wideo

Windows: 3 najlepsze odtwarzacze wideo

Najlepsze odtwarzacze wideo dla systemu Windows obsługują wszystkie formaty, zajmują mało miejsca, a czasem są nawet przenośne. Dokonaliśmy wyboru i przedstawiamy je Państwu.

Wersja:3.0.18

Języki Niemiecki

Licencja: bezpłatna

Platformy: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows, Windows 10

Dzięki naszej redakcyjnej selekcji najlepszych odtwarzaczy wideo dla systemu Windows prawdopodobnie ostatecznie jest to kwestia gustu, którego chcesz użyć. Ostatecznie zostali wybrani, ponieważ wszyscy mają wiele do zaoferowania. Zależało nam na tym, aby programy obsługiwały jak najwięcej formatów wideo bez konieczności instalowania dodatkowych kodeków wideo. Jeśli mogą również obsługiwać strumieniowanie DLNA i UPnP, jest to dodatkowa korzyść. A jeśli można ich używać nie tylko jako czystych odtwarzaczy wideo dla plików wideo, ale także odtwarzać DVD, to jest to logiczne. Robi się naprawdę świetnie, gdy możesz nawet zgrać DVD za pomocą odtwarzacza wideo.

Czy VLC to najlepszy odtwarzacz wideo?

VLC Media Player ma właściwie wszystko, co czyni go najlepszym odtwarzaczem wideo. Może poza wyglądem. To całkiem proste. Ale nawet tam możesz coś zmienić i urozmaicić skórkami VLC. W przeciwnym razie naprawdę oferuje wszystko, czego możesz potrzebować!

W rzeczywistości darmowy odtwarzacz wideo nie pozostawia nic do życzenia. Wielojęzyczny program jest jednym z najlepszych odtwarzaczy wideo, ponieważ nie tylko obsługuje wszystkie ważne formaty wideo, ale także odtwarza płyty DVD i Blu-ray. Może również odtwarzać szeroką gamę plików dźwiękowych i jest dostępny dla każdego systemu operacyjnego. Jest nawet VLC na Androida i VLC na iOS.

Może skórka GIGA sprawi, że VLC stanie się najlepszym odtwarzaczem wideo?! 😉

W rzeczywistości możesz zgrać DVD zabezpieczone przed kopiowaniem za pomocą VLC Media Player, a nawet legalnie. Jeśli chcesz przesyłać strumieniowo multimedia bezpośrednio z komputera do telewizora Smart TV lub oglądać je na telefonie komórkowym lub tablecie, możesz to zrobić za pośrednictwem przesyłania strumieniowego DLNA. Odtwarzacz jest skinnable i oczywiście dobry odtwarzacz wideo jest również dostępny w 64-bitowej wersji VLC.

Jeśli intensywnie pracujesz z VLC, zobaczysz, że prawie wszystko można dostosować. Aby uzyskać przegląd dla mało ambitnego laika, odtwarzacz oferuje tryb dla najprostszych ustawień, podczas gdy funkcje specjalne muszą być najpierw aktywowane. Jest przenośny odtwarzacz VLC Media Player, który możesz zabrać ze sobą wraz z filmami na pendrive’a lub zewnętrzny dysk twardy. Wszystko to razem sprawia, że ​​VLC z pewnością jest jednym z najlepszych odtwarzaczy wideo dla systemu Windows.

Wszystko dobrze i dobrze: PotPlayer

Jeśli on PotPlayer Jest jednocześnie atrakcyjny i potężny. Odtwarza prawie wszystkie formaty wideo i dźwiękowe i oferuje instalację dodatkowych sterowników kodeków podczas instalacji.

Zrzut ekranu normalnego interfejsu PotPlayera.Źródło obrazu: GIGA

Program open source jest darmowy, oferuje bardzo dobry obraz i przejrzysty interfejs. Z tym odtwarzaczem każdy może się natychmiast odnaleźć. Jeśli nie podoba Ci się standardowy interfejs, możesz wybrać inny w menu. Jest dostępny w wersjach 32 i 64 bitowych. Wiele opcji ustawień zapewnia odtwarzanie wszystkich źródeł w najlepszej możliwej jakości. Wiele skórek pozwala dostosować program. Za pomocą odtwarzacza możesz otwierać i odtwarzać wszystkie możliwe formaty plików, DVD Blu-Ray lub adresy internetowe.

Ma imponującą nazwę, Media Player Classic – Home Cinema. Każdy musi sam zdecydować, czy ma to, czego potrzeba, aby być najlepszym odtwarzaczem wideo. Może również odtwarzać wiele formatów wideo i dźwiękowych, ale korzysta z zainstalowanych kodeków. Więc jeśli chcesz więcej, musisz najpierw zainstalować nowe kodeki. Pomocny jest na przykład pakiet K-Lite Mega Codec Pack, który obejmuje większość formatów.

Zrzut ekranu z MediaPlayerClassicŹródło obrazu: GIGA

Media Player Classic jest również bezpłatny iw języku niemieckim. Jest dostępny w wersjach 32- i 64-bitowych, a także w wersji przenośnej. Ale nie może zaprzeczyć swojemu wzorowi do naśladowania, starszemu Windows Media Playerowi, więc istnieją tylko wersje Windows.

W niewielkim stopniu możesz dostosować wygląd i urozmaicić odtwarzacz wideo za pomocą alternatywnych elementów sterujących. Jeśli masz pojęcie, możesz ustawić wiele parametrów odtwarzania – ale możesz też popełnić wiele błędów.

To, co sprawia, że ​​Media Player Classic jest dobrym odtwarzaczem wideo, to oszczędzający zasoby sposób pracy. Odpowiednia wersja 32-bitowa działa płynnie nawet w systemie Windows XP. Interfejs jest uporządkowany i natychmiast zrozumiały nawet dla laików.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech