W Amazon za mniej niż 20 euro: idealny początek dnia dla wszystkich użytkowników smartfonów

W Amazon za mniej niż 20 euro: idealny początek dnia dla wszystkich użytkowników smartfonów

Nie chcesz rano pozostać bez smartfona pod prysznicem? W takim razie potrzebujesz tych całkiem praktycznych akcesoriów, które niedawno znaleźliśmy na Amazon. Ale po co w ogóle uchwyt prysznicowy do telefonu komórkowego?

Zwykle nie zabierasz iPhone'a ani smartfona z Androidem pod prysznic. Ale jeśli nie możesz się bez tego obejść, bo koniecznie musisz zobaczyć ten jeden film TikTok lub chcesz mieć oko na media społecznościowe, potrzebujesz tego Uniwersalny uchwyt prysznicowy do telefonów komórkowych marki Lamicall.

Znajdź na Amazon: Przydatny uchwyt prysznicowy do smartfona

Ten rozsądny Uchwyt prysznicowy Lamicall na Twój telefon komórkowy koszty na Amazonie niecałe 20 euro (zobacz na Amazonie). Czarny model kosztuje 20,99 euro (zobacz na Amazon). Uwaga: Jeśli nie jesteś członkiem Prime, a Twój koszyk nie przekracza 39 euro, nadal będziesz musiał zapłacić koszty wysyłki. Już to wiedziałem? Możesz także przetestować Amazon bezpośrednio przez 30 dni bezpłatnie.

Uchwyt na telefon komórkowy Lamicall pod prysznic

Uchwyt na telefon komórkowy Lamicall pod prysznic

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 30 maja 2024 r., godzina 6:36

Na pierwszy ogień idzie wierzchowiec Prawie wszystkie smartfony z ekranem o przekątnej od 4 do 7 cali NA. Niezależnie od tego, czy jest to iPhone 15, starszy iPhone 12, czy jakikolwiek Samsung Galaxy – pasuje. Dzięki wodoodpornemu pierścieniowi i wytrzymałemu materiałowi ABS telefon komórkowy jest dobrze chroniony przed rozpryskami wody pod prysznicem. Udowodniono, że spełniają nawet normę IPX6. Ale to oznacza również: lepiej nie zanurzać pokrowca całkowicie w wodzie. Jest to kabina prysznicowa, ale nie kabina do nurkowania.

Wszystko o posiadaczu w filmie:

Uchwyt prysznicowy Lamicall do smartfona

Uchwyt prysznicowy Lamicall do smartfona

Świetne dodatki i pozytywne opinie kupujących

Dobrze wiedzieć: funkcja ekranu dotykowego pozostaje w uchwycie. Poza tym kąt widzenia można przecież dowolnie regulować Obróć całość o 360 stopni i w razie potrzeby wyreguluj kąt o 120 stopni. Uchwyt mocuje się do ściany bez wiercenia; w komplecie znajdują się trzy mocne haki ścienne. Wytrzymują do 2 kg. Jeśli uchwyt nie jest potrzebny na ścianie, można go również wykorzystać jako stojak – praktyczny.

Obrotowy i regulowany – bardzo przydatny. (Źródło obrazu: Amazon)

Na pierwszy rzut oka wszystko brzmi bardzo dobrze, ale co mówią dotychczasowi klienci Amazona o uchwycie prysznicowym do smartfona Lamicall? Prawie 500 z nich przesłało już recenzję i dystrybuuje średnio 4,5 z maksymalnie 5 możliwych gwiazdek. Aż 73 procent kupujących przyznało mu nawet pełne oceny, a 14 procent nadal przyznało mu 4 gwiazdki. Konkluzja: To nie jest bzdura, to naprawdę do czegoś się nadaje.

Uchwyt na telefon komórkowy Lamicall pod prysznicUchwyt na telefon komórkowy Lamicall pod prysznic

Uchwyt na telefon komórkowy Lamicall pod prysznic

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 30 maja 2024 r., godzina 6:36

Jeśli więc lubisz wziąć ciepły lub zimny prysznic, ale nie chcesz rezygnować z telefonu komórkowego, nie możesz uniknąć tej genialnej rzeczy.

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech