Uratowani użytkownicy iPhone’a: ​​Niesamowicie dobra końcówka Bluetooth ułatwia wszystko

Uratowani użytkownicy iPhone’a: ​​Niesamowicie dobra końcówka Bluetooth ułatwia wszystko

Każdy, kto korzysta ze słuchawek i głośników Bluetooth z wieloma urządzeniami, z pewnością zna ten problem. Zawsze musisz przełączać się między iPhone’em, Macem i Co., a następnie ponownie podłączać urządzenia Bluetooth w skomplikowany sposób. Dzięki tej niewiarygodnie dobrej wskazówce jest to teraz łatwiejsze, a przez to znacznie szybsze, przynajmniej na iPhonie.

Wersja: 14,0

Języki niemiecki

Licencja: pełna wersja

Platformy: Mac OS X

Najwyższy czas, w zeszłym roku uraczyłem się nowymi słuchawkami. Ale nie od Apple. Przepraszam, ale nie wydaję kilkuset euro na parę wokółusznych słuchawek AirPods. Mój wybór padł zatem na najistotniejsze tańsza alternatywa od Anker – ten Soundcore Życie Q30 obecnie możesz go dostać z kodem rabatowym za mniej niż 70 euro (zobacz na Amazon). W przeciwieństwie do poprzedników, aktywne tłumienie hałasu Q30 jest nawet dobre. Na pewno jest jeszcze trochę do nadrobienia w bezpośrednim porównaniu z Bose, Sony i Apple, ale ze względu na cenę nie mogę narzekać.

Kup Soundcore od Anker Life Q30 od Amazon

Szybsze sparowanie iPhone’a ze słuchawkami Bluetooth: oto jak to zrobić

Pozytywne: Soundcore Life Q30 łączy się jak inne nowoczesne słuchawki Bluetooth jednocześnie z dwoma urządzeniami. Głupi tylko wtedy, gdy mi to nie wystarcza. W tej chwili ze słuchawek korzystam głównie z MacBookiem, iPhonem i Fire TV od Amazona, bo niestety sam mój telewizor nie ma połączenia Bluetooth. Tak więc w ostatecznym rozrachunku przynajmniej jedno urządzenie robi „za dużo”. Czyli: Z radością wyrejestrowuję słuchawki i rejestruję je ponownie na żądanym urządzeniu, które nie jest aktualnie podłączone – w razie potrzeby kilka razy dziennie. Najłatwiej to zrobić na komputerze Mac, wystarczy kliknąć myszą na pasku menu. Z drugiej strony w przypadku iPhone’a istnieją dwie opcje: albo przez centrum sterowania, następnie długie dotknięcie symbolu Bluetooth, a następnie ponownie symbol Bluetooth, a następnie przewinięcie długiej listy urządzeń i podłączenie słuchawek. Alternatywnie i nieco szybciej otwórz Ustawienia, przejdź do Bluetooth, a następnie przewiń tę samą listę, wyszukaj i wpisz. Czy nie ma prostszego sposobu?

Czego chcę: Podłącz słuchawki, które chcę, do mojego iPhone’a za pomocą jednego dotknięcia. czy coś takiego jest możliwe? Cóż, wyjaśnię to krótko.

Redukcja szumów w słuchawkach – co to właściwie jest? Wyjaśniamy:

Pomocny w moim projekcie jest Aplikacja Skróty Apple, który jest teraz dołączany do każdego iPhone’a. Wykorzystam aplikację do stworzenia „skrótu”, który zostanie umieszczony na ekranie głównym iPhone’a i tym samym połączę słuchawki Bluetooth jednym dotknięciem palca, gdy automatyczne połączenie zawiedzie z powodu gąszczu wielu urządzeń. Ważne z góry: Zanim zaczniemy, pożądane słuchawki lub głośniki już aktywnie podłączony do iPhone’a być.

Po lewej stronie możesz zobaczyć skrót na początku, zanim wypełnimy go niezbędnymi skryptami. Obok jest gotowy wynik (źródło obrazu: GIGA, zrzut ekranu) We otwórz aplikację Skrótyprzejdź do Wszystkie skróty i rozpocznij nowy skrypt, po prostu zrób to Symbol plusa w prawym rogu. Teraz wciskamy przycisk „Dodaj akcję” i wybierz ten Pozycja “Skrypty”teraz wybierzmy obszar „Konfiguruj Bluetooth” – To kończy punkt 1 skryptu. Teraz ponownie dotknij symbolu plusa w podpunkcie „Sekwencja programu” dotknijmy “Czekanie”. Teraz dostosujmy czas, dotknij sekundy i uczyń to jednym 5. Wyjaśnienie: Powinieneś dać skryptowi trochę czasu na przeskanowanie iPhone’a w poszukiwaniu pobliskich urządzeń Bluetooth, w przeciwnym razie może się to zakończyć bez rezultatu.Ostatni krok w skrypcie następuje, ponownie stukamy symbol plusa. W sub “Urządzenie” pojawia się wybór “Ustaw cel odtwarzania”. Domyślnie iPhone jest przechowywany, ale chcemy to zmienić. Stukamy w to i przełącznik w kierunku żądane słuchawki lub głośniki Bluetooth.Skrypt lub skrót jest teraz gotowy i można go zapisać. Aby to zrobić, klikamy w prawym górnym rogu “Kontyntynuj” i przypisz nazwę i dotknij “Kompletny”.

Skrót znajdziemy w sekcji „Moje skróty”. Tam też możemy to przetestować. Krótko dezaktywujemy / aktywujemy Bluetooth, stukamy w skrót i et voil, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, nasze pożądane urządzenie jest teraz wyraźnie połączone z iPhonem.

Nie zapomnij: zapisz skrót na ekranie głównym

I tak otrzymujemy skrót na ekranie głównym iPhone’a (źródło obrazu: GIGA, zrzuty ekranu)

Ale jak uzyskać skrót na ekranie głównym? Nic prostszego: stukamy w kółko 3 kropkami skrótu, teraz jesteśmy z powrotem w Widok skryptu. Teraz znowu na Wycieczka do menu dotknij i wybierz „Do ekranu głównego”. Następnie możemy zdefiniować ikonę i opis aplikacji – na przykład możliwe jest użycie własnych zdjęć. Z “Dodać do” skrót kończy się na ekranie głównym.

Teraz wystarczy jedno dotknięcie i słuchawki są podłączone do iPhone’a (źródło obrazu: GIGA, zrzuty ekranu)

Teraz, jak każdą aplikację, możemy ją przenieść w wybrane miejsce na ekranie głównym. Od teraz wystarczy stuknąć ikonę aplikacji, a słuchawki Bluetooth połączą się z iPhonem – cudownie! Koniec z niekończącą się nawigacją po listach i ustawieniach. Czy na początku to wszystko brzmi trochę skomplikowanie? Miej odwagę, w końcu jest to łatwiejsze niż myślisz i oszczędzi ci nerwów w przyszłości. Po prostu spróbuj.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech