Szalona promocja na Mistrzostwa Europy: Taryfa Vodafone z 30 GB za efektywnie 2€ miesięcznie

Szalona promocja na Mistrzostwa Europy: Taryfa Vodafone z 30 GB za efektywnie 2€ miesięcznie

W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej mężczyzn w 2024 r. dyskont telefonów komórkowych Klarmobil wyciąga z kapelusza dwie absolutnie najważniejsze oferty. Na krótki czas możesz na przykład zabezpieczyć zryczałtowaną stawkę Vodafone all-net z 30 GB wolumenu danych po bezkonkurencyjnej cenie, a także dwa lata waipu.tv za darmo. Podpowiadamy, dlaczego warto go kupić.

Promocja EM w Klarmobil: 2 lata bezpłatnego korzystania z waipu.tv

Kampania EM udowadnia, że ​​wcale nie trzeba sięgać głęboko do kieszeni, żeby skorzystać z taryf na telefony komórkowe w sieciach Vodafone czy Telekom Wyczyść telefon komórkowy. Marka Freenet obecnie znacznie obniżyła dwie taryfy i dodatkowo daje Ci bonus 24 Monate waipu.tv Perfect Plus za darmo (Zobacz ofertę w Klarmobil). Usługa transmisji strumieniowej telewizji kosztuje zwykle 12,99 euro miesięcznie i obejmuje całość 272 stacje telewizyjnez czego 257 w HD Są dostępne. Oprócz publicznych kanałów telewizyjnych obejmuje to również Kanały z RTL, ProSieben lub Sat.1. Ale bądź ostrożny: oferta jest ważna tylko do 15.07.2024.

Zobacz kampanię EM w Klarmobil

Szczegółowa oferta Vodafone: ryczałt za 30 GB za całość netto za 2 euro miesięcznie

Na przykład dostajesz jeden Ryczałt Allnet i SMS z 30 GB wolumenu danych w sieci Vodafone za jedyne 14,99 euro miesięcznie zamiast zwykłych 34,99 euro (zobacz teraz w Klarmobil). Cena obejmuje już waipu.tv Perfect Plus o wartości 12,99 euro miesięcznie, więc w praktyce płacisz tylko 2 euro za taryfę Vodafone 30 GB.

Wszystkie ważne szczegóły taryfy w skrócie:

Dostawca: Klarmobil (Freenet) Sieć: Vodafon
30 GB Ilość danych LTE (maks. 50 Mbit/s) Zryczałtowana stawka Allnet i SMS w roamingu UE obejmująca okres 24 miesięcy, okres wypowiedzenia 1 miesiąc Opłata podstawowa miesięcznie: 14,99 Euro (34,99 euro od 25. miesiąca) Cena połączenia: nie dotyczy
24 Monate waipu.tv Perfect Plus za darmo

Do oferty Vodafone w Klarmobil

Szczegółowa oferta Telekom: ryczałt za 32 GB w całej sieci za 7 euro miesięcznie

Kto to Telekom-Preferowana sieć, może również dużo zaoszczędzić. Za Mistrzostwa Europy Klarmobil pobiera opłatę podstawową Allnet i SMS – stawka ryczałtowa przy wolumenie danych 32 GB obniżona o 50 procent do 19,99 euro (zobacz teraz w Klarmobil). Cena za połączenie również odpada i biorąc pod uwagę koszty waipu.tv, w praktyce za taryfę Telekom płacisz zaledwie 7 euro miesięcznie.

Wszystkie ważne szczegóły taryfy w skrócie:

Dostawca: Klarmobil (Freenet) Sieć: Telekom
32 GB Ilość danych LTE (maks. 50 Mbit/s) Allnet i SMS – ryczałtowa stawka w roamingu UE obejmująca okres 24 miesięcy, okres wypowiedzenia 1 miesiąc Opłata podstawowa miesięcznie: 19,99 Euro (39,99 euro od 25. miesiąca) Cena połączenia: nie dotyczy
24 Monate waipu.tv Perfect Plus za darmo

Do oferty Telekom w Klarmobil

Należy o tym pamiętać, jeśli chodzi o kampanię Klarmobil dotyczącą Mistrzostw Europy

Oferta Klarmobilu jest korzystna dla każdego, kto nie chce przepłacać za umowę na telefon komórkowy, a jednocześnie chce korzystać z dobrze rozwiniętej sieci z wystarczającą ilością danych LTE, nawet na terenach wiejskich. Dostaniesz jednego tutaj Wszechstronny, bezproblemowy pakiet obejmujący dwa lata streamingu telewizji w jakości HD w bardzo rozsądnej cenie.

Należy jednak zaznaczyć, że struktura taryf w Klarmobil jest nieco zagmatwana. Zobaczysz tylko drobnym drukiem, która sieć otrzymasz z taryfą. Informacje te można zwykle znaleźć w karcie informacyjnej produktu dla danej taryfy.

Ty też powinieneś Anuluj po upływie minimalnego okresu 24 miesięcy, ponieważ począwszy od 25 miesiąca opłata podstawowa ponownie wzrasta do drogiej normalnej ceny. Jednakże umowę można wówczas rozwiązać co miesiąc. Dzięki temu nie ryzykujesz wpadnięcia w pułapkę subskrypcji. waipu.tv od 25. miesiąca kosztuje 10 euro miesięcznie (zamiast zwykłych 12,99 euro) i można go również anulować w dowolnym momencie za miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Zobacz kampanię EM w Klarmobil

Przegapiłeś ofertę? Skorzystaj z naszego kalkulatora porównawczego taryf lub czytaj dalej tutaj:

Uwaga: zdecydowanie powinieneś o tym pamiętać przed wykupieniem nowej taryfy na telefon komórkowy:

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech