Szalona kampania telewizyjna: Telewizor LG OLED z taryfą w absolutnie okazyjnej cenie

Szalona kampania telewizyjna: Telewizor LG OLED z taryfą w absolutnie okazyjnej cenie

55-calowy telewizor LG OLED to kosztowny zakup, który ułatwia spłatę w ratach. Jeśli potrzebujesz również taryfy na telefon komórkowy, powinieneś przyjrzeć się bliżej aktualnej ofercie o2. Operator telefonii komórkowej oferuje nie tylko smartfony, ale także telewizory z umową – i to w rewelacyjnie niskiej cenie.

Kampania o2: Telewizor LG OLED z taryfą 40 GB za 40 € miesięcznie

LG ma z nowym Telewizor OLED B2 dostarczył absolutnie topowy telewizor z doskonałą jakością obrazu. W o2 możesz teraz dostać 55-calowe urządzenie razem z taryfą „Free M Boost” za jedyne 39,99 euro miesięcznie. (zobacz ofertę na o2). Jednorazowe koszty wynoszą 40,90 euro za dopłatę i wysyłkę, cena połączenia nie obowiązuje. Specjalna rzecz o Taryfa 5G to moje 40 GB jest to, że go do 10 urządzeń jednocześnie mogą korzystać. Nasze obliczenia poniżej pokazują, dlaczego oferta jest naprawdę mocną okazją.

Taryfa OLED TV + telefon komórkowy: zobacz ofertę na o2

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: Free M Boost Netz: o2
40 GB Wolumen danych 5G (maks. 300 Mb/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming UE z funkcją Connect: Taryfa może być używana na maksymalnie 10 urządzeniach jednocześnie Minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Telewizor LG OLED55B23LA z umową na telefon komórkowy: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
39,99 Euro

dodatkowa opłata (jednorazowo na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie (jednorazowo na początku umowy) 0 euro

Wysyłka (jednorazowo) 39,90 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
1.000,66 Euro

wartość urządzenia (aktualna najlepsza cena online według idealo.de z wysyłką) 1039 euro

efektywna taryfa kosztowa (Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) -38,34 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
-1,60 Euro

Zobacz ofertę

The Telewizor LG OLED 55 cali Według porównania cenowego idealo kosztuje obecnie co najmniej 1039 euro (wraz z wysyłką). Dostajesz najlepszy telewizor w o2 taniej z umową na telefon komórkowy niż bez. Jeśli możesz również skorzystać z taryfy 5G z imponującym wolumenem danych 40 GB, zryczałtowaną stawką Allnet i SMS, możesz uzyskać tutaj naprawdę dobrą okazję. Kolejna zaleta: Telewizor OLED spłacasz wygodnie w ratach i nie musisz od razu wydawać czterocyfrowej sumy. Ale bądź ostrożny: oferta jest dostępna tylko przez kilka dni w ramach „Love Deals”.

Taryfa OLED TV + telefon komórkowy: zobacz ofertę na o2

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, jak poprzednio, ale będzie mogła być co miesiąc anulowana.

Jestem Wideo wyjaśniamy, jak rozpoznać dobrą ofertę na umowę na telefon komórkowy:

Taryfa OLED TV + telefon komórkowy: zobacz ofertę na o2

Informacje i specyfikacje dla LG OLED

Telewizory OLED firmy LG należą do śmietanki, jeśli chodzi o jakość obrazu. Duża zaleta OLED: W przeciwieństwie do ekranów opartych na LCD, piksele nie są podświetlane od tyłu, ale same się zapalają. idealna czerń wyświetlacz, mają intensywne kolory i doskonałe boczne kąty widzenia. Telewizory OLED są zwykle drogie w sklepach, ale w o2 można kupić 55-calowy model OLED wraz z umową na telefon komórkowy. Oferowany tutaj model jest z 55 cali hojnie duży dla prawie wszystkich salonów i należy do klasy LG B2. Magazyn branżowy HiFi.de przyznał modelowi ocenę 9,1 („bardzo dobry”) i zalicza OLED B2 firmy LG do grona obecnie najlepsze telewizory w sklepie.

Najważniejsze dane dotyczące oferowanej telewizji w zestawieniu:

Model: LG OLED55B23LA
rok modelowy: 2022
Wyświetlacz: OLED
Rozmiar wyświetlacza: 55 cali / 139 cm
Rezolucja: 4K (3,840×2,160)
HDR: HDR10, Dolby Vision, HLG
Częstotliwość wyświetlania klatek: 100/120 Hz
System operacyjny: LG webOS22 z LG ThinQ AI
Znajomości: 2x HDMI 2.1, 2x HDMI 2.0 z eARC i SIMPLINK, 2x USB, Bluetooth 5.0, WLAN i LAN
Tuner: Pojedynczy potrójny tuner (DVB-T2/-C/-S2)
Klasa efektywności energetycznej: G
Wsparcie: Amazon Alexa, Asystent Google, Apple AirPlay 2, Apple HomeKit
Inne właściwości: Procesor Alpha7 Gen5 4K do poprawy obrazu, Auto Low Latency Mode (ALLM), Nvidia G-Sync, AMD FreeSync, obsługa HGiG, VRR i ALLM do gier, system dźwiękowy 20 W 2.0 i obsługa Dolby Atmos, LG Magic Pilot OLED TV + telefon komórkowy taryfa telefoniczna: zobacz ofertę na o2

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech