Subskrypcja e-samochodu: Tesla Model 3 w okazyjnej cenie

Subskrypcja e-samochodu: Tesla Model 3 w okazyjnej cenie

Szukasz samochodu z napędem elektrycznym i nie chcesz martwić się o rejestrację, ubezpieczenie, zużycie i konserwację? W takim razie ta oferta jest dla Ciebie zdecydowanie interesująca: możesz dostać Teslę Model 3 z abonamentem samochodowym od Finna za niską miesięczną stałą cenę. Tutaj znajdziesz szczegóły.

Subskrybuj Teslę w okazyjnej cenie

Jeśli szukasz średniej wielkości sedana i czekasz tylko na dobrą ofertę, powinieneś odwiedzić Finna. Tu jest Tesla Model 3 dalekiego zasięgu (AWD) Jestem abonament samochodowy z maksimum 12 000 kilometrów rocznie za miesięczną cenę 699 euro (Zobacz ofertę w Finn). Abonament samochodowy trwa 12 miesięcy i obejmuje wszystkie koszty z wyjątkiem ładowania pojazdu. Cecha szczególna tej oferty: Samochód jest już dostępny na początku października a nawet zostanie wygodnie dostarczona do Twojego domu. Możesz nawet uzyskać wersję podstawową ze standardowym asortymentem za 679 Euro w miesiącu.

Subskrypcja samochodu: Model 3 w skrócie

Tesla Model 3 jest tak średniej wielkości sedan zaprojektowany z myślą o szerokiej publiczności, a także przystępny cenowo dla przeciętnych osób zarabiających. Tesla mówi o „bezemisyjnym, sportowym pojeździe o dużym zasięgu”. Chcesz przyciągnąć klientów „zaawansowaną technologią, która zapewnia wysoki poziom codziennego użytkowania”. Ta koncepcja wydaje się działać, w końcu Tesla była w stanie sprzedać ponad 140 000 modeli 3 w samej Europie w 2021 r. i tym samym podbić szczyt nowych rejestracji pojazdów elektrycznych. Jako gwiazda w e-klasie średniej, Model 3 wyróżnia się minimalistycznym designem, dużą wygodą i dużym zasięgiem.

Jak w przypadku wszystkich samochodów, zasięg zależy w dużej mierze od stylu jazdy – jednak Model 3 gra przez wbudowane 82 kWh-Akku Z 602 km na czele wg WLTP. Oznacza to, że auto nadaje się również do regularnych i długich podróży po autostradzie bez dodatkowych opłat. Jeśli akumulator będzie wtedy całkowicie rozładowany, pojazd można zabrać ze sobą szczególnie szybko – pod warunkiem, że jest odpowiednia stacja ładująca ładować do 250 kW. Ładowanie akumulatora od 10 do 80 procent trwa wtedy ok. 1 godz. 27 minut.

Napęd: Elektryczny (napęd na wszystkie koła) Skrzynia biegów: Automatyczna Nadwozie: 5 drzwi Moc: 366 kW (498 KM) Zasięg: 602 km (WLTP) z akumulatorem 82 kWh Cena katalogowa: 54 910 euro Dostępny od 04.10.2022

Tesla 3 jeździ niezależnie (wideo producenta)

Subskrybuj samochód elektryczny: rachunek kosztów

Koszt czystej subskrypcji:

Cena miesięczna: 12 × 699 euro
Koszty aprowizacji: 0 euro Całkowite koszty po 12 miesiącach: 8,388 euro

Poniesiesz również następujące koszty:

Same koszty abonamentu nie wystarczą. Sama umowa obejmuje koszty opłat za pojazd, ubezpieczenia, konserwacji, GEZ, normalnego zużycia, głównego przeglądu i rejestracji. Sam musisz tylko zapłacić za ładowanie pojazdu. Każdy, kto przekroczy wliczone kilometry, płaci 0,21 euro za dodatkowy kilometr. Istnieje również opłata za zwrot w wysokości 199 €, jeśli nie zostawisz pojazdu w określonym miejscu.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech