Subskrypcja e-samochodu: Tesla Model 3 w okazyjnej cenie

Subskrypcja e-samochodu: Tesla Model 3 w okazyjnej cenie

Szukasz samochodu w pełni elektrycznego i nie chcesz martwić się o ubezpieczenie, zużycie, konserwację i rejestrację? W takim razie nie możesz przegapić tej oferty od Fina: Teslę Model 3 możesz kupić z abonamentem samochodowym od 649 euro miesięcznie. Tutaj znajdziesz wszystkie szczegóły.

Subskrypcja Tesla Model 3: wszystko w cenie oprócz ładowania

Jeśli szukasz średniej wielkości sedana i czekasz tylko na dobrą ofertę, powinieneś odwiedzić Finna. Tu jest Tesla Model 3 Standardowy Asortyment Jestem abonament samochodowy z maksimum 12 000 kilometrów rocznie za miesięczną cenę 649 Euro (Zobacz ofertę w Finn). Abonament samochodowy trwa 12 miesięcy i obejmuje wszystkie koszty z wyjątkiem ładowania pojazdu. Cecha szczególna tej oferty: Samochód jest już dostępne w grudniu a nawet zostanie wygodnie dostarczona do Twojego domu. Wariant o większej wydajności i zwiększonym zasięgu (Long Range) można już kupić za 699 euro w miesiącu.

Subskrypcja samochodu: Model 3 w skrócie

Tesla Model 3 jest tak średniej wielkości sedan zaprojektowany z myślą o szerokiej publiczności, a także przystępny cenowo dla przeciętnych osób zarabiających. Tesla mówi o „bezemisyjnym, sportowym pojeździe o dużym zasięgu”. Chcesz przyciągnąć klientów „zaawansowaną technologią, która zapewnia wysoki poziom codziennego użytkowania”. Ta koncepcja wydaje się działać, w końcu Tesla była w stanie sprzedać ponad 140 000 modeli 3 w samej Europie w 2021 r. i tym samym podbić szczyt nowych rejestracji pojazdów elektrycznych. Jako gwiazda w e-klasie średniej, Model 3 wyróżnia się minimalistycznym designem, dużą wygodą i dużym zasięgiem.

Jak w przypadku wszystkich samochodów, zasięg zależy w dużej mierze od stylu jazdy – jednak Model 3 gra przez wbudowane 60 kWh-Akku Z 491 km na czele wg WLTP. Oznacza to, że auto nadaje się również do regularnych i długich podróży po autostradzie bez dodatkowych opłat. Jeśli akumulator będzie wtedy całkowicie rozładowany, pojazd można zabrać ze sobą szczególnie szybko – pod warunkiem, że jest odpowiednia stacja ładująca ładować do 250 kW. Ładowanie akumulatora od 10 do 80 procent trwa wtedy ok. 1 godz. 27 minut.

Napęd: Elektryczna Skrzynia biegów: Automatyczna Karoseria: 5 drzwi Moc: 239 kW (325 KM) Zasięg: 491 km (WLTP) z akumulatorem 60 kWh Cena katalogowa: 49 110 euro Dostępne od 05.12.2022

Tesla 3 jeździ niezależnie (wideo producenta)

Subskrybuj samochód elektryczny: rachunek kosztów

Koszt czystej subskrypcji:

Cena miesięczna: 12 × 649 Euro
Koszty aprowizacji: 0 euro Całkowite koszty po 12 miesiącach: 7,788 euro

Poniesiesz również następujące koszty:

Same koszty abonamentu nie wystarczą. Sama umowa obejmuje koszty podatków od pojazdów, ubezpieczenia, konserwacji, GEZ, normalnego zużycia, głównej kontroli i rejestracji. Sam musisz tylko zapłacić za ładowanie pojazdu. Każdy, kto przekroczy wliczone kilometry, płaci 0,21 euro za dodatkowy kilometr. Istnieje również opłata za zwrot w wysokości 199 €, jeśli nie zostawisz pojazdu w określonym miejscu.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech