Spadek cen Xbox Series X: topowa konsola staje się prawdziwą okazją

Spadek cen Xbox Series X: topowa konsola staje się prawdziwą okazją

Xbox Series X jest już dostępny naprawdę tanio w tygodniu Czarnego Piątku – poniżej 400 euro. Jeśli chcesz cieszyć się grafiką 9. generacji, powinieneś ją kupić teraz.

Aktualizacja z 20 listopada 2023 r.:

Obecnie możesz kupić Xbox Series

Xbox Series X za 399 euro w MediaMarkt, Saturnie i Amazonie
Xbox Series X + Forza Horizon 5 Premium za 399 euro w MediaMarkt (tylko odbiór na rynku), Saturn (tylko odbiór na rynku), nadal dostępny w Otto za 399 euro + 2,95 euro za wysyłkę
Xbox Series X + Diablo 4 za 399 euro w MediaMarkt (tylko odbiór na rynku), Saturn (tylko odbiór na rynku), w magazynie w Otto za 399 euro + 2,95 euro za wysyłkę, w Computeruniverse za 399 euro + 6,99 euro za wysyłkę, w Cyberport za 399 euro + 6,99 euro za wysyłkę
Odnowiony Xbox Series X (Towary używane, regenerowane) za 379,99 euro na Amazon

Jednak szczególnie w przypadku pakietów trzeba się spieszyć, w przeciwnym razie oferty zostaną wyprzedane lub będą miały długi czas dostawy. W MediaMarkt i Saturn warto też sprawdzić, czy konsola jest jeszcze dostępna w pobliskim oddziale.

Wiadomość oryginalna:

Następujący sprzedawcy detaliczni oferują obecnie konsolę w nowej regularnej cenie:

Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, sięgnij po odnowioną konsolę:

Jak zawsze nie wiemy jak długo będzie trwał okres dostępności. W razie wątpliwości działaj szybko, aby zabezpieczyć swoją konsolę.

Kup Xbox Series X: Konsola jest dostępna tutaj

Firma Microsoft oferuje obecnie możliwość zamówienia konsoli Xbox Series X. Na oficjalnej stronie firma oferuje odnowione egzemplarze konsoli – za obniżona cena 469,99 euro. Na stronie możesz także zamówić drugi kontroler lub inne akcesoria.

Seria Xbox konsola dołączona do członkostwa Game Pass Ultimate Zabezpiecz go i spłacaj w ratach (32,99 euro miesięcznie) przez 24 miesiące, tak jak w przypadku umowy na telefon komórkowy. Oferta jest obecnie dostępna w Cyberporcie – ale nie ma jej w sklepach MediaMarkt i Saturn.

Zobacz usługę Xbox All Access w Cyberport

Zamów konsolę Xbox Series X: sklepy internetowe w skrócie

W ostatnich tygodniach dostępność Xbox Series X znacznie się poprawiła. Choć konsola nie jest jeszcze nigdzie dostępna na stałe, to jest ona dostępna okazjonalnie i już nie tylko na kilka sekund czy minut, ale czasem na kilka godzin. Nasza wskazówka: Regularnie odwiedzaj następujących sprzedawców.

Xbox Series X u sprzedawców detalicznych

Alternatywa: Xbox Series S

„Mniejszy” Xbox Series S bez napędu dyskowego i o mniejszej mocy obliczeniowej jest już powszechnie dostępny, często nawet z niewielkim rabatem:

W naszym artykule przeglądowym znajdziesz wszystkie dalsze informacje na temat premiery, ceny i projektu Xbox Series X.

Nasz film przedstawia najlepsze akcesoria do konsoli Xbox Series X:

Najlepsze akcesoria do Xbox One i Series X

Kup Xbox Series X: odpowiednie akcesoria do konsoli

Aby cieszyć się prawdziwymi wrażeniami „następnej generacji” z Xbox Series X, potrzebujesz także odpowiednich akcesoriów. Warto więc przyjrzeć się bliżej tym artykułom:

Akcesoria do Xboxa

Oczywiście, aby wydajność Xbox Series X naprawdę błyszczała, potrzebny jest także odpowiedni telewizor 4K. Oto nasze ulubione modele nowej generacji:

Telewizor dla Xbox Series X

W którą grę zdecydowanie powinieneś zagrać w tym roku? Dowiesz się w naszym quizie:

Czy zabezpieczyłeś już Xbox Series X, czy wolisz Xbox Series S, czy wolisz chwilę poczekać? Odwiedź nas na naszej stronie na Facebooku i napisz nam swoją opinię w sekcji komentarzy!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech