skopiowane z o2?  Telekom oferuje teraz również większą ilość danych

skopiowane z o2? Telekom oferuje teraz również większą ilość danych

W Telekom oczywiście nie cofają się przed czerpaniem inspiracji z konkurencji. Im dłużej jesteś klientem wiodącego niemieckiego operatora telefonii komórkowej, tym więcej danych jest bezpłatnych teraz iw przyszłości. Dokładnie ta oferta jest od dawna dostępna w o2 – a tam można dostać jeszcze więcej GB.

Oferta Telekom: prezent danych w o2 był szablonem

Od lipca Telekom wprowadza nową, stałą ofertę, która ma (ponownie) sprawić, że lojalność wobec umowy się opłaci. Na rok, że klienci Telekom korzystają z taryfy MagentaMobil, jest Dodatkowo 500 MB szybkich danych miesięcznie. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Zmiana będzie dotyczyć obecnych klientów, którzy będą otrzymywać nagrody za każdy rok obowiązywania ich obecnej umowy począwszy od tego lata. „Nagradzamy tę lojalność dodatkową ilością danych i mamy nasze Podziękowania celowo zaprojektowane w taki sposób, aby najbardziej skorzystali najbardziej lojalni”, mówi Torsten Brodt, odpowiedzialny za komunikację mobilną i konwergencję w Telekom Germany (źródło: Telekom).

Kupić telefon komórkowy w ramach umowy czy indywidualnie? Pomagamy w podjęciu decyzji:

głupie to samo Klienci odnoszą większe korzyści z konkurencji: o2 kilka tygodni wcześniej wprowadziło korzyść Grow do swoich planów mobilnych. Tutaj klienci zwykle otrzymują znacznie więcej danych za darmo niż w przypadku Telekom. Z 8 GB w umowie, jest około 1 GB więcej rocznie, podczas gdy ty 5 GB bezpłatnie każdego roku przy 25 GB wolumenu danych odbiera. Jeśli potrzebujesz dużej ilości danych i spodziewasz się rosnącego popytu, z o2 jesteś w znacznie lepszych rękach.

Nowi Klienci w taryfach MagentaMobil również mogą skorzystać z oferty. Dla nich okres windykacji rozpoczyna się z chwilą zawarcia umowy. Na każdy kolejny rok będzie również przypadać dodatkowe 500 MB wolumenu danych. Telekom zmienia ofertę ostry od początku lipca.

Ograniczenia w Telekom: Klienci muszą o tym wiedzieć

Według Telekom, dodatkowy wolumen danych Aktywuj za pomocą aplikacji MeinMagenta. Tam musisz potwierdzać co miesiąc, że chcesz skorzystać z prezentu danych. Jest też jeden limit 10 GB, maksimum, które otrzymasz w prezencie. Jeśli zbierasz ten specjalny rodzaj punktów lojalnościowych w Telekom przez ponad 20 lat, później nie dostaniesz już nic więcej.

Nie wiadomo, czy nowy bonus danych wpłynie również na popularne jednorazowe upominki od Telekomu:

W aktualnej Young-Tarifen Telekom podwaja roczną Bonus danych do 1 GB z tym samym limitem maksymalnie 10 GB. Dla klientów przedpłaconych jest również 500 MB rocznie lojalności kontraktowej. Tutaj limit jest ustawiony na dwukrotność ilości danych przedpłaconych.

Jedyną korzyścią oferowaną przez promocję Telekom jest to, że premia działa wstecz. Teoretycznie, jeśli jesteś klientem od dłuższego czasu, możesz od samego początku ubiegać się o ogromny prezent w postaci danych. Jednak w tym przypadku prawdopodobnie też go masz bardzo stara i niezwykle droga taryfa, co nie opłaca się nawet z prezentem danych w obecnym porównaniu.

GIGA poleca

Popularny wśród czytelników GIGA

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech