SIMon mobile: zapewnij bezpłatną aktualizację grubych danych – tak to działa

SIMon mobile: zapewnij bezpłatną aktualizację grubych danych – tak to działa

Marka Vodafone SIMon mobile reklamuje się niskimi cenami i maksymalną elastycznością. Na krótki czas możesz zabezpieczyć dodatkowe 10 GB na 3 miesiące i tym samym zwiększyć miesięczną taryfę z możliwością anulowania do 20 lub 25 GB. Ujawniamy, jak przebiega kampania.

Aktualizacja:

Jeśli szukasz taryfy na telefon komórkowy, którą można anulować co miesiąc w sieci Vodafone, w SIMon mobile możesz dostać naprawdę dobrą okazję. Nowi klienci otrzymują 10 GB więcej miesięcznie przez 3 miesiące wpisując kod kuponu “OFERTA10“ w procesie zamawiania (zobacz na SIMon). Kod nie jest przekazywany nigdzie na stronie, ale działa – wypróbowaliśmy. Jednak promocja jest ważna tylko do 15.03.2023. Do oferty w SIMon mobile

SIMon mobile teraz z 15 GB od 11,99 € miesięcznie

Rośnie zapotrzebowanie na większą ilość danych w taryfach telefonii komórkowej. SIMon mobile również to dostrzegł i oferuje teraz nowym i obecnym klientom taką możliwość 5 GB więcej zarezerwować. Oprócz 10 GB, w tym ryczałtowej stawki Allnet i SMS w Sieć Vodafone od 8,99 euro, teraz też możesz 15 GB od 11,99 euro zarezerwuj (zobacz ofertę w SIMon mobile). Podobnie jak w przypadku pierwszej opcji, cena zależy od tego, czy masz swoją numer telefonu zabrać go ze sobą, a jeśli tak, to od jakiego dostawcy.

Do oferty w SIMon mobile

Jeśli pochodzisz na przykład z Crash lub Freenet, płacisz za opcję 15 GB 17,99 Euro. Jeśli wcześniej korzystałeś z PremiumSIM lub Klarmobil, to tylko 11,99 euro miesięcznie. Wystarczy sprawdzić na stronie internetowej, ile ostatecznie trzeba zapłacić. Jeśli nie chcesz zabierać ze sobą numeru telefonu, za opcję 15 GB płacisz 14,99 euro miesięcznie. Portowanie BILDmobil i Pure Mobile nadal nie jest możliwe.

Okazyjna taryfa w sieci Vodafone od SIMon mobile jest teraz dostępna również z 15 GB LTE (źródło zdjęcia: SIMon mobile). )

10 GB i mieszkanie od 8,99 € miesięcznie z SIMon mobile

Niedrogie taryfy na telefony komórkowe, które można anulować co miesiąc, to grosze, ale głównie w sieci o2. Jeśli szukasz niedrogiej, nieskomplikowanej taryfy na smartfona w sieci Vodafone lub Telekom, musisz kopać trochę głębiej – lub zaakceptować znaczne redukcje prędkości LTE. Cieszy to tym bardziej Vodafone z SIM na telefonie komórkowym uruchomiła teraz nową markę, która reklamuje się na bezkonkurencyjnych warunkach: For only 8,99 Euro miesięcznie możesz wysyłać nielimitowane SMS-y i dzwonić oraz mieć do dyspozycji 10 GB danych LTE z przepustowością do 50 Mbit/s (zobacz ofertę na SIMonie). Całość można również anulować co miesiąc, więc jeśli pojawi się lepsza oferta, możesz od razu zrezygnować ponownie.

Do oferty w SIMon mobile

Szczegóły taryfy w skrócie:

Sieć: VodafoneOpłata ryczałtowa Allnet i SMS10 GB LTE (maks. 50 MBit/s)Włącznie z roamingiem w UEMożliwość anulowania miesięcznegoKoszty: od 8,99 EUR miesięcznie, bez opłaty za połączenie

Brzmi nieźle, ale niestety warunki nie dotyczą wszystkich. Cena zależy w dużej mierze od tego, z którego operatora przełączysz się na SIMon i czy chcesz zabrać ze sobą swój dotychczasowy numer telefonu, czy nie. Brzmi skomplikowanie? Jest tak, ponieważ taka wycena jest nietypowa i dlatego zdecydowanie wymaga wyjaśnienia.

SIMon mobile: Koszty taryfowe w sieci Vodafone

Zasadniczo istnieje SIMon 3 różne poziomy cennawet jeśli witryna sugeruje, że są tylko 2. Usługa jest taka sama: dostajesz jedną Opłata ryczałtowa Allnet/SMS i 10 GB Wolumen danych do 50 MBit/s, miesięczna możliwość anulowania I bez ceny połączeniajeden 5G-Użycie jest niemożliwe.

8,99 Euro miesięcznie płaci każdy, kto zabierze ze sobą numer telefonu (poza dostawcami wymienionymi w punkcie 3)11,99 Euro Każdy, kto nie chce zabierać ze sobą numeru telefonu, ale chce nowy numer, płaci miesięcznie14,99 Euro Każdy, kto bierze swój numer telefonu od następujących dostawców, płaci miesięcznie: Congstar, Fraenk, Mobilcom-Debitel, o2, otelo, Tchibo Mobil, Telekom, Vodafone (!)

Niebezpieczeństwo: Portowanie BILDmobil i Pure Mobile nie jest możliwe!

Preis8,99 Euro11,99 Euro14,99 EuroOperator patrz strona SIMon, np. B. Aldi Talk, Ay Yildiz, Blau, winSIM itp. Brak przenoszenia numerów, ale nowy numer Congstar, Fraenk, Mobilcom-Debitel, o2, otelo, Tchibo Mobil, Telekom, Vodafone

Karta przedpłacona lub abonament miesięczny – co jest lepszą opcją, jeśli chodzi o taryfy na telefon komórkowy tylko z kartą SIM? Dowiedz się w tym Wideo:

SIMon mobile: okazje taryfowe czy oszustwo?

Ponieważ na rynku istnieje obecnie niezliczona liczba marek telefonów komórkowych i taryf na telefony komórkowe, śledzenie ich jest prawie niemożliwe. Na szczęście możesz wpisać swojego starego operatora bezpośrednio na SIMon i od razu wyświetli się cena, jaką docelowo musisz zapłacić za taryfę 10 GB w sieci Vodafone. Na przykład, jeśli pochodzisz z marki Drillisch, takiej jak winSIM, PremiumSIM lub smartmobil, a teraz chcesz przejść do sieci Vodafone, taryfa SIMon kosztuje 8,99 EUR miesięcznie, bez żadnych dodatkowych kosztów i można ją anulować na miesięcznie – wyraźnie dobry interes.

Niestety ta niska cena dotyczy tylko ułamka wszystkich potencjalnych klientów. Wszyscy inni, którzy chcą zabrać ze sobą swój numer telefonu, płacą aż 6 euro więcej miesięcznie. Ponieważ ta niemała informacja pojawia się tylko małym drukiem, zdecydowanie powinieneś sprawdzić dostawcę przed zarezerwowaniem taryfy mobilnej SIMon.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech