SchleFaZ na Netflix: 7 okropnych filmów, które koniecznie musisz zobaczyć

SchleFaZ na Netflix: 7 okropnych filmów, które koniecznie musisz zobaczyć

Przyjaciele złego gustu znają „SchleFaZ” na Tele 5, ale znajdziesz też to, czego szukasz na Netflixie. Wybraliśmy dla Ciebie 7 okropnych filmów, które są tak gówniane, że koniecznie musisz je zobaczyć.

SchleFaZ – najgorsze filmy wszech czasów są regularnie pokazywane w Tele 5 i w umiejętny sarkastyczny sposób komentowane są przez Olivera Kalkofe i Petera Rüttena. Uczta złego smaku i doskonała wieczorna rozrywka. Musimy obejść się bez komentarza dwóch arcymistrzów, ale Netflix też oferuje wystarczająco dużo smarków wartych odkrycia.

Filmy SchleFaZ na Netflix: wybór

Wyszukaliśmy siedem arcydzieł i polecamy spojrzenie. Najlepiej w gronie znajomych, bo nie powinieneś sam narażać się na takie niebezpieczeństwo. Więc wszyscy, uszczypnijcie się w policzki i wciśnijcie “Graj” ze szczęśliwym sercem…

Zawartość: Western z Adamem Sandlerem! Naprawdę nie musisz mówić więcej, specjalista od głupiego kina to jakość (obejrzyj na Netflix).
Co mówią krytycy: „Dzięki za nic, Netflix” (Richard Roeper, Chicago Sun-Times)
Ocena IMDb: 4,8/10
Zgniłe pomidory: 0 procent

Zawartość: Czysty horror, ten horror. Matka i syn podróżują do odosobnionego domu wakacyjnego, a resztę możesz się domyślić (obejrzyj na Netflix).
Co mówią krytycy: „Ten praktycznie pozbawiony napięć, przygnębiająco nijaki horror jest polecany tylko najbardziej niewymagającym fanatykom horrorów, którzy szukają czegoś łagodnego w niedzielne popołudnie na kacu” (Shaun Munro, Mit migotania)
Ocena IMDb: 3,2/10
Zgniłe pomidory: 13 procent

Zawartość: Wielki krokodyl spotyka przerośniętego węża, brzmi jak klasyk (patrz na Netflix).
Co mówią krytycy: „Chcesz zobaczyć anakondę ściskającą krokodyla, aż eksploduje jak balon? Tak – tak się dzieje. Wyobraź to sobie, a następnie dodaj grupę nastoletnich dziewcząt biegających w bikini i krzyczących. Och, prawie zapomniałam – krokodyle wskakują też na samochody i łodzie. Szaleństwo!” (wiskeyśniadanie, IMDb)
Ocena IMDb: 3,2/10
Zgniłe pomidory: brak oceny

Zawartość: Coś o sześcioraczkach i łączeniu rodzin, ale czy to naprawdę ma znaczenie w tej komedii? (oglądaj na Netflix)
Co mówią krytycy: „Dlaczego Netflix nakręcił ten film? Poza Wayansem i reżyserem Michaelem Tiddesem, kto pomyślał, że to dobry pomysł?” (Grethe Kemp, City Press)
Ocena IMDb: 4,4/10
Zgniłe pomidory: 20 procent

izawartość: Nie mylić z hollywoodzkim filmem z 2011 roku o tej samej nazwie, ten jest młodszy i pochodzi z Bollywood, co oznacza Indie. Musimy więc obejrzeć tę perełkę i kopię „Szybcy i wściekli” również z napisami, samo to jest przeżyciem (obejrzyj na Netflix).
Co mówią krytycy: „Ostry i nieprzewidywalny thriller, który może doprowadzić do szaleństwa nawet najbardziej niewymagającego fana Bollywood” (Saibal Chatterjee, NDTV)
Ocena IMDb: 3,7/10
Zgniłe pomidory: 0 procent

Zawartość: Film o superbohaterach z Melissą McCarthy? Nikt o to nie prosił, a Netflix nas tym karze, dlaczego tylko? (oglądaj na Netflix)
Co mówią krytycy: „Jednakże McCarthy ma powracający problem w swojej karierze: stale pracuje z mężem Benem Falcone” (Matthew Passantino, Awards Radar)
Ocena IMDb: 4,4/10
Zgniłe pomidory: 21 procent

Zawartość: Napadający na bank spotyka dystopię, czy była to utopia? (obejrzyj na Netflix).
Co mówią krytycy: „Nie obchodzi cię fabuła, bohaterowie ani dowcip, ale kochasz przemoc? Ty też będziesz rozczarowany” (Johnny Oleksinski, New York Post)
Ocena IMDb: 3,7/10
Zgniłe pomidory: 0 procent

Oczywiście Netflix ma też w swoim repertuarze wiele dobrych rzeczy. W poniższym filmie przedstawiamy 25 najciekawszych filmów Netflix 2022:

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech