Samsung Galaxy Tab S8, Plus i Ultra: ujawniono funkcje, specyfikacje i ceny

Samsung Galaxy Tab S8, Plus i Ultra: ujawniono funkcje, specyfikacje i ceny

Samsung wciąż chce przedstawić nowe tablety z Androidem Galaxy Tab S8, S8 Plus i S8 Ultra, ale w zasadzie wszystkie szczegóły są już znane. Wyciekły materiał marketingowy, który wiele ujawnia. Jest nawet krótki film do obejrzenia i ceny wszystkich wersji. Szczególnie interesujący jest jeden szczegół. Chodzi o wbudowany procesor.

Samsung Galaxy Tab S8, Plus i Ultra zaprezentowane fabrycznie

Każdy zainteresowany nowym tabletem z wyższej półki zdecydowanie powinien poczekać na wprowadzenie Samsunga Galaxy Tab S8, Plus lub Ultra. Nowa seria będzie miała zainstalowany absolutnie high-endowy sprzęt. Do tej pory zakładano, że wszystkie modele będą napędzane nowym Snapdragonem 8 Gen 1. W rzeczywistości Samsung prawdopodobnie zmienia swoją strategię i robi to tak, jak robi to ze smartfonami. W Europie nowe tablety będą wyposażone w Exynos 2200 firmy Samsung . Oto, co pokazuje drobny druk na ujawnionych materiałach marketingowych:

Podobnie jak w przypadku wycieku Evana Blassa, Samsung zablokował slajdy na Twitterze. Jednak koledzy z Notebookcheck byli wystarczająco szybcy, aby stworzyć kopie, abyśmy mogli przyjrzeć się trzem nowym tabletom w wolnym czasie. Nie ma wielkich niespodzianek. Po raz kolejny potwierdza się tylko Galaxy Tab S8 Ultra z 14,6-calowym wyświetlaczem , który również będzie miał największy akumulator:

Zgodnie z oczekiwaniami zastosowano wyświetlacz Super AMOLED o wysokiej rozdzielczości. Co ciekawe, wszystkie tablety Galaxy Tab S8 mają gniazdo microSD. Ultra ma nawet 16 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci wewnętrznej. Nie dotyczy to już smartfonów Galaxy S22. Ani gniazdo microSD, ani 16 GB pamięci RAM. Samsung wyposaża tablety lepiej niż smartfony. Jednak tutaj również należy zrezygnować z zasilacza.

W przeciwnym razie Samsung dokonał tylko drobnych ulepszeń. Jest trochę więcej wydajności, S Pen jest dokładniejszy, dźwięk podobno lepszy, oprogramowanie ma nowe funkcje, a Galaxy Tab S8 Ultra ma notch z podwójnym aparatem. Samsung chce też usprawnić współpracę między poszczególnymi urządzeniami.

Wiele rzeczy jest ponownie krótko pokazanych w filmie:

Samsung Galaxy Tab S8, Plus i Ultra: ceny

Tymczasem wyciekły również wszystkie ceny tabletów Galaxy Tab S8. Cena zaczyna się od 769 euro za najmniejszy model i wzrasta do 1699 euro, jeśli potrzebujesz najlepszej konfiguracji Galaxy Tab S8 Ultra z 5G:

Prezentacja nowych tabletów Galaxy Tab S8 spodziewana jest 9 lutego wraz ze smartfonami Galaxy S22. Samsung jeszcze tego nie potwierdził.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech