Samsung Galaxy S22, Plus i Ultra: powinieneś kupić te akcesoria

Samsung Galaxy S22, Plus i Ultra: powinieneś kupić te akcesoria

W Samsung Galaxy S22 Ultra zainstalowana jest bateria o pojemności 5000 mAh. (Zdjęcie: GIGA)


Na rynku są Samsung Galaxy S22, S22 Plus i S22 Ultra. Każdy, kto kupił jeden ze smartfonów, powinien również zaopatrzyć się w akcesoria. Samsung bardzo skąpi, jeśli chodzi o topowe smartfony. Prawie nic nie jest objęte zakresem dostawy.

Elektronika Samsung

Samsung Galaxy S22, Plus i Ultra: niezbędne akcesoria

Każdy, kto kupuje smartfon Samsunga, otrzymuje coraz mniejszy zakres dostawy. Szczególnie modele klasy S z wyższej półki stają się coraz bardziej ograniczone. Jest więc kilka rzeczy, które powinieneś kupić:

Zasilacz: Samsung nie dołącza do nowych smartfonów zasilacza. Tutaj warto kupić 25-watowy zasilacz (spójrz na Amazon). Więcej nie jest konieczne dla S22 Plus i Ultra, chociaż faktycznie można je ładować z 45 watami. Badania wykazały, że smartfony z 45-watowymi zasilaczami nie ładują się zauważalnie szybciej i oszczędzają tylko kilka minut. Normalny S22 i tak obsługuje tylko 25 watów.
Pokrycie: W szczególności Galaxy S22 Ultra to bardzo elegancki smartfon. Podczas testu kilka razy wyślizgnął mi się z ręki – na szczęście na kanapę, a nie na podłogę. Tutaj zdecydowanie powinieneś kupić szykowny futerał (spójrz na Amazon). W Galaxy S22 i S22 Plus nie jest tak źle, ponieważ ramka nie jest tam tak gładka. Ponieważ jednak tył jest ponownie wykonany ze szkła, lepiej zaopatrzyć się w etui (sprawdź na Amazon).
Folia ochronna: Na wyświetlaczach nowych telefonów komórkowych Galaxy S22 nie ma już folii ochronnej. Chociaż Samsung twierdzi, że powierzchnia jest bardzo odporna na zarysowania, nadal warto zaopatrzyć się w folię lub szkło kuloodporne (spójrz na Amazon). Osobiście polecam tę drugą wersję, bo wtedy masz szklaną powierzchnię. Należy wziąć pod uwagę dwa punkty: folia lub szkło muszą być kompatybilne z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych. Jest to zwykle w opisie. Zwróć także uwagę na wszelkie oceny innych użytkowników. W S22 zastosowano tę samą technologię, co w S21. Możesz więc wykorzystać to jako wskazówkę, gdy producent akcesoriów oferuje odpowiednie rozwiązania dla starszych modeli. Przeprogramuj swój odcisk palca po nałożeniu folii lub szkła kuloodpornego. Wtedy czujnik odcisków palców działa po prostu bardziej niezawodnie.

Co sprawia, że ​​Samsung Galaxy S22 Ultra jest tak wyjątkowy:

Co jeszcze możesz kupić?

Osobiście jestem wielkim fanem bezprzewodowych stacji ładowania. Ustawiam je przy biurku i obok łóżka, żeby nie zawsze trzeba było podłączać kabel do smartfona. Amazon ma również w ofercie różne modele (patrz Amazon). Wszystkie nowe smartfony Galaxy S22 można ładować bezprzewodowo. Nie jest to konieczne, ale nadal jest bardzo praktyczne w życiu codziennym.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech