PS5 Disc Edition + zielona energia ze źródeł odnawialnych: ta oferta umożliwia

PS5 Disc Edition + zielona energia ze źródeł odnawialnych: ta oferta umożliwia

Jeśli w końcu chcesz PS5 i i tak bawisz się pomysłem przejścia na zieloną energię elektryczną od jakiegoś czasu, oferta „E wie UPROSZCZONA” może być właśnie dla Ciebie. Dyskont energii elektrycznej oferuje PlayStation 5 z napędem. Ujawniamy, czy transakcja jest tego warta.

PlayStation 5 + Horizon Forbidden West i 12 miesięcy PS Plus w taryfie zielonej energii elektrycznej

Ponad 1,5 roku po premierze PlayStation 5 firmy Sony wciąż brakuje (sprawdź aktualną dostępność tutaj) i nadal jest oferowane w serwisie eBay po całkowicie zawyżonych cenach. U dostawcy energii elektrycznej „E wie einfach” (spółka zależna E.on zajmująca się zniżkami na energię elektryczną) otrzymujesz PS5 (edycja płyt) jako premię do taryfy za energię elektryczną. Oprócz stałych kosztów taryfy (miesięczna cena podstawowa + cena za zużytą kWh) istnieje jeden jednorazowa dopłata 299 euro w. Dla porównania: całkowity koszt sprzętu to 499 euro. Jeśli skorzystasz z cen z Ebay and Co., będzie to nawet bliższe 700 euro. Oznacza to, że nawet jeśli ceny energii elektrycznej wzrosną, PS5 dostaniesz jako swego rodzaju inwestycję.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Gwarancja ceny na 24 miesiące: Cena energii elektrycznej pozostaje niezmienna przez co najmniej 24 miesiące. (Jednak korekty cen w oparciu o zmiany istniejących lub wprowadzenie nowych ustawowych składników ceny są wyłączone). Minimalny okres umowy: 24 miesiące 100 procent zielonej energii Sony PlayStation 5 (Disc Edition)

PS5 z taryfą zielonej energii elektrycznej: jak zdobyć konsolę?

Jeśli Twoja stara umowa na energię elektryczną dobiega końca, musisz zlecić „E wie UPROSZCZONE”, aby nadzorować zmianę co najmniej na miesiąc przed końcem okresu obowiązywania umowy. Działa to telefonicznie lub online w portalu klienta.

PlayStation 5 możesz jednak otrzymać wcześniej: Po pomyślnym potwierdzeniu umowy dostawy przez „E wie UPROSZCZONE” i uiszczeniu jednorazowej dopłaty, konsola zostanie wysłana do Ciebie, nawet jeśli nadal kupujesz prąd od stary dostawca.

PlayStation 5: w tym stocznia Wideo spojrzenie na liczne akcesoria konsoli nowej generacji:

PlayStation 5 na E tak proste: czy oferta jest tego warta?

Niestety nie możemy dokładnie obliczyć, czy warto przejść na „E dla Ciebie”, ponieważ różne czynniki, takie jak kraj związkowy, wielkość gospodarstwa domowego i własne zużycie energii elektrycznej, odgrywają ważną rolę w dostawach energii elektrycznej. W przykładowej kalkulacji dla trzyosobowego gospodarstwa domowego w Berlinie otrzymaliśmy nieco wyższą cenę za kWh (34,66 centów) przy stosunkowo przeciętnej opłacie podstawowej (25,60 euro miesięcznie).

Ceny energii elektrycznej idą w górę wszędzie i najprawdopodobniej nawet klienci „E wie UPROSZCZONI” nie zostaną oszczędzeni. Możesz go jednak dostać tutaj Sony PlayStation 5 z napędem za jednorazową opłatą 299 euro. Jeśli spojrzysz na ceny horrorów na Ebay and Co., nie ujdzie ci mniej niż 700 euro na konsolę NextGen. Jeśli masz mało pieniędzy, możesz je nawet sprzedać na aukcji. Jeśli więc i tak planowałeś zmienić dostawcę energii elektrycznej, oferta jest zdecydowanie tego warta.

Nasza wskazówka: spójrz na swój aktualny roczny rachunek za energię elektryczną i porównaj, czy zmiana dostawcy jest warta całkowitych kosztów przez następne 24 miesiące, jeśli odliczysz koszty PS5.

GIGA poleca

Aktualne najgorętsze oferty

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech