Pomysł na prezent: 17 najlepszych kalendarzy adwentowych 2022 dla nerdów i geeków

Pomysł na prezent: 17 najlepszych kalendarzy adwentowych 2022 dla nerdów i geeków

Boże Narodzenie jest tuż za rogiem, a co może być przyjemniejszego niż rozpoczęcie odliczania kalendarzem adwentowym 1 grudnia. Wybraliśmy kilka ciekawych kalendarzy adwentowych dla entuzjastów technologii, hobbystów, słodyczy i graczy, które idealnie nadają się do wręczania prezentów sobie lub innym.

Jak szybko czas leci… już niedługo będziemy mogli ponownie otworzyć pierwsze drzwi naszego kalendarza adwentowego. Ale czasy, w których za drzwiczkami chowano tylko czekoladowe lub świąteczne obrazki, dawno minęły. Dziś są kalendarze adwentowe na różne tematydla młodszych i starszych wypełniony czymś więcej niż tylko słodyczami.

Poniżej przedstawiamy 17 kalendarzy adwentowych, których jeszcze nie znasz.

Źródła obrazu: producent, o ile nie podano inaczej.

W serialu też Dragon Ball Z Po pokonaniu Piccolo Son Goku i jego przyjaciele muszą chronić ziemię przed nowymi niebezpieczeństwami. Masz szczęście i musisz tylko chronić swój kalendarz, aby zabezpieczyć 24 urocze postacie (sprawdź teraz na Amazon).

Avengers nigdy się nie starzeją i zawsze warto je zbierać, zwłaszcza gdy figurki LEGO są wypełnione tak wieloma szczegółami. W tym kalendarzu adwentowym czekają na Ciebie 24 prezenty z kolekcji 2021 (zobacz teraz na Amazon).

Z tym uroczym kalendarzem adwentowym masz więcej niż tylko 24 małe drzwiczki. Pionowa diorama ze światłem i dźwiękiem to prawdziwa atrakcja. Podczas otwierania rozbrzmiewają popularne melodie świąteczne, które można również później przywołać jednym naciśnięciem przycisku. Kolorowe diody LED tworzą przytulną świąteczną atmosferę.

W kalendarzu znajduje się łącznie 16 ekskluzywnych Świąteczne postacie Pokémon oraz 8 akcesoriów do 6 ozdób choinkowych dioramy (zobacz teraz na Amazon).

Drzewo ??? są kultowe i teraz możesz pomóc rozwiązać ich zagadki. Kalendarz adwentowy ma do zaoferowania 24 oryginalne niespodzianki kryminalne – ekscytujące historie kryminalne do rozwiązania (zobacz teraz w Amazon).

Ten Kalendarz Harry’ego Pottera jest koniecznością dla prawdziwych fanów. Oferuje 24 urocze figurki, które można wyświetlić na dioramie. Użyj go, aby odtworzyć własne przygody (zobacz teraz na Amazon).

Jestem Minecraft– Kalendarze adwentowe czekają za każdymi drzwiami z fajnymi licencjonowanymi przedmiotami Minecraft, takimi jak zeszyty, długopisy, zakreślacze i wiele innych (zobacz teraz na Amazon).

Z „Woozle Goozle„-Kalendarz adwentowy oferuje 24 różne treści do zabawy i eksperymentowania. Wśród nich są ciekawe zajęcia, takie jak hodowanie kryształów, tornado butelek, iluzje optyczne, figurki Woozle Goozle 3D i wiele więcej (sprawdź teraz na Amazon).

Z „Super Mario„-Kalendarz adwentowy jest pełen niespodzianek, takich jak figurki i akcesoria, w tym 3 specjalne figurki z limitowanej edycji – uczta dla prawdziwych kolekcjonerów (zobacz teraz na Amazon).

Dziecko Yoda‘ podbił serca fanów swoją słodyczą. Cały kalendarz z praktyczną papeterią został teraz poświęcony zielonemu maluchowi. Cóż, sam Mandalorian jest oczywiście również reprezentowany (zobacz teraz na Amazon).

Z Podziwiać-Kalendarz adwentowy jest pełen twoich ulubionych superbohaterów i superzłoczyńców. Codziennie czeka na Ciebie nowa niespodzianka – czas na odtworzenie ulubionych przygód (sprawdź teraz na Amazon).

Pobierz z Funko Fortnite– Kalendarz adwentowy Twoje ulubione postacie licencjonowane do domu. 24 urocze winylowe figurki czekają na Ciebie w tej kultowej grze (zobacz teraz w Amazon).

pięć nocy u Freddy’ego nie jest dla graczy o słabych nerwach, ponieważ strach przed skokiem jest wstępnie zaprogramowany w grze. Kalendarz adwentowy prawdopodobnie ich nie będzie miał, zamiast tego możesz spodziewać się przedmiotów kolekcjonerskich w uroczy, kompaktowy i poręczny sposób (zobacz teraz w Amazon).

Ten elektroniczny kalendarz oferuje Piłka nożna-Zabawa, uczucie stadionu i znajomość elektroniki w jednym. Każdego dnia odkryjesz nowy komponent, który możesz zbudować za pomocą prostej technologii teckboard – bez lutowania i z arkuszem rękodzieła, aby uzyskać jeszcze więcej piłkarskich wrażeń (zobacz teraz na Amazon).

Ten kalendarz oferuje dekoracyjne zabawa rękodziełem doskonałe dla dzieci. Twórz własne dzieła sztuki do dekoracji i choinki. Każde z 24 pudełek ma przygotowane świetne rękodzieło (zobacz teraz na Amazon).

Jeśli jesteś fanem Naruto, możesz liczyć nie tylko na liczne artykuły papiernicze z tym kalendarzem, ale także na drobne upominki, które przybliżą Ci markę i kulturę Japonii (zobacz teraz na Amazon).

Szczególnie w Boże Narodzenie możesz zafundować sobie jeden lub drugi smakołyk. Ale jeśli masz dość ciasteczek i stollenów, możesz rozpieścić swoje kubki smakowe słodyczami z tego kalendarza (zobacz teraz na Amazon).

Masz ochotę na escape room, ale nie chcesz opuszczać swoich czterech ścian? W takim razie ten elektroniczny pokój ewakuacyjny (zobacz teraz na Amazon) jest dobrą alternatywą. Czekają na Ciebie 24 elektroniczne łamigłówki, wyposażone w ekscytujące komponenty.

To było 17 kalendarzy adwentowych, którymi Ty, Twoi znajomi lub Twoja rodzina możecie osłodzić czas oczekiwania do Świąt. Ho Ho Ho!

Jeśli masz ochotę na jeszcze więcej świąt Bożego Narodzenia, polecamy nasze zestawienie zdjęć 17 rzeczy, których życzyliśmy sobie na Boże Narodzenie na początku XXI wieku.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech