Nowości na Netflix marzec 2022 — Bridgerton, Formuła 1 i Toni Erdmann

Nowości na Netflix marzec 2022 — Bridgerton, Formuła 1 i Toni Erdmann

Strażnicy Sprawiedliwości
03/01/22 Gdy ich pozornie nieustraszony przywódca wyrusza na misję samozniszczenia, drużyna superbohaterów musi zmierzyć się ze złem na świecie – i ze sobą.

Dziki rytm
03/02/22 Kiedy jej dążenie do sukcesu prowadzi ją na zdradliwą ścieżkę, dwóch tancerzy z przeciwnych światów w Kolumbii zderza się na parkiecie i schodzi z niego.

Północ w Pera Palace
3.03.22 W starym hotelu w Stambule dziennikarz cofa się w czasie. Musi powstrzymać spisek, który może zmienić los Turcji.

Agencja: Luksusowe nieruchomości rodzinne: Staffel 2
03/03/22 Ta seria rzeczywistości daje wgląd w branżę nieruchomości: Kretzowie sprzedają wyjątkowe nieruchomości we Francji i na całym świecie.

Zabawa
23.04.22 Zrzędliwy majsterkowicz Jimmy DiResta czerpie inspirację z pomysłów dzieci, aby tworzyć swoje urocze wynalazki. Jeśli ma na to ochotę, to nawet to realizuje.

Część jej
3/4/22 Po brutalnym ataku w jej małym miasteczku odkrywa niebezpieczeństwa i śmiercionośne sekrety, a kobieta układa mroczną przeszłość swojej matki.

Ostatni Stojący
22.03.22 Komicy występują w pełnym napięcia dramacie. Ale jeśli ich żarty nie sprawdzą się w improwizowanych scenach bez scenariusza, grozi im wyginięcie.

Przewodnik astrologiczny po Złamanych Sercach: Sezon 2
3/8/22 Program Alice Stars of Love nadal przynosi stały sukces, podczas gdy jej własna relacja z Davidem nie jest przewidywalna.

Queer Eye Niemcy
22.03.22 W tej serii metamorfoz pięciu ekspertów od stylu życia, mody, urody, zdrowia i domu – Fab Five – oczaruje cały naród i zmieni jego życie.

Ostatnie królestwo: Staffel 5
09.03.22 Od lat w Anglii panował kruchy pokój. Ale Uhtred obawia się, że koniec pokoju jest bliski. Niestety jego podejrzenie wkrótce się sprawdzi.

Byron Baes
22.03.22 Ciepła pogoda, piękne plaże i fajna, kreatywna atmosfera przyciągają australijskich influencerów do Byron Bay, gdzie czeka miłość i pełne życie.

Kotaro mieszka sam
3.10.22 Samotny mały chłopiec wprowadza się do rozpadającego się apartamentowca zupełnie sam i wkrótce zaprzyjaźnia się z pozbawionym grosza artystą mangi z sąsiedztwa.

Formuła 1: Jedź do przetrwania: Staffel 4
22.03.22 Dwudziestu kierowców – zarówno weteranów, jak i nowicjuszy – walczy łeb w łeb w kolejnym sezonie Formuły 1, który jest trudny do pokonania dla dramatu i adrenaliny.

Życie po śmierci z Tylerem Henrym
23.03.22 Tyler Henry, medium psychiczne, przedstawia wgląd w życie pozagrobowe, a także rzuca światło na przeszłość jego własnej rodziny w tym serialu reality show.

Alessandro Cattelan: Proste pytanie
18.03.22 Alessandro Cattelan szuka szczęścia poprzez wywiady i wyjątkowe doświadczenia wraz z gwiazdami, takimi jak Sorrentino, Baggio, Elio i Vialli.

Wiecznie zdezorientowany i spragniony miłości
18.03.22 Ray – połowa lat 20, niezręczny i samotny – jest prowadzony przez wyimaginowanego bezczelnego magika i często wchodzi na swój sposób, gdy szuka dziewczyny.

Zasoby ludzkie
18.03.22 Robale miłosne, potwory hormonalne i inne zwariowane stworzenia zmagają się z miłością, biurowym dramatem i potrzebami swoich ludzi w tym spin-offie „Wielkie usta”.

Drôle – Po prostu dziwne: Sezon 1
18.03.22 Czterech młodych komików w Paryżu pragnie sławy jako gwiazdy stand-upu. Jednak problemy finansowe, napięcia rodzinne i romantyczne przygody stoją na drodze jej marzenia.

Top Boy: Staffel 2
18.03.22 Dushane chce rozszerzyć swoje imperium poza ulice. Ale przy dużych inwestycjach, partnerach za granicą i kryzysach rodzinnych więcej pieniędzy oznacza więcej problemów.

Rozświetl noc: Teil 3
18.03.22 Po wypadku kobiety w barze „Light” nadal szukają odpowiedzi. Ale prawda jest o wiele bardziej skomplikowana, niż się spodziewano.

Krakowskie Potwory
18.03.22 Kobieta nawiedzana przez swoją przeszłość bada zjawiska nadprzyrodzone wraz z tajemniczym profesorem i jego utalentowanymi uczniami – i walczy z demonami.

Młodzi, sławni i afrykańscy
18.03.22 Ten serial telewizyjny opowiada o słynnych i bogatych gwiazdach z Johannesburga w RPA, które pracują, flirtują i kłócą się.

czy to ciasto?
18.03.22 Utalentowani cukiernicy tworzą pyszne odtworzenia torebek, maszyn do szycia i nie tylko w tym konkursie pieczenia inspirowanym popularnym memem.

Dwadzieścia Pięć Dwadzieścia Jeden
19.03.22 W czasach, gdy trudno jest zrealizować marzenia, szermierz ma wielkie cele i spotyka młodego człowieka, który chce budować dla siebie życie.

Prognozowanie miłości i pogody
20.03.22 W krajowej stacji meteorologicznej miłość wydaje się być nieprzewidywalna jak słońce i deszcz dla pracowitej wróżki pogodowej i jej koleżanki.

Trzydzieści dziewięć
24.03.22 Trzech najlepszych przyjaciół po trzydziestce, którzy przechodzą razem przez grube i chude, zawsze mogą na sobie polegać w obliczu życiowych i miłosnych kryzysów.

Bridgerton: Sezon 2
25.03.22 Kiedy wicehrabia Anthony Bridgerton chce się ożenić, ale zakochuje się w silnej woli siostry swojej wybranki, poczucie obowiązku spotyka się z pożądaniem i skandalem.

Oferta biznesowa
28.03.22 Ha-ri udaje przyjaciółkę, aby odstraszyć ją na randce w ciemno. Ale wtedy niespodziewanie pojawia się jej dyrektor generalny i składa jej propozycję.

Łaźnie w Nowym Rzymie
28.03.22 Dumny architekt łaźni ze starożytnego Rzymu przypadkowo trafia do dzisiejszej Japonii i jest tam zainspirowany wieloma innowacjami kąpielowymi do prawdziwej wielkości.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech