Nowe zdjęcia Street View w Niemczech – pierwsze zdjęcia są już dostępne

Nowe zdjęcia Street View w Niemczech – pierwsze zdjęcia są już dostępne

Pojazdy Google wyposażone w kamery od miesięcy jeżdżą po Niemczech w poszukiwaniu nowych zdjęć Street View – pierwsze zdjęcia są już dostępne.

Wersja: 1.7.2.0

Języki Niemiecki

Licencja: bezpłatna

Platformy: Android

Po tym, jak pracownicy Google przez kilka miesięcy podróżowali po Niemczech z pojazdami i aparatami fotograficznymi, aby robić nowe zdjęcia Street View, materiał zdjęciowy pierwszych miast jest już dostępny. Każdy, kto wcześniej pikselował swój dom w celu ochrony swojej prywatności, musi ponownie złożyć wniosek.

Nowości pojawiają się nie tylko w Street View. Warto również przyjrzeć się nowemu immersyjnemu widokowi w Mapach Google. Więcej na ten temat w filmie.

Wciągający widok w Mapach Google: berlińska wieża telewizyjna

20 największych niemieckich miast lśni nowym blaskiem dzięki zdjęciom Street View

Przez około dwanaście lat użytkownicy Google Street View widzieli te same zdjęcia, które w wielu miejscach nie odpowiadały już aktualnej rzeczywistości ze względu na ich wiek. Po tym, jak grupa od miesięcy jest w trasie ze swoją flotą kamer w Niemczech dla Google Street View, teraz są w serwisie map dostępne są pierwsze nowe zdjęcia. W rezultacie 20 największych niemieckich miast i niektóre inne regiony, które zostały niedawno włączone do usługi, można teraz ponownie zwiedzać wirtualnie w ich obecnym stanie za pośrednictwem Street View. Nawiasem mówiąc, w jednym z naszych artykułów GIGA wyjaśniamy, jak aktywować Street View w Mapach Google.

A tutaj w filmie pokazujemy miejsca, które można odwiedzić tylko w Mapach Google:

W ten sposób Google tworzy swoje zdjęcia Street View

Google wykonuje większość zdjęć za pomocą pojazdów wyposażonych w specjalne kamery zamontowane na wysokości około 9 stóp (2,9 metra) i co kilka metrów zdjęcie panoramiczne w wysokiej rozdzielczości tworzyć. W celu uzyskania bardziej szczegółowych ujęć zabytków grupa wysyła również pracowników przez miasta z plecakiem na aparat. Pracownicy Google będą w Niemczech do października, aby stworzyć więcej materiałów graficznych.

Później Google łączy nagrania z oprogramowaniem i udostępnia je za pośrednictwem Street View, dzięki czemu odwiedzający platformę mogą następnie wirtualnie poruszać się po ulicach na swoim komputerze lub smartfonie i rozglądać się. Grupa pozostawia tablice rejestracyjne pojazdów mechanicznych oraz pojawiające się na nagraniach twarze przechodniów Automatycznie pikseluj ze względu na prywatność.

Rozmycie wymaga nowej aplikacji w Google Street View

Jeśli nadal uważasz, że Twoja prywatność została naruszona, na przykład dlatego, że Twój dom lub inne posiadane przez Ciebie obiekty są zbyt szczegółowo widoczne na nagraniach, zawsze możesz poprosić Google o ich rozmycie w Street View. Ponieważ jednak stare wnioski tracą ważność w ramach nowych przyjęć, trzeba Poproś o ponowne przeredagowanie. Oczywiście w GIGA można również znaleźć instrukcje, jak uczynić je nierozpoznawalnymi.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech