Nowa seria MCU na Disney+: Pierwszy odcinek She-Hulk z prezentem dla Ciebie

Nowa seria MCU na Disney+: Pierwszy odcinek She-Hulk z prezentem dla Ciebie

Niedawno na ekranie Disney+ pojawił się pierwszy odcinek nowego serialu MCU „She-Hulk: The Lawyer”. Jeśli przyjrzysz się uważnie, odkryjesz mały, ale świetny prezent dla fanów komiksów. Czego w końcu mogą oczekiwać widzowie serwisu streamingowego? Powiemy ci.

W She-Hulk: Prawnik, którego spotykamy Jennifer Walters alias She-Hulk. Drogi kuzyn dr. Bruce Banner aka Hulk dołącza do znakomitej trupy bohaterów w Marvel Cinematic Universe. Jest w niej również Hulk, ale wolałby raczej być na sali sądowej i mieć mniej wspólnego z superbohaterami. Tak zwana „historia pochodzenia” została już wyjaśniona w pierwszym odcinku. Możesz je teraz oglądać na Disney+ od 18 sierpnia (Watch She-Hulk: The Lawyer na Disney+). Ale jeśli przyjrzysz się uważnie, odkryjesz znacznie więcej.

W zwiastunie masz pierwsze wrażenie nowej superbohaterki w MCU:

She-Hulk: The Lawyer – niemiecki zwiastun Disney+

Disney+ rozdaje komiks internetowy She-Hulk za darmo

W pierwszym odcinku Marvel i Disney+ ukrywają mały prezent, który otrzymujesz za pomocą kodu QR pokazanego w serialu. Jeśli szybko zeskanujesz go smartfonem i wywołasz znajdujący się pod nim adres URL, zostaniesz nagrodzony za tyle radości z odkrywania. Na stronie można obejrzeć legendarną edycję „The Savage She-Hulk #1” z 13 listopada 1979 roku online i przeczytać ją w całości (obejrzyj ją tutaj w Marvel). Przy okazji: nie daj się pomylić, numer ukazał się w 1979 roku, mimo że na okładce jest napis „Luty 1980”. Jest to pierwszy komiks, w którym występuje Jennifer Walters, znana również jako She-Hulk. Również ostatni debiutancki superbohater, którego Stan Lee współtworzył jako jeden z redaktorów firmy przed wycofaniem się z publikacji.

Jeśli podążysz za kodem QR, otrzymasz online wydanie pierwszego komiksu She Hulk.

Fajny chwyt reklamowy. Z jednej strony dla nowej serii MCU, ale także dla „Marvel Unlimited”, usługi online, która sprzedaje przez Internet poprzednie wydania Marvel Comics. Bo oprócz pierwszego wydania She Hulk na stronie znajduje się również kod rabatowy.

Kod QR jest tutaj ukryty

Pozostaje tylko pytanie: gdzie w pierwszym odcinku She Hulk ukryty jest wymagany kod QR? Nie chcemy ujawniać niczego konkretnego na temat historii, więc po prostu obserwuj i przyjrzyj się uważniej między minutą 6:16 a 6:20 w lewym górnym rogu zdjęcia. Najlepiej skorzystać z funkcji pauzy, wyciągnąć iPhone’a lub smartfona z Androidem i zeskanować kod QR – baw się dobrze.

Już po kilku minutach w pierwszym odcinku możesz zobaczyć kod QR.

Nawiasem mówiąc, to nie pierwszy raz, kiedy Marvel i Disney+ ukrywają w ten sposób jajka Ester. Nawet w przypadku „Moonknight” w każdym odcinku był kod QR, a tym samym nowy komiks do odkrycia. Możesz więc być pewien, że drugi odcinek „She-Hulk: The Lawyer” po raz kolejny będzie zawierał kod QR i komiksowy prezent. Odcinek można oglądać w Disney+ od czwartku 25 sierpnia.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech