Neu bei Netflix kwiecień 2022 – Better Call Saul, Aquaman & The Bubble

Neu bei Netflix kwiecień 2022 – Better Call Saul, Aquaman & The Bubble

Ciekawostki Quest
04.01.2022 W tym interaktywnym teleturnieju możesz sprawdzić swoją wiedzę z zakresu historii, sztuki, nauki i nie tylko na różnych poziomach trudności.

Edycja domowa: Uporządkowanie: Sezon 2
04.01.2022 Clea i Joanna dają wgląd we własne życie i oswajają chaos w życiu celebrytów i zwykłych ludzi dzięki swoim niepowtarzalnie kolorowym wzorom.

Oferta biznesowa
4/4/22 Ha-ri udaje przyjaciółkę, aby zepsuć jej randkę na randce w ciemno. Ale wtedy niespodziewanie pojawia się jej dyrektor generalny i składa jej propozycję.

Elita: sezon 5
4/8/22 Nowy semestr szkolny w Las Encinas niesie ze sobą nową ofiarę, nowego przestępcę i nową tajemnicę. Ciało studenckie jest zalane tajemnicami.

Brudne linie
4/8/22 W latach 80. w Amsterdamie przedsiębiorczy student college’u rozpoczyna nową karierę w seksbiznesie przez telefon dwóch odmiennych braci.

Tygrys i Królik: Staffel 2
08.04.22 Uwaga sponsorzy! Niezwykły duet bohaterów Wild Tiger i Barnaby wysuwają pokój na pierwszy plan. Do walki dołączają też bohaterowie z całego świata.

Jutro
04.09.22 Młody człowiek, który po wypadku jest na wpół człowiekiem, a na wpół duchem, wykonuje specjalne misje w podziemiach dla towarzystwa aniołów śmierci.

Ultimatum: ożenić się lub przejść dalej
4/6/22 Ożenić się czy zerwać? Pary wystawiają swoją miłość na próbę – mieszkając z innymi potencjalnymi partnerami – w tym prowokacyjnym serialu rzeczywistości.

Twarda komórka
12.04.22 Naczelnik więzienia Laura Willis dokumentuje wzloty i upadki życia za kratkami w tym serialu komediowym pełnym ironicznego humoru.

Kiedy teściowa się wprowadziła
13.04.22 Od początku pandemii, dokuczliwa teściowa Isadir mieszka w domu swojej synowej i syna, robiąc wszystko, co w jej mocy, aby wszystkim utrudnić życie.

Prawie szczęśliwy: sezon 2
13.04.22 Pilar, która jest teraz w ciąży z bliźniakami z Rocha, daje Sebastiánowi kolejną szansę. Ale życie wciąż ma dla niego wiele lekcji.

Ultraman: Sezon 2
14.04.22 Ultraman zyskuje wsparcie od Sevena, Asa, Zoffy’ego, Jacka i Taro. Razem Bractwo Ultramanów mierzy się z nowym zagrożeniem ze strony obcych.

Anatomia skandalu
15.04.22 Sophie jako żona polityka Jamesa zostaje zrujnowana przez skandaliczne sekrety, gdy James zostaje oskarżony o szokującą zbrodnię.

Zemsta matki
15.04.22 Aby odkryć prawdę o tragicznej śmierci córki i odpowiedzialnych za nią przestępców, zrozpaczona matka wyrusza na bezlitosną misję.

Lepiej zadzwoń do Saula: Staffel 6
19.04.22 Zwycięska seria Emmy rozpoczyna swój szósty sezon.

Pacific Rim: Czarny: Staffel 2
19.04.22 Hayley i Taylor prowadzą Atlas Destroyer w kierunku Sydney, ciągnąc za sobą Mei i Boya. Ale najpierw muszą przejść przez żądny krwi kult.

Bicie serca
20.04.22 Jedyne, co ma na myśli, to zemsta na gangu handlującym organami, który zabił jego żonę, gdy zakochał się w kobiecie, która otrzymała jej serce.

Yakamoz S-245
20.04.22 Kiedy w Ziemię uderza katastrofa, biolog morski musi walczyć o przetrwanie z załogą w misji podwodnej. Ale czai się spisek.

Matrjoschka: Staffel 2
20.04.22 Po przeżyciu najdzikszej nocy w ich życiu – w kółko – Nadia i Alan zostają złapani w kolejną oszałamiającą egzystencjalną przygodę.

On oczekuje
22.04.22 Kiedy apodyktyczny reklamowiec zachodzi w ciążę, musi zmagać się z niesprawiedliwością społeczną, której nigdy wcześniej nawet nie rozważał.

Siedem żyć Lei
22.04.22 Léa budzi się w przeszłości siedem razy, zawsze w innym ciele. Próbuje zapobiec śmierci młodego mężczyzny – ale ma to konsekwencje.

Zatrzymanie serca
22 kwietnia 2022 Kiedy nastolatki Charlie i Nick uświadamiają sobie, że ich niezwykła przyjaźń staje się czymś więcej, oprócz szkoły muszą radzić sobie ze swoją młodą miłością.

Sprzedam zachód słońca: Staffel 5
22.04.22 Nowa miłość, starzy wrogowie i nowa ekscytująca twarz czekają: podczas gdy rynek luksusowych nieruchomości kwitnie, konkurencja między pośrednikami w obrocie nieruchomościami nasila się.

Bullsh*t: Quiz Show
27.04.22 Kandydaci starają się poprawnie odpowiedzieć na pytania quizu. Jeśli nie znają odpowiedzi, zawsze jest plan B: okłamywanie co do joty.

Bańka
28.04.22 W opustoszałym Tokio, spustoszonym przez bańki mydlane i zaburzoną grawitację, utalentowany młody mężczyzna spotyka nieuchronne spotkanie z enigmatyczną dziewczyną.

Ozark: Sezon 4 – Część 2
29.04.22 Gdy niebezpieczeństwo czai się ze wszystkich stron, Marty i Wendy próbują zadowolić kartel, FBI i swoje dzieci na tyle długo, by wrócić do swojego życia.

Grace i Frankie: Staffel 7 – Ostatnie odcinki
29.04.22 Square Grace i hipis Frankie są zasadniczo różne, ale zostają przyjaciółmi, gdy ich mężowie zostawiają ich dla siebie w tym nominowanym do nagrody Emmy serialu.

Wystarczająco blisko: sezon 2
30.04.22 W tym sezonie pojawiają się coraz większe wyzwania. Mieszkańcy społeczności muszą radzić sobie ze starzeniem się, kryzysami tożsamości i surrealistycznymi wymiarami.

oni cię widzą
Kwiecień 2022 Zniknięcie nastolatka wywraca do góry nogami pozornie idealne życie rodzin na zamożnym warszawskim przedmieściu i odkrywa tajemnice.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech