Netto sprzedaje nową elektrownię balkonową wraz z osprzętem w okazyjnej cenie

Netto sprzedaje nową elektrownię balkonową wraz z osprzętem w okazyjnej cenie

Jeśli chcesz produkować własną energię elektryczną, elektrownia balkonowa jest łatwym sposobem na zrobienie tego. W Netto dostępny jest teraz mini system fotowoltaiczny w komplecie z dodatkowymi przewodami w okazyjnej cenie. Obecnie nie jest tańszy.

Netto sprzedaje elektrownie balkonowe taniej

Aktualizacja z 11 kwietnia 2023 r.: W Netto możesz teraz kupić nową elektrownię balkonową od Vale, całkowicie czarną, za 499,99 euro (sprawdź w Netto). Istnieją jednak dodatkowe koszty wysyłki w wysokości 52,95 euro za spedytora, tak, że skończysz na 552,94 euro.

Elektrownia balkonowa VALE MiniPV 600-DY-N

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 4.12.2023 01:43

Do tego dostajesz elektrownię balkonową Całkowita moc 820 watów, 600-watowy falownik firmy Deye z WiFi i możliwością odczytu za pomocą aplikacji, a także cztery przedłużacze MC4 ułatwiające podłączenie. Kable razem szybko kosztują od 20 do 30 euro dodatkowo i zdecydowanie ich potrzebujesz.

Wspornik nie jest wliczony w cenę, należy go dokupić opcjonalnie (patrz Netto).

Oryginalny artykuł:

Każdy kto jeszcze nie kupił elektrowni balkonowej powinien pomyśleć o tym najpóźniej teraz. Od czasu zniesienia podatku od sprzedaży systemów fotowoltaicznych w 2023 roku ceny znacznie spadły. Ponadto coraz więcej dealerów wykazuje zainteresowanie ich sprzedażą Kompletne zestawy. Netto podążył za modą i przygotował interesującą ofertę z elektrownią balkonową firmy Juskys. Za jedyne 499,99 euro otrzymujesz zestaw dwóch ogniw fotowoltaicznych, mikroinwertera, kabla i niezbędnych zaślepek (patrz w necie). Nadal istnieją koszty wysyłki w wysokości 2,95 euro.

Elektrownia balkonowa Juskys 600W instalacja fotowoltaiczna kompletna instalacja fotowoltaiczna gotowa do podłączenia monokrystaliczna

Elektrownia balkonowa Juskys 600W instalacja fotowoltaiczna kompletna instalacja fotowoltaiczna gotowa do podłączenia monokrystaliczna

Teraz cena może być wyższa. Cena od 04.12.2023 01:50

Netto oferuje różne elektrownie balkonowe, z których niektóre zostały szybko wyprzedane lub mają długi czas dostawy. Cena 600 euro za zestaw jest dobra, tym bardziej, że dostajesz 600-watowy falownik z WiFi, za pomocą którego możesz bezpośrednio odczytywać dane. Monokrystaliczne ogniwa słoneczne, każde o mocy 410 watów (razem 820 watów), są również przydatne w przypadku zacienienia. Ochrona NA jest zainstalowana. Więc nie powinieneś mieć problemów z logowaniem.

Pomyśl o wsporniku:

Alternatywa na eBayu:

Nie ma tam żadnych kosztów wysyłki, więc naprawdę płacisz tylko tyle, ile jest tam wymagane. Dostawa jest szybka i jest to niezawodny sprzedawca. Falownik obsługuje również WiFi. Moc ogniw słonecznych może przekroczyć 600 watów, jeśli falownik wysyła do sieci tylko 600 watów. W ten sposób generujesz więcej energii w pochmurne dni.

Co musisz wiedzieć o elektrowniach balkonowych:

O czym nie wolno zapomnieć

Jeśli kupisz taki zestaw od Netto lub innych sprzedawców detalicznych, tak naprawdę otrzymasz tylko dwa ogniwa słoneczne, falownik, kable i zaślepki. Nadal potrzebujesz posiadacza i musisz zarejestrować system, aby wszystko było legalne. Podsumowałem, jak to działa w tym artykule.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech