Młotek Xiaomi w MediaMarkt: 13T Pro z taryfą 20 GB taniej niż bez

Młotek Xiaomi w MediaMarkt: 13T Pro z taryfą 20 GB taniej niż bez

W MediaMarkt możesz obecnie kupić topowy smartfon Xiaomi 13T Pro z 1 TB przestrzeni dyskowej i wolumenem danych 20 GB w sieci Vodafone w bezkonkurencyjnej cenie. Obliczyliśmy wszystkie koszty i wyjaśniliśmy, dlaczego warto skorzystać z tej oferty.

MediaMarkt: Xiaomi 13T Pro bezkonkurencyjnie tani

Xiaomi ma telefon komórkowy z 13T Pro doskonały sprzęt sprzętowy dostarczony. W MediaMarkt możesz kupić ten wariant 1 TB pamięci w tym taryfę „Zielony LTE” w sieci Vodafone, która jest szczególnie tania przez krótki czas: za jedyne 19,99 euro miesięcznie Jest też flagowy smartfon z ryczałtem all-net 20 GB Ilość danych LTE (zobacz ofertę w MediaMarkt). Jednorazowe koszty wynoszą 93,94 euro za dodatkową opłatę, opłatę za połączenie i wysyłkę. Na naszej fakturze pokazujemy, że jest to bardzo dobra oferta.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Zielona sieć LTE: Vodafon
20 GB LTE– Ilość danych (maks. 50 MBit/s) Allnet i SMS-y, ryczałtowa stawka za roaming w UE, obejmujący minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia, premia 50 euro za przeniesienie numeru telefonu

Xiaomi 13T Pro z umową: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
19,99 Euro

Dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początek umowy) 49 euro

Opłata za połączenie
(jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,95 euro

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i jednorazowe koszty dodane)
573,70 Euro

Wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 649 euro

Premia
jeśli zabierzesz ze sobą numer telefonu, 50 euro

Efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty minus wartości urządzenia i premia) -125,30 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
-5,22 Euro

Do oferty w MediaMarkt

The Xiaomi 13T Pro z 1 TB i 16 GB RAM Według porównania cen Idealo kosztuje obecnie co najmniej 649 euro łącznie z wysyłką. Jeśli odejmiemy tę wartość oraz premię za przeniesienie numeru od całkowitych kosztów w ciągu minimalnego okresu 24 miesięcy, pozostanie nam stawka -125,30 euro. Odpowiedni -5,22 euro miesięcznie – więc topowy smartfon dostajesz u nas za około 125 euro taniej niż gdybyś kupił go osobno i dodatkowo zyskujesz taryfę 20 GB w sieci Vodafone.

Faktura z niską ceną działa tylko w przypadku anulowania umowy po upływie minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli jednak o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc.

Co oferuje Ci Xiaomi 13T Pro?

Na naszym praktycznym filmie możesz zobaczyć, co potrafi Xiaomi 13T Pro:

Xiaomi 13T Pro łączy w sobie najlepsze funkcje z poręczną konstrukcją. Xiaomi 13T Pro ma taki Wyświetlacz AMOLED 6,7-Zoll-144-Hz z Dolby Vision i HDR10+. Akumulator o pojemności 5000 mAh ładuje się w 19 minut 120 W. Zintegrowany Aparat Leica oferuje 50 MP dla obiektywów głównych i teleobiektywów, ultraszerokokątny 12 MP i przedni aparat 20 MP.

Do oferty w MediaMarkt

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech