Koszty RTL+ 2024 – oferta i cena

Koszty RTL+ 2024 – oferta i cena

RTL+ to zarówno bezpłatna biblioteka multimediów, jak i płatna usługa przesyłania strumieniowego dla kanałów RTL. Każdy, kto przegapił odcinek „Kawalera”, „Dobrych czasów, złych czasów” lub „Jungle Camp”, może tu nadrobić zaległości za darmo – płatne subskrypcje zamieniają bibliotekę multimediów w prawdziwy serwis streamingowy. Tutaj dowiesz się, ile kosztuje subskrypcja „Bezpłatna”, „Premium” i „Max” RTL+ oraz czym różni się zawartość i funkcje.

Wersja: Internet

Języki niemiecki

Wydanie:01.03.2016

Oferta RTL+ (dawniej TVNOW) jest bardziej różnorodna, niż mogłoby się wydawać (źródło zdjęcia: GIGA)

RTL+: Koszty i funkcje w skrócie

RTL+ za darmoPremium RTL+ RTL+ maks
Rodzina RTL+
Bezpłatnie 6,99 euro/miesiąc 12,99 euro/miesiąc 18,99 euro/miesiąc Transmisje do co najmniej 7 dni po transmisji telewizyjnej Jakość SD (do 1,5 Mbit/s) Lista obserwowanych Podcasty i transmisje radiowe RTL Wszystkie funkcje RTL+ Bezpłatnie i: Transmisja na żywo wszystkich RTL bezpłatne i płatne kanały telewizyjne Jakość HD Aplikacja Premium RTL+ Indywidualna reklama przed startem programu Video na żądanie: całe sezony, filmy i nie tylko Funkcja pobierania Ekskluzywna treść: oryginały RTL+ i ekskluzywne seriale Pre-TV: programy na 7 dni przed emisją TV Stream Wybrane treści jako OVAWszystkie funkcje RTL+ Premium i: Równoległe przesyłanie strumieniowe na 2 urządzeniach Treści na żądanie całkowicie bez reklam Subskrypcja Deezer (strumieniowe przesyłanie muzyki) dla 1 osoby Wszystkie funkcje RTL+ Max i: Równoległe przesyłanie strumieniowe na 4 urządzeniach Subskrypcja Deezer (strumieniowe przesyłanie muzyki) dla maksymalnie 4 osób

Oferta od RTL+ Premium i Max

Jeśli przegapiłeś odcinek swojego ulubionego programu na jednym z kanałów RTL, w większości przypadków możesz go nadrobić za darmo w RTL+. Dzięki dwóm subskrypcjom premium RTL+ stał się usługą przesyłania strumieniowego, którą należy traktować poważnie. „RTL+ Premium” oferuje pełną gamę swojego programu w postaci wideo na żądanie, pobierania i transmisji na żywo za 6,99 euro miesięcznie.

Z „RTL+ Max” dla 12,99 euro miesięcznie możesz korzystać z dwóch transmisji jednocześnie i nie widzieć żadnych dodatkowych reklam przed filmami i transmisjami na żywo. Abonament Max obejmuje także dostęp do usługi strumieniowego przesyłania muzyki „Deezer”, która oferuje zryczałtowaną stawkę muzyczną obejmującą ponad 120 milionów utworów.

Przede wszystkim są to oczywiście własne produkcje dla i przez RTL. Dzięki subskrypcjom RTL+ masz możliwość obejrzenia wszystkich odcinków „Dobrych czasów, złych czasów”, które emitowano od początku serialu w 1992 roku. To samo dotyczy również „Unter Uns”, „Alles was alles”, „Berlin – Tag & Nacht” lub „Köln 50667”. Jeśli nie przepadasz za codziennymi serialami mydlanymi, znajdziesz tu całe sezony lub przynajmniej duże archiwum odcinków „Alarm für Cobra 11”, „Between Tulle and Tears”, „The Perfect Dinner” i wielu innych niemieckich seriali i seriali. programy.

Ale członkostwo Premium i Max jest opłacalne nie tylko dla fanów RTL, Vox, Nitro & Co. Oprócz produkcji niemieckich, w RTL+ dostępnych jest wiele najwyższej klasy seriali międzynarodowych. Można tu zobaczyć m.in. aktualne odcinki i całe sezony „The Good Doctor”, „Yellowstone”, „Seal Team”, „Sisi” oraz liczne spin-offy serii „CSI”. W katalogu streamingowym można znaleźć także „Naruto”, „Boruto”, „Pokémon”, a także produkcje niszowe i filmy niezależne.

Dostępne są także filmy dokumentalne i reportaże z NTV, najważniejsze wydarzenia sportowe, takie jak mecze piłki nożnej i wyścigi Formuły 1, porady, programy kulinarne i komediowe. Ogólnie rzecz biorąc, wybór treści jest duży, jedyną rzeczą, która jest nieco negatywna, jest skromny wybór hitów kinowych.

Jak oglądasz filmy i seriale?

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech