Konieczność dla komputerów Mac: ta aplikacja może z łatwością pochodzić od Apple

Konieczność dla komputerów Mac: ta aplikacja może z łatwością pochodzić od Apple

Wygaszacze ekranu dla komputerów Mac są w rzeczywistości anachronizmem, ale nadal są dość popularne. Sam Apple nie ma wiele do zaoferowania, bo najlepsza pod tym względem aplikacja nie pochodzi od producenta iPhone'a. Teraz Aerial otrzymało dużą aktualizację.

Wybór wygaszaczy ekranu firmy Apple już zainstalowanych dla komputerów Mac jest całkiem łatwy w zarządzaniu i niekoniecznie jest „świeży” od lat. Ale jeśli chcesz, aby Twój MacBook, iMac lub Mac mini był estetycznie zajęty podczas przerw, od dłuższego czasu używasz „ Aerial” – prawdopodobnie najlepszego wygaszacza ekranu dla macOS .

Przedstawiamy Aerial 3 na Maca: najlepszy wygaszacz ekranu — bezpłatny

Co sprawia, że Aerial jest tak wyjątkowy? Aplikacja przechwytuje oszałamiające filmy z przelotu w krajobrazie, które mogą być złośliwe na Apple TV jako wygaszacz ekranu . Do dziś jest właściwie niezrozumiałe, dlaczego Apple sam ich nie integruje. Ale to nie ma znaczenia, bo jak już wspomniano, jest odpowiedni zamiennik z anteną. Ważna uwaga: aplikacja jest bezpłatna i można ją bezpłatnie pobrać od twórców (Link: strona internetowa Aerial). W skrócie: pozycja obowiązkowa dla użytkowników komputerów Mac.

W międzyczasie wersja 3 to także aktualna, większa aktualizacja z kilkoma szczegółowymi ulepszeniami. Po pierwsze: Aerial 3 zawiera teraz wszystkie filmy z wygaszacza ekranu z tvOS 15, na przykład widoki Wielkiego Kanionu i Patagonii, ale także nowe filmy z poprzedniej aktualizacji Apple ze Szkocji i Islandii. Tyle o treści, ale teraz o nowych funkcjach:

Nowa sekcja „Teraz odtwarzane” dla łatwego wyboru odpowiednich filmów. Pobrane filmy można zapisywać w dowolnym miejscu, w tym w sieci. Te filmy wideo mogą być następnie używane przez kilka osób jednocześnie. Więcej opcji dla nakładek: Na szczególną uwagę zasługuje obsługa wyświetlania utworów Apple Music i Spotify dla utworów odtwarzanych w tle. Nowość: Obsługiwane są wyświetlacze pionowe.

Co oferuje macOS 12, znany również jako Monterey? Apple ujawnia innowacje:

Od macOS 10.12 Sierra i nowszych

Jeśli chcesz korzystać z anteny Aerial 3, użyj co najmniej komputera Mac z systemem macOS 10.12 lub nowszym. Najprostszym typem instalacji jest z pewnością dostarczona aplikacja towarzysząca (link: strona z anteną), ale możliwa jest również ręczna instalacja przez GitHub (link: GitHub).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech