Kaufland idzie długą drogą: prezenty dla użytkowników Apple

Kaufland idzie długą drogą: prezenty dla użytkowników Apple

Każdy, kto wkrótce pojedzie do Kaufland, dostanie mnóstwo prezentów z rynku i więcej niż się spodziewa. To jednak tylko dobra wiadomość dla użytkowników Apple. Ponieważ przy zakupie jednej z popularnych kart przedpłaconych w iTunes i App Store otrzymują do 15 euro za darmo.

Aktualizacja z 3 stycznia 2022 r.: Od czwartku (6.22.stycznia) do 12.02.stycznia ponownie otrzymasz dodatkowe środki przy zakupie dobrze znanych kart przedpłaconych Apple w Kaufland . Jak zwykle rozłożone, niestety już nie maksymalnie 20 proc. jak w listopadzie ubiegłego roku, a tylko maksymalnie 15 proc. Jeśli chcesz mieć 15% więcej, musisz chwycić dużą kartę. Szczegółowo:

Karta z doładowaniem 25 euro: dodatkowe 1,25 euro (5 procent) Karta z doładowaniem 50 euro: dodatkowe 5 euro (10 procent) Karta z doładowaniem 100 euro: dodatkowe 15 euro (15 procent)

Ważne: kod dodatkowego kredytu jest podany na paragonie przy zakupie, który należy następnie wykorzystać osobno. Dlatego dobrze się nim opiekuj i nie wyrzucaj go lekko.

Oryginalny artykuł:

W okresie od 1 października do 7 października Kaufland oferuje kupującym kartę przedpłaconą Apple (App Store i iTunes) z dodatkowym kredytem. Przydatne oczywiście tylko dla posiadaczy urządzenia Apple (iPhone, iPad, Mac, Apple Watch, Apple TV) lub jeśli chcesz podarować użytkownikom Apple prezent. W przeciwieństwie do akcji w Lidlu, Kaufland oferuje do 20 proc. Dotyczy to jednak tylko dużej karty o wartości 100 euro.

Karty przedpłacone Apple: Kaufland rozdaje do 20 euro

Cała podziałka wartości bonusowych w przeglądzie:

Zakup karty z kredytem 25 euro: dodatkowe 2,50 euro (odpowiada 10 procentom) Zakup karty z kredytem 50 euro: 7,50 euro extra (odpowiada 15 procentom) Zakup karty z kredytem 100 euro: dodatkowe 20 euro (odpowiada do 20 euro) Procent)

Ergo: Jeśli kupisz małą kartę za 25 euro, obecnie dostaniesz więcej w Lidl (2,75 euro), przy średniej karcie bonus jest identyczny, a przy karcie 100 euro dodatkowe 5 euro na górze – Kaufland jest wtedy lepszy w każdej sprawie.

Ważne: Kredyt bonusowy nie jest księgowany automatycznie, ale należy go wykorzystać osobno. Na paragonie znajduje się odpowiedni kod. Więc nie wyrzucaj go przedwcześnie, jest wart prawdziwych pieniędzy.

To również sprawia, że Apple Music jest tańszy:

Co można za nią kupić?

Następnie możesz wykorzystać środki na zakup aplikacji w App Store i Mac App Store. Ale nie tylko jest do tego przeznaczony, jest również używany w iTunes Store, więc muzykę i filmy można kupić taniej. Dodatkowa wskazówka: Miesięczne koszty subskrypcji, na przykład abonamentu iCloud lub Apple Music, można również zmniejszyć za pomocą kart kredytowych Apple w połączeniu z saldem bonusowym. Wyłączone są tylko e-booki. W Niemczech podlegają one stałym cenom księgowym, ale karty przedpłacone z bonusami bezprawnie unieważniłyby tę zasadę. Dlatego e-booki są wyłączone z zakupu. Co też nie jest możliwe: Kup wraz z nim sprzęt po obniżonej cenie w Apple Store.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech