Kampania Move 2 Modern w NBB: Zabezpiecz przyszłościowe laptopy z dużymi rabatami

Kampania Move 2 Modern w NBB: Zabezpiecz przyszłościowe laptopy z dużymi rabatami

Każdy, kto potrzebuje laptopa z najnowszą, przyszłościową technologią, znajdzie to, czego szuka w Notebooksbilliger w ramach kampanii „Move 2 Modern”. Można tam kupić całą gamę topowych notebooków z aktualnym systemem operacyjnym Microsoft Windows 11 oraz procesorami Intel najnowszej generacji z dużymi rabatami.

Promocja Move 2 Modern: najlepsze notebooki z systemem Windows 11 i szybkimi procesorami Intel Core w niskich cenach w NBB

Każdy, kto nadal korzysta z systemu Windows 10, powinien poszukać urządzenia z rozszerzeniem aktualny system operacyjny Microsoft Windows 11 się zdecydować, ponieważ oferuje całą gamę nowych funkcji i narzędzi oraz znacząco ulepszoną obsługę w porównaniu do swojego poprzednika. Co więcej, wsparcie dla systemu Windows 10 zakończy się w 2025 r., dlatego w tym zakresie jesteś zabezpieczony na przyszłość dzięki systemowi Windows 11.

We wszystkich zeszytach bieżącego „Move 2 Nowoczesna promocja taniej za notebooki są również najnowocześniejsze procesory Intel Core najnowszej generacji, które oferują odpowiednio moc obliczeniową dla wszystkich zastosowań.

Wszystkie oferowane notebooki mają wspomniane wydajne procesory i system Windows 11, ale różnią się innymi konfiguracjami, dzięki czemu istnieje szeroki wybór do różnych celów. Wszystkie urządzenia pochodzą od znanych producentów HP, Lenovo, Asusa I Acera. Poniżej prezentujemy przykładowe modele kampanii:

Do kampanii Move 2 Modern w NBB

Każdy świadomy przyszłości użytkownik znajdzie coś dla siebie

The Notebook HP Pavilion x360 oferty obok Okna 11 i potężny, aktualny Procesor Intel Core i5 Potężne 16 GB pamięci RAM, grafika Intel Iris Xe, dysk SSD o pojemności 512 GB oraz 15,6-calowy dotykowy ekran Full HD, który zamienia urządzenie w Zamienny dzięki czemu możesz korzystać z urządzenia nie tylko w klasyczny sposób za pomocą klawiatury, ale alternatywnie jak z tabletu obsługiwany za pomocą ekranu dotykowego Móc. Zintegrowana jest również mocna bateria o czasie pracy do jednego dnia Szybkie ładowanie można szybko przeładować. HP Pavilion x360 jest idealnym towarzyszem w podróży.

HP Pavilion x360

Teraz cena może być wyższa. Cena od 15.05.2023 17:50

The Lenovo IdeaPad 5 nie ma ekranu dotykowego, ale ma też 16 GB RAM-u, grafikę Intel Iris Xe i jeszcze mocniejszą Procesor Intel Core i7 i dysk SSD o pojemności 1000 GB, więc nie musisz się martwić o przechowywanie dużych ilości danych. Wyświetlacz to również solidny 15,6-calowy Full HD.

Lenovo IdeaPad 5

Lenovo IdeaPad 5

Teraz cena może być wyższa. Cena od 15.05.2023 17:51

Jestem ASUS Vivobook Pro 16X jest również aktualny Procesor Core i7 zainstalowany, to mocne urządzenie ma wyjątkowo szybkie oprócz 16 GB RAM, 1000 GB SSD i 16-calowy wyświetlacz LED Układ graficzny GeForce RTX 3050. W rezultacie notebook jest wysoce zalecany dla użytkowników o wysokich wymaganiach dotyczących wydajności (graficznej).

ASUS VivoBook Pro 16X w NBB

The Acera Aspire 3 jest najtańszym notebookiem spośród przykładowych urządzeń z zaprezentowanej tu kampanii Move 2 Modern, ale jest też bardziej niż imponujący pod względem wydajności. Oprócz szybkiego Procesor Intel Core i5 najnowszej generacji laptop wyposażony w 15,6-calowy wyświetlacz Full HD ma aż 16 GB pamięci RAM, dysk SSD o pojemności 512 GB oraz solidny układ graficzny Intel Iris Xe.

Acera Aspire 3

Acera Aspire 3

Teraz cena może być wyższa. Cena od 15.05.2023 16:56

Do kampanii Move 2 Modern w NBB

Oprócz przedstawionych powyżej urządzeń dostępnych jest wiele innych modeli producentów HP, Lenovo, ASUS i Acer z dużymi rabatami, z których wszystkie są gotowe na przyszłość z systemem Windows 11 i najnowszymi procesorami Intel Core. Najlepiej przejrzeć kampanię i znaleźć urządzenie, które najbardziej Ci odpowiada. O ile oczywiście Twój ulubieniec nie znajduje się już w naszej ofercie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech