Google całkowicie zmienia sposób, w jaki dzwonimy na telefony Pixel

Google całkowicie zmienia sposób, w jaki dzwonimy na telefony Pixel

Google udostępnia wielu swoim smartfonom Pixel kilka ważnych funkcji z najnowszym spadkiem funkcji. Szczególnie zauważyliśmy jedną cechę, która znacznie ułatwi życie wielu osobom podczas połączeń i wideokonferencji. Ale jest o wiele więcej do odkrycia.

Telefony Google zyskują nowe funkcje

Google przeprowadził już dziesiąty spadek funkcji dla smartfonów Pixel. Telefony firmy są regularnie aktualizowane o nowe funkcje, których nie oferują inni producenci. Wraz z najnowszym spadkiem funkcji zauważyliśmy wspaniałą funkcję, która ułatwia dzwonienie i komunikowanie się wielu osobom. Google prowadzi na telefonach Pixel, mianowicie automatyczne napisy podczas rozmów i wideokonferencji a.

Ale co to właściwie oznacza? Osoby, które nie mogą lub nie chcą mówić, mogą uzyskać dostęp do napisów podczas połączeń lub wideokonferencji. Tam mogą wpisać tekst do komunikacji podczas rozmowy, który nie tylko jest wyświetlany drugiej osobie jako podtytuł w formie tekstowej, ale także jest odczytywany na głos po drugiej stronie. Ta funkcja jest dostępna tylko w Pixel 6 i Pixel 6 Pro (do testów). Ograniczony jest również wybór języków.

Google w zasadzie tworzy z nim jeden nowy sposób komunikacji dla osób, które nie mogą lub nie chcą mówić. Jak dotąd możesz uczestniczyć w rozmowie jako słuchacz, ale nie masz własnego głosu. Musisz mieć nadzieję, że ktoś w końcu przeczyta tekst, który wpisujesz na czacie. Dzięki nowej funkcji nie będzie to już konieczne.

Jak Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro stają się tłumaczem:

Google wprowadza więcej funkcji

To była tylko jedna z wprowadzonych funkcji. Jest znacznie więcej:

Noktowizor w Snapchacie: Jeśli światło jest zbyt słabe, możesz użyć trybu noktowizyjnego w Snapchacie (tylko Pixel 6 i Pixel 6 Pro).
Imprezy związane z oglądaniem w YouTube: Teraz możesz także organizować imprezy oglądania za pomocą YouTube. Wcześniej musiałeś uzyskać dostęp do ofert dostawców zewnętrznych.
Tłumacz na żywo: W tłumaczu na żywo zintegrowane są nowe języki. Rozmowy można teraz tłumaczyć w czasie rzeczywistym na język hiszpański, włoski i francuski (tylko Pixel 6 i Pixel 6 Pro).
Ekran główny i ekran blokady: Możesz teraz dostosować ekran główny i ekran blokady. Istnieje więcej niestandardowych widżetów i można wyświetlić poziomy baterii akcesoriów. Na przykład Google mówi, aby wyłączyć budzik, jeśli następnego dnia jest święto.
Aplikacja rejestratora: Aplikacja Rejestrator może teraz dokonywać transkrypcji w języku włoskim i hiszpańskim (tylko Pixel 6 i Pixel 6 Pro).
Skróty: Możesz teraz wypowiadać skróty do Asystenta Google w języku hiszpańskim, włoskim i francuskim.

Spadek funkcji zostanie natychmiast rozprowadzony dla Pixel 3a, Pixel 4, Pixel 4a, Pixel 4a (5G) i Pixel 5. Pixel 6 i Pixel 6 Pro otrzymają aktualizację jeszcze w tym miesiącu.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech