Boks dzisiaj: Okolie kontra Billam-Smith w transmisji na żywo i telewizji

Boks dzisiaj: Okolie kontra Billam-Smith w transmisji na żywo i telewizji

Dziś, w sobotę 27 maja 2023 r., na żywo zostanie wyemitowane kolejne bokserskie wydarzenie. Doszło do pojedynku między posiadaczem tytułu WBO w Anglii, Lawrencem Okolie, a Chrisem Billamem-Smithem. Walkę Okolie i Billan-Smith można śledzić w transmisji na żywo.

Wersja: sieć

Języki Niemiecki

dl_button type=”affiliate” link=”https://angebote.bild.de/info” text=”to stream at picture plus”]

Podobnie jak walka Anthony’ego Joshuy na początku kwietnia, Bild Plus ponownie zda relację z imprezy bokserskiej w ten weekend. Potrzebujesz subskrypcji Image Plus, aby oglądać transmisję na żywo z Fight Night (więcej informacji na temat subskrypcji). Dostęp jest dostępny za 7,99 euro za jeden miesiąc lub za 1,99 euro miesięcznie, jeśli wykupisz subskrypcję na cały rok. Transmisja rozpocznie się dziś o godzinie 20:00. W telewizji nie ma transmisji z walki Joyce’a i Zhanga.

Boks: dzisiejsza transmisja na żywo w Bild Plus z udziałem Lawrence’a Okoliego i Chrisa Billama-Smitha

Możesz oglądać obraz i przesyłać strumieniowo na komputerze w przeglądarce lub przesyłać strumieniowo za pomocą odpowiedniej aplikacji na różne urządzenia, takie jak smartfon z systemem Android, iPhone, iPad lub Fire TV Stick. Jeśli po meczu bokserskim nie jesteś już zainteresowany Bildem Plusem, musisz zrezygnować z subskrypcji. Poza meczem bokserskim na żywo serwis Bild oferuje również dostęp do różnych filmów dokumentalnych i podsumowań meczów z 1. i 2. Bundesligi.

Oprócz walki głównej, która będzie dotyczyć mistrzostw świata WBO w wadze cruiser, Bild Plus pokaże więcej pojedynków z wieczoru walk w sobotę. Możesz śledzić te walki w transmisji na żywo:

Walka główna, WBO World Cruiserweight Championship: Lawrence Okolie kontra Chris Billam-Smith Super półśrednia: Sam Egginton kontra Joe Pigford Super półśrednia: Lee Cutler kontra Stanley Stannard Lekka: Karriss Artingstall kontra Jade Taylor Super piórkowa: Mace Ruegg kontra Dean Dodge wagi półciężkiej: Lewis Edmondson kontra Vladimir Belujskym Waga ciężka: Tommy Welch kontra TBA Waga półśrednia: Michael McKinson kontra TBA Do karty walk w Bild Plus

Wieczór walki odbędzie się pod gołym niebem na Vitality Stadium. Stadion jest zwykle stadionem drużyny Premier League, AFC Bournemouth. Na dzisiejszej walce w Anglii oczekuje się około 15 000 widzów. Możesz obejrzeć noc bokserską w transmisji na żywo, siedząc wygodnie na swojej sofie lub z tarasu.

Okolie vs. Billam-Smith: Transmisja z walki o tytuł WBO w Niemczech

Zawodnicy, którzy dziś będą walczyć o tytuł WBO, są przyjaciółmi poza ringiem. Posiadacz tytułu Okolie przystąpi do dzisiejszej walki niepokonany z 14 nokautami z 19 walk. Ostatnio Okolie obronił swój tytuł w marcu przeciwko obowiązkowemu pretendentowi Davidowi Lightowi.

dl_button type=”affiliate” link=”https://angebote.bild.de/info” text=”to stream at picture plus”]

Od 20:00 możesz oglądać na żywo mecz Okolie vs. Billam-Smith w transmisji na żywo. Możesz zapisać się do subskrypcji Bild-Plus tutaj. Dostęp można anulować co miesiąc.

GIGA poleca

Inne rekomendacje wydarzeń

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech