American Express daje prezenty: taryfa na telefon komórkowy do 6 miesięcy całkowicie za darmo

American Express daje prezenty: taryfa na telefon komórkowy do 6 miesięcy całkowicie za darmo

American Express uruchomił wraz z Freenet świetną kampanię, w ramach której możesz otrzymać zwrot do 100 euro za nowo podpisaną umowę na telefon komórkowy. Dzięki temu możliwe jest wykonywanie połączeń telefonicznych i surfowanie po Internecie przez okres do 6 miesięcy za darmo z miesięcznymi taryfami zakończeń. Tutaj znajdziesz wszystkie szczegóły.

Zaoszczędź dzięki karcie kredytowej American Express i umowie na telefon komórkowy Freenet

Promocja jest ważna tylko dla właścicieli Karta kredytowa American Express. Jeśli nie masz jeszcze takiej karty, możesz skorzystać z bezpłatnej karty kredytowej American Express Blue Bonus 35 Euro odebrać (patrz oferta w American Express). ten Rejestracja w Amex Offers do 15.01.2023 to możliwe – więc jest jeszcze wystarczająco dużo czasu, aby w pełni wykorzystać kampanię. Posiadacze kart American Express mogą zarejestrować się bezpośrednio, a następnie: Umowa na telefon komórkowy Freenet wypełnić i zapisać kartę Amex jako metodę płatności (aby zarejestrować się w Amex Offers). Możliwe są obciążenia karty przez Freenet do 15.04.23 – czyli do tego czasu najlepiej byłoby wydać 100 euro na nową umowę, aby w pełni wykorzystać kampanię.

Zobacz taryfy telefonów komórkowych w sieci freenet, aby zarejestrować się w Amex Offers

Zniżka 100 € na umowy na telefony komórkowe Freenet: Oto jak

Wszystkie taryfy wymienione na stronie Freenet kwalifikują się do kredytu. Ale najbardziej opłacalna jest umowa na telefon komórkowy, która kosztuje dokładnie 100 euro w ciągu 6 miesięcy i co miesiąc z możliwością anulowania aby nie ponosić dalszych kosztów (patrz wszystkie miesięczne taryfy z możliwością anulowania). Jest do tego bardzo odpowiedni zielony LTE 18 GB w sieci o2, który kosztuje 14,99 euro miesięcznie i za który pobierana jest cena połączenia 29,99 euro (zobacz na Freenet). Możesz więc anulować po ostatnim miesięcznym obciążeniu przed 15.04.23 i skutecznie prawie 5 miesięcy za darmo skorzystaj z taryfy. Przy tańszych taryfach możliwe są nawet do 6 miesięcy. Kredyt w wysokości 100 euro można uzyskać jeszcze szybciej z umową na telefon komórkowy, zawierającą dodatek, taki jak aktualny smartfon i odpowiednio wyższą opłatę podstawową. Jednak zazwyczaj nie można ich anulować co miesiąc.

Przykładowe obliczenia na podstawie zielonego LTE 18 GB

Faktura: 29,99 € AP + 14,99 € Podstawowa cena miesięczna: Zwrot: 44,98 € Faktura: 14,99 € – Całkowity zwrot: 59,97 € Faktura: 14,99 € – Całkowity zwrot: 74,96 € Faktura: 14,99 € – Całkowity zwrot: 89,95 € Faktura: 14,99 € – Całkowity zwrot: 100 €, pozostałe: 4,94 € Aby zarejestrować się w ofertach Amex, zobacz taryfy telefonów komórkowych na Freenet

Bezpłatna karta kredytowa: Amex Blue od American Express, w tym Apple Pay

Jeśli nie masz jeszcze karty kredytowej American Express, możesz ją otrzymać Niebieska karta kredytowa Amex z kredytem na start w wysokości 35 Euro dostać, który zostanie Ci zaksięgowany po pierwszej transakcji kartą od 1 euro. To jest jeden bezpłatna karta kredytowaza pomocą którego możesz łatwo zbliżeniowo i za pośrednictwem Apple Pay można zapłacić. Roczna opłata za Amex Blue została trwale zniesiona. Ponadto nie musisz otwierać dodatkowego konta: wystarczy połączyć konto karty kredytowej z istniejącym kontem bieżącym. Wydatki są nieoprocentowane z terminem płatności do 30 dni, a karta kredytowa jest zgodna z Apple Pay. Dzięki aplikacji możesz przez cały czas śledzić swoje transakcje w czasie rzeczywistym, możesz natychmiast zablokować i odblokować kartę w nagłych wypadkach i jednocześnie rejestrować na niej kilka kart.

Do karty kredytowej Amex Blue

Czy oferta American Express jest tego warta?

Skorzystanie z oferty jest szczególnie łatwe, jeśli masz już kartę kredytową American Express i możesz bezpośrednio korzystać z kampanii. Ale nawet jeśli nie masz jeszcze takiej karty kredytowej, możesz ją otrzymać na stałe za darmo Amex niebieski tylko z tego powodu Kredyt startowy 35 euro zamówienie. Jeśli jesteś na czas do 15.01.2023 zarejestruj się do kampanii, a następnie zapłać za nowo zawartą umowę na telefon komórkowy Freenet kartą kredytową Amex, a otrzymasz ją do 15.04.23 całkowity zwrot wpłaconych kwot do 100 euro na konto karty kredytowej. Więc możesz tutaj weź ze sobą do 135 euroco sprawia, że ​​ta oferta jest szczególnie opłacalna.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech