Amazon sprzedaje obecnie urządzenie awaryjne w niższej cenie, bez którego nie powinno obejść się żadne gospodarstwo domowe

Amazon sprzedaje obecnie urządzenie awaryjne w niższej cenie, bez którego nie powinno obejść się żadne gospodarstwo domowe

Zawsze mówi się, że zawsze należy być przygotowanym na sytuacje awaryjne. Ale czy naprawdę nim jesteś? Często tak nie jest. Nie musisz być zagorzałym preppersem, aby zdać sobie sprawę, że przynajmniej niektóre środki ostrożności wydają się rozsądne. Amazon sprzedaje obecnie praktyczne urządzenie awaryjne w niższej cenie, które ma kilka zastosowań i powinno znajdować się w każdym gospodarstwie domowym.

Amazon sprzedaje taniej radioodtwarzacz korbowy z powerbankiem i energią słoneczną

Aktualizacja z 5 października 2023 r.: Obecnie otrzymujesz naprawdę praktyczne radio awaryjne z ogniwem słonecznym i korbką Cena 18,99 euro, jeśli aktywujesz zniżkę (sprawdź na Amazon). Zintegrowany akumulator o pojemności 4000 mAh może służyć także do ładowania smartfona.

Radio solarne BellaGesundheit, przenośne radio AM/FM z korbą, dynamo, radio awaryjne z akumulatorem 4000 mAh

Teraz cena może być wyższa. Cena od 05.10.2023 godz. 19:30

Alternatywnie jest też jeden kolejny model w kilku kolorach za 22,49 eurojeśli aktywujesz tam zniżkę (sprawdź to na Amazon).

Radio awaryjne Mesqool Korba słoneczna Radio przenośne, wodoodporna lampa LED z dynamem Power Bank AM/FM/SW-R

Radio awaryjne Mesqool Korba słoneczna Radio przenośne, wodoodporna lampa LED z dynamem Power Bank AM/FM/SW-R

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 5 października 2023 r., godzina 22:27

Oryginalny artykuł:

Chociaż w Niemczech możemy żyć bardzo bezpiecznie, od czasu do czasu zdarzają się nieprzewidziane sytuacje kryzysowe, takie jak powodzie. Dlatego warto się przygotować. Aby sprostać minimalnemu poziomowi przygotowania należy oczywiście zaopatrzyć się w jakiś zapas, ale trzeba też być wyposażonym technicznie. Właśnie w tym przypadku Amazon sprzedaje obecnie praktyczne radio awaryjne z korbą za niższą cenę. The Urządzenie jest obecnie dostępne w cenie 49,99 euro (zobacz na Amazon) sprzedany.

Przenośne radio na energię słoneczną, radio awaryjne z korbą, radio pogodowe AM/FM/SW na dynamo, akumulator 5000mAh

Przenośne radio na energię słoneczną, radio awaryjne z korbą, radio pogodowe AM/FM/SW na dynamo, akumulator 5000mAh

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 5 października 2023 r., godzina 22:35

Ale to radio z korbką potrafi więcej. Ponieważ można go nie tylko obsługiwać za pomocą korby z normalnymi akumulatorami, ale także zainstalowana bateria 5000 mAh, co zapewnia znacznie dłuższy czas pracy w sytuacji awaryjnej, a nawet ładuje smartfon. Działa to również z korbą, chociaż jest to oczywiście dość pracochłonne.

Ale ten mały, wszechstronny pojazd ma o wiele więcej do zaoferowania. Oczywiście zintegrowane jest radio ze wszystkimi funkcjami awaryjnymi i częstotliwościami. Jest jeden jasny Światło LED, sygnał alarmowy i kompas. Dzięki korbie jesteś niezależny od zewnętrznego źródła zasilania i możesz w dalszym ciągu otrzymywać informacje drogą radiową w przypadku awarii zasilania.

Odpowiednie aplikacje w podróży:

Wskazówka dotycząca aplikacji GIGA: W podróży

Dostępne różne radia korbowe

Oferowane tutaj radio z korbą ma oczywiście wiele dodatków, których być może nawet nie będziesz potrzebować. Na Amazonie wciąż dostępnych jest wiele alternatyw (sprawdź je na Amazon). Oczywistym jest, że takie urządzenie należy kupić i przechowywać w bezpiecznym miejscu, aby mieć do niego dostęp w sytuacji awaryjnej.

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech