Amazon Prime Day 2: Te ekskluzywne oferty są już dostępne

Amazon Prime Day 2: Te ekskluzywne oferty są już dostępne

11 i 12 października ponownie otrzymasz liczne okazje podczas drugiego dnia Amazon Prime Day. Ale już teraz możesz uzyskać najniższą cenę na wielu urządzeniach Amazon, takich jak Echo Show, Fire TV Max czy Kindle Paperwhite.

Prime Day 2022 11 i 12 października: dobre oferty z wyprzedzeniem

Amazon po raz pierwszy ogłosił drugi Prime Day w ciągu roku. Przy drugim spotkaniu włączonym 11 i 12 października każdy, kto nie uznał pierwszego Prime Day za wystarczający, otrzyma więc drugą szansę. Wszystkie istotne informacje na temat Prime Day 2022 są dostępne na stronie informacyjnej Amazon i oczywiście również na naszej stronie internetowej.

Ale możesz już uzyskać dobre oferty na urządzenia Amazon, których nie chcemy ci odmawiać (zobacz oferty w Amazon). W zestawie jest Echo Show drugiej generacji, Fire TV Stick 4K Max i Kindle Paperwhite.

Echo Show 5 (2. generacja, 2021)

Zamiast 49,99 euro: Smart Display z Alexą i aparatem 2 MP.

Cena może być teraz wyższa. Cena od 09.10.2022 06:25

Fire TV Stick 4K Max

Fire TV Stick 4K Max

Zamiast 37,98 euro: odtwarzacz strumieniowy z Wi-Fi 6, pilotem głosowym Alexa i przyciskami sterowania telewizorem.

Cena może być teraz wyższa. Cena od 09.10.2022 21:13

Kindle biały papierowy (8 GB)

Kindle biały papierowy (8 GB)

Zamiast 128,86 euro: model eReader 2021 z wyświetlaczem 6,8 cala (17,3 cm) i regulowaną temperaturą barwową – z reklamą.

Cena może być teraz wyższa. Cena od 10.09.2022 13:25

Więcej wartościowych ofert znajdziesz w naszym codziennie aktualizowanym artykule z najlepszymi aktualnymi okazjami Amazon:

Czy oferty Prime Day powinny zastąpić Black Friday?

Oczywiście wielu z Was myśli o Czarnym Piątku lub Cyberponiedziałku, gdy myślicie o jesiennych ofertach Amazon. Jednak Prime Day nie ma na celu zastąpienia Czarnego Piątku czy Cyberponiedziałku tej jesieni, ale raczej aby dać Wam kolejną ekskluzywną okazję do zgarnięcia dobrych okazji. Ponieważ Prime Day 11 i 12 października odbywa się, nie będzie też nakładania się na siebie akcji rabatowych, ponieważ te wydarzenia zakupowe w tym roku dla 25 i 28 listopada są zaplanowane.

Prime Day: Co to jest i kto może wziąć udział?

Pierwszy Amazon Prime Day znalezione w tym roku 12 i 13 lipca 2022 r. zamiast. Podczas 48-godzinnej bitwy rabatowej członkowie Prime mieli okazję zdobyć najlepsze okazje roku Amazon. Było wiele dobrych ofert dla wszystkich klientów Amazon Prime.

Jak sama nazwa wskazuje, Prime Day to ekskluzywne wydarzenie zakupowe, w którym nie wszyscy klienci Amazon mają dostęp do ofert, ale tylko członkowie Prime. Prime kosztuje 89,90 EUR rocznie lub 8,99 EUR miesięcznie i oferuje wiele innych korzyści. Lojalni klienci Amazon mają już Prime i każdy, kto nie jest pewien, może przetestować usługę przez 30 dni bezpłatnie.

Tipp: Rozpocznij bezpłatny miesiąc próbny tuż przed Prime Day, aby w pełni skorzystać z wydarzenia. Na przykład masz 30 minut wcześniejszy dostęp do promocji Lightning, co może przeważyć szalę, zwłaszcza w Prime Day. Jeśli nie lubisz Prime, możesz anulować członkostwo na koncie Amazon za pomocą kilku kliknięć.

Wypróbuj Prime bezpłatnie przez 30 dni

W ten sposób otrzymujesz wszystko z Amazon Prime:

Jak najlepiej przygotować się do Prime Day 2022?

Aby być optymalnie przygotowanym do walki o rabaty i maksymalnie wykorzystać potencjał oszczędności, należy wykonać następujące czynności:

Członkowie Non-Prime powinni skorzystać z bezpłatnego miesiąca (zarejestruj się tutaj) na krótko przed rozpoczęciem wydarzenia. Utwórz listę życzeń z produktami, które chcesz kupić z wyprzedzeniem i zainstaluj aplikację Amazon. Zostaniesz powiadomiony, gdy tylko żądany produkt będzie tańszy w Prime Day. Można zaobserwować oferty Amazon, które wkrótce ruszą. Otrzymasz również powiadomienie push, gdy tylko się zacznie. Zaawansowani klienci mogą również zainstalować Asystenta Amazon. To rozszerzenie Twojej przeglądarki, które pomoże Ci znaleźć oferty. Ważna wskazówka: porównywanie cen jest opłacalne, ale też wyczerpujące. Możesz także oszczędzić sobie kłopotów, regularnie sprawdzając oferty GIGA. Informujemy tylko o (Amazon) okazjach, które są bezkonkurencyjnie tanie. Jeśli chcesz sam porównać ceny: Najpierw umieść produkt w koszyku, a następnie spójrz na idealo, Geizhals and Co. W przeciwnym razie przedmiot zostanie wyprzedany, zanim się zorientujesz, czy to była okazja. Ogólnie rzecz biorąc, oferty dnia są bardziej interesujące niż promocje błyskawiczne, ale oferty dnia można również wyprzedać w ciągu kilku minut! Szczególnie pożądane pakiety konsol zostały wyprzedane w krótkim czasie. Doświadczeni łowcy okazji wiedzą, że najlepsze oferty można znaleźć wśród ofert magazynowych Amazon. W Prime Day jest dalsza zniżka do 30 procent na już zdyskontowane zwroty. Warto więc zajrzeć, ale warto sięgnąć po to szybko, bo transakcje w hurtowni Amazona są jednorazowe. To, co zniknęło, zniknęło.

Więcej wskazówek dotyczących oszczędzania na Prime Day w tym Wideo:

Więcej dobrych promocji Amazon

Ponadto Amazon ma obecnie do zaoferowania następujące oferty:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech