Aldi sprzedaje zewnętrzne kamery monitorujące z Wi-Fi w konkurencyjnej cenie

Aldi sprzedaje zewnętrzne kamery monitorujące z Wi-Fi w konkurencyjnej cenie

Dzięki zewnętrznej kamerze bezpieczeństwa Deltaco możesz mieć cały czas oko na swój dom. (Źródło obrazu: Deltaco)


Szukasz niezawodnej kamery monitorującej, która wykrywa ruch i przesyła dane przez Wi-Fi? W takim razie spójrz na aktualną ofertę Aldi, która ma zewnętrzną kamerę monitorującą z inteligentnym połączeniem domowym. Mamy dla Ciebie szczegóły.

Inteligentna kamera monitorująca w okazyjnej cenie w Aldi

Chcesz być zawsze informowany, gdy coś dzieje się w Twoim domu? W takim razie powinieneś zapoznać się z tą ofertą Deltaco SH-IPC07 nie do ominięcia. W Aldi można obecnie dostać urządzenie tanio 49,99 Euro (Zobacz ofertę w Aldi). Istnieje dodatkowy koszt wysyłki w wysokości 4,95 EUR. W porównaniu cenowym należy zapłacić co najmniej 68 euro.

Deltaco SH-IPC07 Inteligentna domowa kamera zewnętrzna

Deltaco SH-IPC07 Inteligentna domowa kamera zewnętrzna

Sugerowana cena detaliczna zamiast 69,99 euro: do użytku wewnątrz i na zewnątrz, możliwość sterowania za pomocą aplikacji, noktowizor na podczerwień o zasięgu 10 metrów, zintegrowany czujnik ruchu oraz wbudowany mikrofon i głośnik.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 18.04.2023 14:37

Co oferuje Ci kamera do monitoringu Deltaco?

Kamera monitorująca Deltaco nadaje się zarówno do Zastosowanie na zewnątrz i wewnątrz. Jedyne wymagane połączenie to prąd, ponieważ kamera przesyła dane przez sieć WLAN. Dostarcza zdjęcia Jakość FullHD i ma duże pole widzenia. Inne funkcje aparatu, takie jak Noktowizor na podczerwień do 10 metrów, zintegrowany czujnik ruchu z funkcją push aplikacji i Dwukierunkowy dźwięk przydają się w życiu codziennym. Wykrywanie ruchu można aktywować zawsze lub tylko w określonych godzinach za pośrednictwem aplikacji.

Według producenta kamera jest odporna na warunki atmosferyczne z certyfikatem IP65. Ich sterowanie, a także instalacja powinny być szczególnie proste i możliwe do wykonania za pomocą Strona główna Google Lub Amazon Alexa odbywać się. Możesz użyć aplikacji Deltaco, aby być informowanym w czasie rzeczywistym bezpośrednio na smartfonie, gdy kamera WiFi wykryje ruch. Ponadto możesz Przekaz na żywo kamery z dowolnego miejsca na świecie przez Internet. W przeciwnym razie filmy zostaną zapisane w pamięci lokalnej za pośrednictwem Karta micro sd zapisane.

Inteligentna kamera zewnętrzna Deltaco SH-IPC07 teraz od 49,99 € w Aldi

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 18.04.2023 14:37

Wolisz mieć kamerę ze zmotoryzowanymi funkcjami obrotu i pochylenia? W takim razie Aldi ma również odpowiedni model dla Ciebie:

Deltaco SH-IPC08 Inteligentna kamera zewnętrzna do domu

Deltaco SH-IPC08 Inteligentna kamera zewnętrzna do domu

Zamiast sugerowanej ceny detalicznej 89,99 €: Do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Nagrywanie do 2 MP, szerokie pole widzenia 355°, widzenie nocne w podczerwieni do 10 metrów, kompatybilność z inteligentnym domem oraz mikrofon i głośnik.

Teraz cena może być wyższa. Cena z dnia 18.04.2023 13:49

Eufy Security Solo OutdoorCam C22

Eufy Security Solo OutdoorCam C22

Zamiast sugerowanej ceny detalicznej 69,99 euro: kamera monitorująca do użytku na zewnątrz, z rozdzielczością 1080p, reflektorem punktowym, noktowizorem i wodoodpornością IP67. Aktywuj kupon i zaoszczędź 10 euro.

Teraz cena może być wyższa. Cena z dnia 18.04.2023 13:27

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech