Aldi sprzedaje wysokiej jakości wózki warsztatowe w okazyjnej cenie

Aldi sprzedaje wysokiej jakości wózki warsztatowe w okazyjnej cenie

Aldi ma obecnie w pełni wyposażony wózek warsztatowy za jedyne 169 euro. Oznacza to, że Twoje narzędzia są zawsze uporządkowane i pod ręką. Pokażemy Ci, dlaczego możesz zdobyć tutaj prawdziwą okazję.

Wózek warsztatowy z 71 częściami bezlitośnie tani w Aldi

Wózek warsztatowy zapewni Twoim narzędziom porządek w domu, a dzięki kółkom możesz go używać w dowolnym miejscu. Model firmy Brüder Mannesmann ma solidną metalową ramę i Zestaw narzędzi składający się z 71 elementów W związku z tym. Samochód dostępny jest w sklepie internetowym Aldi łącznie z narzędziami specjalnie dla 169 euro zamiast sugerowanej ceny detalicznej 399 euro (sprawdź ofertę w Aldi). Istnieją również koszty wysyłki w wysokości 5,95 euro. W przeciwnym razie porównywalne produkty kosztują znacznie więcej niż dwa razy więcej, więc otrzymujesz tutaj ofertę pierwszej klasy.

Wózek warsztatowy Brüder Mannesmann 71 sztuk.

Wózek warsztatowy Brüder Mannesmann 71 sztuk.

Zamiast 399 euro sugerowana cena detaliczna: Praktyczna pomoc organizacyjna dla każdego warsztatu z kompleksową gamą narzędzi i dużą mobilnością.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 22.05.2024 15:41

Co potrafi wózek warsztatowy firmy Brüder Mannesmann?

Wózek warsztatowy firmy Brüder Mannesmann ma cztery wysuwane szuflady, schowek w pokrywie i przestronny schowek. The kufer górny można nawet zdjąć, abyś mógł z nich elastycznie korzystać. Bogaty zestaw narzędzi obejmuje:

1 x młotek 1 x młotek plastikowy 6 x wkrętak płaski 1 x tester napięcia 17 x nakładki do klucza nasadowego, 10-32 mm 2 x grzechotka dwukierunkowa 1/2″ + 1/4″ 1 x obcinaki boczne 1 x szczypce uniwersalne 1 x klucz do rur 13 x nasadka do klucza nasadowego 4-14 mm 6 x klucz imbusowy z główką kulistą

Cały samochód waży 29 kilogramów i składa się z wytrzymały metal. Z czterema dużymi, gładko pracujące koła a uchwyt umożliwia łatwe przenoszenie. Jest też jeden do bezpiecznego parkowania Koło z funkcją blokady. Model wyróżnia się także solidną konstrukcją i dlatego nadaje się również do użytku na zewnątrz. Wbudowane kółka ułatwiają transport, a blokowane kółka zapewniają stabilne trzymanie.

Dla kogo warto kupić wózek warsztatowy?

Wózek warsztatowy firmy Brüder Mannesmann to idealny dodatek dla wszystkich pasjonatów majsterkowania. Nieważne, czy pracujesz w garażu, warsztacie czy szopie – Twoje narzędzia są zawsze pod ręką i przejrzyście posortowane. Cena ta byłaby nie do pobicia za sam solidny samochód. Ale jest już wstępnie wypełniony obszernym zestawem narzędzi i dlatego jest rekomendacją dla każdego, kto szuka dobrego i niedrogiego modelu.

Wózek warsztatowy Brüder Mannesmann 71 sztuk. teraz od 169,00 € w Aldi

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 22.05.2024 15:41

Nie masz aż tak dużo wolnego miejsca? W takim razie Aldi ma w magazynie odpowiedni zestaw narzędzi:

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech